хочу сюда!
 

Татьяна

52 года, телец, познакомится с парнем в возрасте 48-52 лет

Ніч у комп"ютерному клубі на Хрещатику

  • 19.12.18, 00:15
1. Дожити до ранку.
2. Працювати до післяобіду з телевізорами
3. Якимись волами їхати з Києва на відновлення чакри...

Тут досить багатолюдно. Дивно, чому так.

Сидять дорослі дядьки і граються в якусь муйню. Танки, літачки. Мені то не цікаво. Цікаво рекламу давати. Ні, не на Київ, та передмістя. Зараз ідея фікс - Вроцлав. До Вроцлава ще не їздив жодного разу. Цікаво туди дременути на екскурсію. От тільки з боргами розрахуватися, та комуналку заплатити за зиму. А тоді до Вроцлава. 
До Варшави вже кілька разів їздив, сподобалося, гарно там, особливо теплої пори. Транспорт - заплатив і їздиш безплатно цілий місяць. Або квартал - тоді ще дешевше. Але платив тільки на місяць, на дві стрефи, і катався, як навіжений. Метро, автобуси, трамваї. Навіть електричка. За допомогою програми "якдояде" можна вирахувати час прибуття до пункту призначення, навіть кілька варіантів нерідко пропонується. Кондиціонери в транспорті - літом прохолодя, взимку тепло. Туалети на станціях метро безплатні, за винятком кількох. В туалеті сидить спеціальний пан.або пані, і якщо хтось промазав чи натоптав - мовчки підправить огріхи. Може і бубнить щось про себе, але тихо-тихо...

Побував у музеях Варшави. Вразив Королівський Палац. Все сяє золотом, наче от зараз вийде Король з свитою, і буде дивуватися, звідки тут я і оці всі інші люди, якого дідька тут тиняються. Дивує, що це все було вщент зруйновано під час війни, а тоді відновлене. Старувка, і багато іншого. Все відновлено і якби не знав його долю, то не повірив би у те, що таке взагалі можливе. Вражає.

Палац Культури і Науки. Потужна будова. Існує певна кількість людей, які бажають його знищити, щоб не було згадки про певні події, пов"язані з обставинами його появи. Але там добротні безплатні туалети та буфети, і ще багато цікавого, того що я не встиг побачити. Реально потужна будова, багато скульптур всяких, та інших витворів та прибамбасів.

Лазєнкі Крулевські - побував і там, але було холодно, тому прошмагав його швидко, бо навіть голі статуї, що там стояли, здавалося мали страдницький вигляд обличчя  і інших частин тіла, висолоплених на поталу морозяці з вітром. Павичі, так - живі, ще живі, але змерзлі, почергово піднімали лапки, неначе марш якийсь виконували. Задубілий страж порядку теж якось намагався тупцятися, але гордовито, щоб ніхто не второпав, чому це відбувається.

Добре, що на території парку є добре опадювані приміщення музейного призначення, де можна було погрітися, та подивитися якісь експонати - живопис, ордени, грамоти, саму архітектуру будівель, пишну простору, з колонами... Взагалі, туди треба ходити влітку. По холоду там не дуже пасує.

А от Вроцлав я бачив тільки через інтернет. Цей сайт, http://serwis-rtv.vk-x.com на даний час показує активність чи неактивність користувачів, стосовно теми ремонту телевізорів, моніторів, та, можливо, іншої електроніки. На терені Вроцлава моя рекламна кампанія ще не дуже видніється, тому ще треба налягати на нього рекламними важелями.

Хотів оце все прикрасити фотографіями Варшави, а телефон розрядився, і тому не повадло. Дотикаю іншим разом.4

Комментарии