Профиль

muxa-xa-xa

muxa-xa-xa

Украина, Бровары

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Свежие фотографии

Я той... цей... того...

  • 16.01.17, 19:16
... трішки народила.
Привіт мої любі girlkiss , ви тільки не падайте одразу на сраку, але мені на новий рік лелека приніс ще одного синочка. 
Так-так, ви не помилилися і на старість ми з моїм коханим зробили собі такий подарунок у вигляді хлопчика Степана вагою 4,200 кг і зростом 60 см hug
Тепер я стану добра і лагідна, бо до цього я бувала трішки зла... вибачте, то не я... то падлючі гормони і переживання, бо переносити вагітність у 39 це не зовсім як у 20... нерви, спина болить, ноги крутить, закріп і т.д. cry
Але тепер я шалена домогосподарка і щаслива мати трьох синочків. sila
 Ну і фотозвіт.P.S. Якби ви бачили мої груди draznilka, їм знову 21 !!! 

Бачу, синку, що не москаль

  • 22.12.16, 16:24

Я, як шанувальниця "ОЕ", добре чую тут почерк Вакарчука, але пісня файна... та й хлоп симпотний, така собі няшна чоколядка.

Декабрь... грибы заколосились

  • 11.12.16, 19:18
На выходных были в селе. Приехали значит, сидим... Тут у одного товарища (один мой знакомый без бороды http://blog.i.ua/user/6314888/1983759/ ) возникает на первый взгляд больная идея сходить в лес за грибами. Родители мои, как люди культурные, покрутили у виска уже после ухода этого грибника, а я, как женщина прямолинейная, всё высказала сразу. Мало того, что сам попёрся, так и детей моих утащил. Я конечно осталась дома. Что я совсем ненормальная в декабре грибы искать?
Вышла во двор, там курочки...Зашла в дом, там наглый мамин котяра совсем страх потерял. Спит на спине, так наверное молоко усваивается лучше, а может так пузо не потеет... кто его кота знает?Жду я... жду. Скучать уже начала. И тут приходят мужики! И не одни, а с грибами!Есть у нас одно тайное место с лисичками. Но кто бы мог подумать, что они до сих пор там есть! Вечером ели картоху с грибами, но фото не будет... слишком там у нас морды лица довольные draznilkadraznilkadraznilka


Спала сьогодні з лєвим чуваком

     Я в шоці! Десь мій коханий вичитав, що бороду періодично тре збривати... і падлюка таки збрив. Приходить до мене вчора після бані з протівною такою гладенькою пикою і ще всміхається angry. Я йому кажу: "Ви хто?" Він мені доказує, що він мій чоловік. А я дивлюсь і бачу, що це не мій чоловік, а лєвий таваріщ, мій був з пухнастенькою борідкою look,а цей вибритий і зовсім не мій nini
     Ну шо робити? Полягали ми у ліжко. Лежу я і відчуваю, що сплю не з чоловіком... На всяк випадок помацала у трусах - там все наче моє, але думка що з мужчиною поруч щось не так ніяк не полишає. Людина вже почала сопіти ну зовсім-зовсім як мій чоловік, а я лежу, наче сірники хтось в очі повтикав, і дивлюсь на нього. Від мого гіпнозу сусід по ліжку прокинувся і спросоння питає: "Що таке?" Я знову: "Мужчина, ви хто і де мій коханий?" Пообіцяв, що мій чоловік повернеться тижнів через два-три, а поки я мушу спати з ним tears.     
     
     

18%, 5 голосов

21%, 6 голосов

14%, 4 голоса

46%, 13 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Мандарины бывают разные

Решила вот поддержать мандариновый конкурс http://blog.i.ua/user/2056116/1981297/


Мандарин - это китайский чиновник.


Мандаринка - это морская рыбка.

Мандаринка - это утка


Мандарин - это мандарин

Вискариону 55 - мужик ягодка опять!

  • 15.11.16, 09:46
Когда-то я появилась тут на сайте от скуки, молча читала блоги и наблюдала за жаркими диалогами нормальных и не очень людей. Потом я написала какую-то наверное глупую сейчасуженепомню заметку... Короче, первым тут у меня был Вискарион... и мне понравилось.
А как должна выглядеть нормальная мантА?

  • 11.11.16, 17:22
Именно с таким вопросом обратился ко мне мой младшенький сынок. Угадайте, про что ребёнок спрашивал! 
Ответ: В школе делали прививку и ребёнок решил раз делали манту, то прививка называется мантА. 

Начинаем поздравлять учителей

  • 30.09.16, 09:54
День Учителя отмечается в первое воскресенье октября, но учителя знают podmig , что всё самое интересное происходит накануне в пятницу. Именно в пятницу родительский комитет дарит цветышампанскоебукетконверт и именно в пятницу (конечно же после уроков stop ) учителя организовывают маленькое культурное застолье. Поэтому всех этих святых людей angel  хочу поздравить именно сегодня.

Ну и вместо открытки подборка из дневников моего старшего сына с 6-го по 9-й класс. Наша классная руководительница оказалась творческой натурой и поэтому часто в дневнике появлялись записи в виде стихов.

Встигаємо все і все з космічною швидкістю

Почує все і зверне гори,
Тут прізвище й характер спорять

Жуть! Ніякої реакції на зауваження.

Натхнення-це велика штука. 
Невисловлене-чиста мука.

Мороз по шкірі пробігає,
Про все кричить-бо все він знає!

Тут язичок талант гальмує...
Хоч інтелект завжди працює.

Син надивився "інтеренетів".
Та "зажигає" в туалеті.

Сніг тече-криша їде!
Аще придивіться зверху, там є каяття: Сьогодні я стидота прийшов у джинсах! prostite

А тут емоції б'ють... і не тільки у мого синочка lol

А тут він малював на уроці те, що в голову прийшло... уявляю prey prey prey

Наш хлопчик крутиться як в милі.
Навчаться-вже немає сили.Может кто-то подумает, что я воспитала монстра. Но эта "балакуча хвеська" ещё и умудрялась довольно неплохо учиться.


Учителя! Простите нас и наших детей! prey
С праздником! Терпения, мудрости и крепких нервов!
Твою мать, Людмила!

  • 29.09.16, 12:11
Бывает ведь такое, что  в жизни тебе встречаются Людмилы и они все... ну вот совсем-совсем все-все-все, без исключения, очень замечательные девчонки. Ну как тут не верить в магию имени! Людмилы, Людочки, Милы, с праздником! 
А теперь песТня!!! 

МН17

  • 28.09.16, 10:55
Сьогодні будуть результати по МН17. Цікаво засцуть чи ні? Я про те, що у Нідерландів не вистачить духу виступити проти Путіна і напишуть, що бабахнули з ДНР, але Україна не закрила простір і тому російський БУК не втримався і вистрілив.
Просто голосуємо. Цікаво, що вийде. Залишилось трішки...
 
"У середу, 28 вересня, на міжнародній прес-конференції міжнародна спільна слідча група оголосить попередні результати розслідування у кримінальному провадженні авіакатастрофи літака «Боїнг», яка трапилася 17 липня 2014 року. Результати роботи міжнародної спільної слідчої групи, до якої входять представники п’яти країн - Нідерландів, Австралії, Малайзії, Бельгії та України - буде оголошено близько 14.00 за київським часом", - йдеться у повідомленні.

P.S. Я думаю, що засцуть

41%, 14 голосов

9%, 3 голоса

6%, 2 голоса

44%, 15 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.