Похудей-ка. Правила змінюються

  • 30.01.19, 10:45
Дівчатка, хто йде з нами, вирішила зробити наше товариство таємним. Як показала практика нашого сайту і моя наївність, нічого тут не сприймається серйозно. Тому досягати мети будемо тихо, але результативно.
Моя мотивація худнути публічно залишаеться в силі. З інтервалом 2-3-4 дні я буду світити цифрами у себе в блозі, а потім переносити свою замітку в нашу спільну групу. Хто хоче нехай робить так само. Все ОСОБИСТЕ за бажаням, але :

1. Все, що відбувається в спільноті, залишиться в спільноті 
2. Якщо ти сумніваєшся, то дивись п.1
3. Якщо хтось з учасників буде розголошувати інформацію і будуть докази, то цей учасник буде виключений з товариства.


P S. Ця замітка тимчасова.

P.P.S. Злі ви, йдемо ми від вас 


Політичне трясця. Про списки

  • 17.01.19, 11:46
Оце вже пару разів натрапляла в політичних замітках на списки в камах. Ви що, вибачте за таку мою російську, йобнулісь?! Вважаєте, що маєте право складати якісь списки? Не тяжка ноша ділити на свій-чужий? Навіть не знаю, що це за перелік, але підозрюю, що за уподобаннями майбутнього президента. Мені от цікаво, що ви цим хотіли сказати?! Список кого?! Розумних? Дурнів? Гидко на це дивитись, нагадує рашку. А тепер вибачте, що не втрималась, але накипіло.
Якщо ви дійсно бажаєте знати приблизний рахунок наступних виборів, то зробіть замітку і знизу додайте опитування з прізвищами кандидатів ...хоча з такими клонами і підходом до діла як тут. Ех ви... списки вони складають

Биография кандидата

  • 16.01.19, 12:52


1- Я, Муха-ха-ха Цокотуховна Позолоченная-Брюхина родилась на i.ua позже чем хотелось бы мне и раньше чем хотелось бы другим, в эпоху изгнания Вискариона, в доАнечкин период, эпоху расцвета заметок "сайт умер, сайт уже не тот", а именно 25.11.2013г. Место регистрации - говори не говори лучший город Бровары, Украина.
2 - Почти честный гражданин i.ua, правдиво указан возраст, дата рождения и место проживания. Аватарка приближена к оригиналу, практически никогда не менялась. Клонов не имею и не имела. 
3 - Образование жизненное, наступала исключительно на свои грабли.
4 - Трудовая деятельность - Заметки пишу редко, но страстно и от души.
5 - За годы нахождения на сайте старалась. Создала сообщество "UДачные цедулки", могла и больше, но не смогла. 
6 - За самоотверженную борьбу и тексты под хештегом "Вискариону волю!" была  в разное время награждена двумя орденами и отправлена в бан на неделю, после чего была обижена и мстила малоподлым образом, напоминая при любом удобном случае, что админы - козлы.
7 - С инакомыслящими обычно находила общий язык, но своего мнения не меняла. Ненормативную лексику использую только в порывах страсти и никогда для оскорбления.
8 - Грошову заставу не вносила. Денег нет, берите даром.

Результат пошуку зображень за запитом "купаться в деньгах"

Когда стану президентшей, хочу, но не обещаю:
- выпустить всех политических на волю
- загрузить смайлик собачки и мужской письки
- разрешить в комментариях вставлять картинки и гифки
- открою лица админов и разрешу бросать в них какашками
- установлю строгий лимит на политические заметки, не больше 10-ти в день
- заставлю всех друг друга любить под страхом смертной казни (не опошлять и не применять к данному закону свои пошлые фантазии)

Мой слоган: "Женщиа создана для любви, а не для политики, но если надо, то надо!!!"


Духи сломанных веточек

Нашла в ФБ. Мне показалось это таким чудом, что не удержалась и решила показать вам. У вас никогда не возникает чувства обиды, что не вы что-то придумали. У меня сейчас именно такой случай. Так мило, что хочется чтоб хотелось плакать.

Ну ведь красиво же ...

Даю установку.

  • 15.01.19, 15:34
Якщо сьогодні ще буде одна політична замітка, то у тих хлопців, що напишуть,  не встане піська, а у дівчат обвиснуть груди. А хто не побоїться і напише, то ми всі будемо знати, що у вас вже так і є і вам вже пофік. Хто написав раніше, хай вже буде, для вас правило не рахується.
Нє, ну дійсно, давайте встановимо ліміт на день на це трясця. До виборів ще як до неба рачки, а ми вже сі всрали.

От сракабанька, у мене теж вийшла якась політична херня. Але то шо я писала зверху на мене не діє, бо у мене дуля в кармані і пальці хрестиком одночасно.
Давайте присвятимо другу половину дня чомусь доброму, комусь гарному. Га? Нє?

Про штопання носків

  • 11.01.19, 20:38
 В'язати я вмію, але не маю терпіння. Я взагалі, так мені здається, майже все вмію (ну крім синтезу плутонію в домашніх умовах), але не маю терпіння. Хвилинка самореклами закінчена, тепер про носки. Колись кума (щоб у неї руці не боліли ніколи) нав'язала нам носків. А вони падлюки почали дирявіти на п'ятах. Я їх навіть штопала яскравими нитками, бо вважаю, що штопані в'язані носки надають хаті затишку і певного колориту. І ось коли попротерлися вже латані, я згадала як робила моя бабця. 
А тепер хвалюся.Ну і .... Господь наш всемогущий, Пресвята Богородице Діва Марія! Дай мені сил, терпіння та натхнення, щоб дов'язати другий носок. Не для себе прошу, а для добрих людей, що ділять зі мною хліб, але мерзнуть ногами в цей нелегкий час і сподіваються на мої вміння і таланти та на  Вашу божу ласку. Амінь

P.S. Вибачте, що останнім часом пишу різну херню, але часу катастрофічно нема, бо то свята, то сракабанька, то шмарклі, а якщо писати не буду, то ви забудете мене, як забули, що їли 21 жовтня 1998 року.

Як правильно чекати колядників

  • 07.01.19, 14:16
Ще з вечора я наготувала чоколядок і написала своїм працюючим мужикам, щоб залишили мені мілкі гроші. Встала, поїла куті, чекаю....знову поїла куті, знову чекаю....кутя вже не лізе, а я їм, бо чекаю. Що за фігня, чому нема колядників, піду гляну у вікно...Отже порада: щоб приходили колядники, треба прив'язувати собаку. 
Тепер чекаю щедрувальників.

Всіх з Різдвом. Миру, любові, божої ласки.

Хеппі нью ір чи шо

  • 30.12.18, 15:40
Скучили за Мухою? Ось вам посміятись ... або не посміятись, кому як повезе.

85%, 23 голоса

11%, 3 голоса

4%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

А у Vilga ювілей

  • 08.12.18, 14:39
Вітаю гарного дядька vilga з ювілеєм.https://narod.i.ua/user/643046/
60 рочків не шутка!!!
Ми з дівчатками назбирали квіточок у Марін на підвіконні.
Заразка тортик спекла .
А тут цвіте льон синьо-синьо.


Всі хором співаємо "Многая лєта".

Тамарікс, форзиція і інші незрозумілі слова

Привіт, я не вмерла.
Зовсім закинули Цедулки...
Нині хочу написати про свої  досягнення. Вже восени накрала попросила по сусідах патичків і натикала їх у вазони. Дивіться, що маю.А це ті патички, що я потикала у землю 
Тамарікс то взагалі відкриття для мене. Навіть не думала, що воно прийметься, бо тирила файно просила гілочку вже майже без листячка, воно опало і приготувалося до зими, а тут я "здрастє, дуже кортить саме зараз". Не знаю, чи доживе до весни, але з таким прагненням до життя, думаю таки доживе. Ось що має бути...років через фіг його знає скільки.

Про форзицію і виноград писати не буду, то більше для експерименту, бо на городі прикопала і накрила , а це так...най буде. Може будуть люди і з цього.