завтра буде рік, ....

..... як Марини немає з нами. звичайно є хтось, кому вона не подобалась. є хтось, кому не подобаються взагалі подібні шоу. але такі яскраві актори, якою була Марина Поплавська, не так часто з'являються на сцені і вона - не могла не подобатись.
...фінальна пісня - до сліз. а я-не тонкосльоза...
в кого відео не відкриється чи не відображатиметься-спробуйте ось тут 

шкільне. не дуже ностальгічне ))

я мало знаю людей, які не могли дочекатися ранку, щоб  пострибати до школиlol
але-були і такі. 
і це - не Яcrazy burumburum

при цьому мені-повезло зустріти на шкільних теренах аж чотирьох справжніх ВЧИТЕЛІВ: двох-фізиків, хімічку і історика.
з істориком-печальна історія (вибачте за тавтологію). 9 клас, нова школа, нові люди. перший урок, як водиться, ознайомчий, і пройшов швидко. наступний його урок пацани збиралися пограти в карти на останній парті, але....вчитель таааак захопив своїм текстом, що ...всі пару місяців, поки він у нас читав, у класі навіть мухи не літали, бо зачаровано слухали і *приймали участь у тих історичних баталіях, про які він розповідав*. цей вчитель прийшов у нашу школу після певного часу роботи в місьраді, щось ТАМ  *не зрослося*, але, певно, комусь на хвіст таки наступив, бо, коли я вже закінчила школу і виїхала з міста мені написали, що  .... його тіло знайшли у каналізаційному люку...
хімічка - ну це просто фея булаangel . багато хто з вас любив хімію? devilотож! а в нас не було ні в кого трійки! \при пятибальній системі\, бо всі знали і могли. і да-кабінет хімії був по справжньому упакований, і була в нас справжня лаборантка на підхваті у вчительки. і, не знаю як, але вона завжди зверталася саме до того, хто *щось недолив, або перелив* chih - "краще почни спочатку, бо до кінця учбового року-ще довго, а з піджачка ти ще не виріс, щоб новий купувати, та й без штанів не зручно буде додому йти". ні, звичайно, досліди не були аж занадто критичні, але настрій в класі вона вміла підтримувати, і, заслужено, її уроки ніхто з наших ніколи не прогулював. 
і-про фізиків пара слів. фізичка була в мене з самого початку вивчення предмету, в старій школі. цю, стару, закрили, відкрили нову і фізичка, звісно ж, теж туди перейшла.  вона була в міру строга, але справедлива, шо зашибісьsila . це єдина вчителька, якій учні могли сміливо сказати свою думку і вчителька вступала в діалог, не боячись бути не правою.\так був такий прикол, що вона, скоріш за все-обмовилась, а наш вундеркінд відразу й підловив, але все закінчилося мир-дружба-жвачка\. самим яскравим був день знайомства класу з нею - нас чоловік шість було з попередньої школи і ми її знали,а інші-ні. і от вже хвилин 5, *як іде урок*, а вчительки-немає. і тут відкриваються двері і заходить 120кг живої ваги. і такий зойк з двох різних місць  -  hypnosis О-О-О-О-О-О !!!!! а вона - "разве я так уж похожа на О ?"angel і-всьо! "Ваня, я ваша навеки"(с)lol теж практично весь клас був закоханий в неї, як у вчительку. і тільки в неї було правило-не вивчив-скажи відразу. т.є. урок починався з фрази- "кто сегодня не сможет отвечать? ". і, якщо хтось не підняв руку і був потім спійманий на незнанні предмету,  - *двійка* дооовго тіліпалася у журналі.пару місяців почитала О нам фізику і на якомусь з уроків оголосила, що з наступного уроку-в нас інший вчитель, - теж хороший(с).  кабінет фізики,як і хімічний, був укомплектований всілякими прибамбасами, що допомагали діткам освоїти ази фізики, і це був-її кабінет. а інший фізик, якого вона нам представила в якості свого  наступника, мав читати в нашому класному кабінеті, кабінеті укрмовниці,  що дещо... засмучувало. засмучувало рівно до тієї хвилини, коли відчинилися двері і в клас впорхнув ...Нік-Нік hypnosis love обожнюваний половиною класу вихователь Николай Николаевич  з піонертабору на Арабатці, де більшість  нас тусила кілька років підряд літом по зміні\двіdance. НіК-Нік - це такий клубок енергії і позитивної енергетики, монстр  справедливості і просто афігєнно кльовий дядько, що коли ми його побачили - наше багатократне УРрррААА!!! примусило трьох учілок з сусідніх класів зазирнути в наші двері, щоб дізнатися, що тут трапилосьlol. дядько-вчитель був невисокого зросту, і, чомусь, завжди в піджачку на розмір більшому. всі *лагєрніки* знали і його дружину -вони завжди брали загін на пару . і завжди виділялися серед всього складу вихователів-вожатих як *штепсель і тарапунька*, бо дружина була на пару голів вища за нього. Нік-Нік читав нам предмет десь з півроку, а потім...поїхав, разом з дружиною, *піднімати цілину освіти* ... не пам*ятаю у яку країну. в ті роки багато наших спеціалістів допомагали різним країнам в різних галузях, найбільш озвучений-Афганістан. і повернулися ми до фізички О, з нею і закінчили курс освіти.
тєрпєть нінавідєла свою класну керівничку. ну, якась вона ...слизька була,і -неприємна, могла запросто принизити хоч хлопця, хоч дівчину при всьому класі. але! дякую *вищим силам*prey , що клас зібрався-толерантний, і ніхто ні над ким не кпинив, хоча було таке враження, що вчителька саме цього і прагнула, щоб потім проводити розборки і *вимагати подарунки у винних*. в старій школі у нас було все чинно-благородно в плані відношення до вчителів-букет на 8березня і на день народження. ну,мооооже +коробка цукерок. а тут-опа! день вчителя - купітє мнє кулончік! опа-день народження-купітє мнє цепочку. опа! 8 березня-купітє мнє кавьор...на випуск наш-телевізор купували.... ну, т.є. - рідко в ті часи були аж  такі *вимоги* і для більшої половини класу-це був шок. але третина однокласників жила з цією учілкою з 4 класу і для них це було норм явищем.
ну,і попри не очінь *гарячу любов до школи*, думаю, що більшість з нас ,все-таки, з теплотою згадує саме ті роки ............


Статую Христа в Бразилії підсвітили кольорами нашого прапора )

 ця новина не потрапила позавчора\вчора на очі, тому залишаю її тут сьогодні)

тим, у кого не буде зображення, рекомендую пройти ось сюди отаке се ля ві

  • 18.08.19, 09:51

(с)   Журналіст Уба Батлер обдурив увесь світ, бо видав свій захаращений двір за фешенебельне місце та зробив його номером один серед - 18 тисяч ресторанів британської столиці.

Чому ми віримо соцмережам більше, ніж здоровому глузду?https://www.facebook.com/viknaSTB/videos/400905920522398/

ви не забули ключ від квартири під коврик покласти?

якщо у когось сумний вечір-можете собі дозволити легкий тролінг абонента

прєлєсно (с)

Киевлянин получил 5 лет тюрьмы за посты в соцсетях ......
....Дарницкий районный суд вынес приговор 40-летнему киевлянину за незаконные публикации в социальных сетях. Мужчину отправили за решетку на пять лет. Об этом сообщают в прокуратура Киевской области. "В ходе досудебного расследования установили, что в течении 2014 года житель столицы неоднократно размещал и распространял в заблокированной в Украине российской социальной сети "ВКонтакте" и крупнейшей в мире сети "Фейсбук" на так называемой "Стене" (публичной доске объявлений) репосты и ссылки с призывами к изменению государственной границы Украины. Таким образом он совершил преступления против основ национальной безопасности Украины", – сообщают правоохранители.   В прокуратуре Киевской области отмечают, что действия мужчины были квалифицированы по ч. 2 ст. 109 УК Украины (действия, направленные на насильственное изменение или свержение конституционного строя и на захват государственной власти) и ч. 2 ст. 110 УК Украины (посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины). По результатам судебного рассмотрения в уголовном производстве Дарницкий районный суд города Киева согласился с позицией обвинителя прокуратуры области и приговорил жители столицы до пяти лет лишения свободы.

Источник: http://news.bigmir.net/ukraine/1918954--Kievljanin-poluchil-5-let-tjur-my-za-posty-v-socsetjah
© News.bigmir.net

 
ще аби за розповсюдження фейків і приниження гідності срок давали...
так, у нас - демократія, і все таке інше. але ж совість, хоч якась, має бути


 

приколы нашего городка(с)

народ! это только у меня такой прикол
тыцяя на фото,на профиль,или обои вылазит вот такое картинко....
авария, которая привела к заражению р.Рось ядохимикатами.АПГРЕЙД

ну, вот так, ожидаемо


(с)Інформація щодо забруднення верхів'я річки Рось.

Державним підприємством «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України» проведено аналіз проб води із р. Рось у місцях питного водозабору м. Біла Церква.

Лабораторні дослідження виконувалися методом газової хроматографії за 131 показником, з них – 13 відносяться до категорії пріоритетних згідно Водної Рамкової Директиви ЄС 2000/60/ЄС.

Перевищень нормативних концентрацій, встановлених ДСТУ 4808:2007 «Джерела централізованого питного водопостачання», та екологічних нормативів якості не виявлено.

Рішенням Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Біла Церква вирішено з 20 години 10 червня відновити роботу насосно-фільтрувальної станції м. Біла Церква.


есть у нас тут кто-то из  Погребищенского района Винницкой обл.? 
именно там, в селе Збаржевка, по многочисленным сведениям СМИ, произошла некая авария, которая привела к заражению р.Рось ядохимикатами
и т.д. и т.п.

хотелось бы услышать очевидцев...или тех, кто живёт рядом.

насколько вот это всё-правда? 

не надо мне добавлять похожие ссылки в комментариях-я мониторила сеть. меня интересуют реально там или около живущие люди.

Киевляне ! ваша вода в кранах - тоже, возможно, из Роси.

ОБНОВЛЕНО.
наконец-то к вечеру Винничина *хоть слово сказала*