Право на пересування.

Випав сніг. Київ стоїть в пробках. Я їжджу на машині, якій все рівно випав сніг, чи ні. Але більшість водіїв їздить на драндулетах, які стоять при найменшій кількості снігу. Чому вони порушують моє право вільно їздити по дорогам, стоячи і перекриваючи дорогу, тому що їхні драндулети не можуть їхати? 

Не можешь срать - не мучай жопу.

В Киеве выпал первый снег и, как обычно, весь город стоит в пробках. И зачем в такую погоду выезжать на передне или заднеприводных драндулетах? Выедет со стоянки, постоит в пробке, и возвращается домой. И из-за этих дятлов люди на НАСТОЯЩИХ машинах тоже стоят. Неможешь срать - не мучай жопу.

Помогите придумать текст.

Солнечный круг
Небо вокруг.
Это рисунок мальчишки.
Пьяные тёлки,
Водка, мангал.
Это мальчишке отец помогал.

Помогите придумать дальше текст для нового рок-н-ролла.

Наступила осень.

Наступила осень.
Выросла капуста.
И совсем завяли
Половые чувства.

Що буде,якщо всі дружно перестануть платити кредити?

Був СРСР. По Конституціі якого, все належало народу. Але, після того, як СРСР розпався, чомусь з"явились люди, які стали власниками всього, а де ж моя доля? Тому, взявши в банку кредит, і не віддаючи його, ви забераєте свою долю, яка вам належить ще з часів СРСР.

Легкові машини vs джипи

Всі, хто їздить на легкових машинах, мріють пересісти на джипи. Але я не зустрічав людей, які хотіли б з джипа сісти на легкову машину. http://music.i.ua/user/3940327/36901/585846/
Страницы:
1
2
предыдущая
следующая