ЗАХОПЛЕНО ПРИЙМАЛЬНЮ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Близько 40 активістів громадянського руху «Спільна Справа» о 12.00 захопили громадську приймальню Київського міського голови і вимагають негайної зустрічі з керівництвом міста. Очолює акцію координатор «Спільної Справи» Олександр Данилюк.

Причиною такого кроку стало незаконне перешкоджання реалізації права на мирні зібрання, яке систематично здійснюється за ініціативи Київської міської влади. Активісти також висловлюють обурення з приводу того, що чорнобильці, які голодують біля Кабінету міністрів, змушені знаходитись цілодобово під відкритим небом, в той час як в Києві різко погіршились погодні умови та вимагають невідкладно забезпечити їх наметами і електрогенераторами.

Учасники акції наголошують на тому, що нинішня позиція Київської міської влади не відповідає волі громади міста Києва, абсолютна більшість представників якої підтримує протестуючих чорнобильців та інші протестні заходи, що відбуваються в столиці.

Прес-служба громадянського руху «Спільна Справа»

В стране продразверстка !!!

Теперь в роли продотрядов работает беркут !

Спонсор продразверстки харьковская прокуратура !

Все фермеры обложены данью , от 10 до 25 штук гривень. Кто не платит , имеет либо уголовные дела , либо тупо конфискацию всего урожая ! 

Еще какие-то бандюки на точилах с даунецкими нумерами выступают "смотрящими" и ведут все переговоры от имени прокуратуры !

ПИСТЕЦ СТРАНЕ !

Ситуация вышла из под контроля , и дальше будет хуже . 

Дойдет опять до голода !!!

УКРАЇНА.... (Гномы для гномов)

Люси повела их, и вскоре они увидели гномов. Это было странное зрелище. Гномы не прогуливались, не радовались и не отдыхали (хотя связывающие их веревки исчезли), они сидели маленьким тесным кружком, лицом друг к другу, не глядели по сторонам и не замечали никого, пока Люси и Тириан не подошли так близко, что смогли прикоснуться к ним. Гномы разом подняли головы, как будто ничего не ви­дя, а только прислушиваясь и пытаясь по звукам угадать, что происходит.

[ Читати далі ]