хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

УКРАЇНА.... (Гномы для гномов)

Люси повела их, и вскоре они увидели гномов. Это было странное зрелище. Гномы не прогуливались, не радовались и не отдыхали (хотя связывающие их веревки исчезли), они сидели маленьким тесным кружком, лицом друг к другу, не глядели по сторонам и не замечали никого, пока Люси и Тириан не подошли так близко, что смогли прикоснуться к ним. Гномы разом подняли головы, как будто ничего не ви­дя, а только прислушиваясь и пытаясь по звукам угадать, что происходит.

8

Коментарі

анонім

126.09.11, 08:46

Гірко й соромно це усвідомлювати, але це факт … «они не позволяют нам помочь им. Они выбрали хитрость вместо веры. Их тюрьма внутри них, и потому они в тюрьме. Они так боятся быть обманутыми, что не могут выйти из неё»

    Гість: славянофилка

    226.09.11, 09:01

    И тянется ЭТО с 1917...

      326.09.11, 16:55Відповідь на 2 від Гість: славянофилка

      Як у старому анекдоті - коли один чоловік тонув, але нікому не дозволяв себе врятувати, бо його врятує Бог. Коли він потрапив до Бога, то почав його звинувачувати в тому, що він його не врятував, але Бог заперечив, бо він посилав йому рятівників, але чоловік сам не схотів рятуватися. Ось і у нас більшість людей так живуть.

        41.10.11, 22:01

        Ця казка про сучасних людей. Але коли я вперше читала її, я не проводила паралелі з сучасними політиками. А тепер сприймається по іншому.

          55.06.12, 21:10

          Думаю, могу дополнить информацию про таких существ, как гномы: http://volshebnaya-planeta.ru/?p=124