Друзі про виставку "Карикатуристи України"

front242
сходіть та переконайтеся – вони дуууже небезпечні!
Розкабанівши і вдосталь посибаритствувавши на всіляких фронтах,вирішили зробити перерву і вийти у реальний простір. Отримавшизапрошення подивились таке що аж душа відразу згорнулася в кофровий друшляк від захвату.

...Ідеальний світ! Ніхто не хворіє! Всі щасливі! Ніяких аварій... Ніяких хвороб... Всі красуні та красені! Всі працюють, вирішують свої питання... Як все гарно! Просто ідеально!

Та все це виявилось страшним зомбуванням shock

Наш гід:

Виявився дуже небезпечним іншопланетянином вивчаючим життя за пацюками devil

більш того, написав цілу дисертацію про них

інші громили "з пензлем", у яких одна радість у житті – вбити якого-небудь чоловічка й вийняти з нього вічка, death

зомбували присутніх ідеологічними складовими життя яке вони пропонують нам як взірець...fingal от такими вони бачать людей... zlo а такі в них поліцаї beat от таких рибин вони привезуть нам у моря dada а у бібліотеках будуть такі книжки...chih вибору в нас майже не буде tears та керувати вони привезуть "своїх" Усьо... піду пити заспокійливеpoka Не вірите? Сходіть переконайтеся до 14 квітня, галерея "Майстерня"

Виставка "Карикатуристи України" відкрита!

1 квітня у м. Києві на 2-му поверсі  будинку художників Україні  до Дня сміху відкрилась четверта художня виставка "Карикатуристи України". Організатор виставки "Товариство художників - карикатуристів. На виставці представлено  роботи 10 художників, які співпрацюють та друкують свої твори у журналі "Перець". Відкрив виставку головний редактор журналу "Перець" Михайло Прудник.  Він же вручив нагороди переможцям премії ім. В.Ф.Зелінського за 2009 та 2010 р.р.Почесним дипломом  лауреата  за 2009 рік  відзначений В.Чмирьов.Виставку не відвідали запрошені Ю.Тимошенко, В.Арьєв (хворий в Австрії), Б.Тарасюк, Т.Мунтян, А.Парубій, Ю.Луценко,ТВ канал СТБ. Зараз з"ясовуються причини відсутності зазначених осіб. За відсутності поважних причин, таких як виклик до прокуратури, перебування у СІЗО, організація  пікетувань, демонстрацій, захист прав людини у суді, розслідування  вчинків казнокрадів, фактів корупції та т.і., по соцальних мережах Facebook, Twitter, на порталі I.UA буде оголошено сувору ДОГАНУ.
Особисто я, на виставці  був дуже радий побачити свого  друга по порталу I.UA - Front-242. Її враження про виставку читати за  посиланням: http://blog.i.ua/user/348153/676558/ . Для Viktor 67, який обіцяв оглянути виставку в інший час, я  залишив  пакет зі своєю книжкою карикатур, та двома примірниками журналу "Ти диви!.."у наглядачки виставки, працівниці галереї "Майстерня".
Виставку можна відвідати з 11-00 щодня окрім понеділка та вівторка. Вхід вільний.
Заходьте, дивіться, коментуйте.

А.П.Чехов про необхідність закриття шкіл (історична довідка)

Чому в Україні ліквідуються  загальноосвітні школи?! Великий  «український  поет» А.П.Чехов ще у позаминулому столітті з залізною логікою  переконливо довів їх шкідливість.  Наш Президент, великий шанувальник творчості поета, скористатися його мудрими порадами. От і усе!  Не шукайте, панове, у закритті шкіл  якогось політичного сенсу.      Запрошую особисто пересвідчитися. Читати тут:                                                

З часопису інтелектуального гумору «Ти диви!..» №1 за 1993 рік

Проект пам"ятника Сталіну

 Шановне товариство! Сьогодні вичитав на http://obkom.net.ua/news/2011-03-28/1055.shtml про створення Януковича з діамантом на лобі, гербом України на сідницях та стирчачим членом.У мене виникла ідея розробки пам"ятника Сталіну для його палких шанувальників. Гадаю, через декілька днів проект оприлюдню на своєму блозі. Якщо сподобається, кинемо по колу шапку-бирку для збирання коштів на його побудову, бодай в "Інтернеті". За зразком такі пам"ятники  можемо  встановити Черновецькому - для його любих Київських бабусь - гречкоїдів, "відному мужчине" Януковичу - для закоханих у нього жінок та чиновника, яким він розбивав пики але дозволяв красти,  Симоненку - для запліснявілих вірних Ленінців,  чиновникам уряду - для шанувальників реформ.і т.д.

Часопис "Ти диви!." про перший сатиричний досвід В. Симоненка
Журнал інтелектуального гумору "Ти диви!.. (реєстр. №842") я  зареєстрував у "Держкомвидаві" України у 1992 році без жодної копійки хабара.  Головний редактор часопису , знаний сатирик  Юрій Ячейкін ("Вселенські пригоди капітана Небрехи", "Операція "Едельвейс","Кодова назва "Ареса", "Агент Византийской секреты") і  я - Валерій Чмирьов - пенсіонер МВС СРСР,художник-карикатурист журналу "Перець",головний художник  видання, підготували до друку 5 чисел часопису. З них  у 1993 році побачили світ лише два числа. Гіперінфляція не дозволила розгорнути видавницьку діяльність у повному обсязі.  Днями я перечитав  публікації журналу і зрозумів, що не можу не оприлюднити деякі матеріали наших українських письменників гумористів, надруковані у часописі. Зокрема Ю.Ячейкіна, Костя Міхеєва,А.Янченка, перекладача українською англійського гумору В.Васильєва, пародиста Ю.Кругляка ,"Українського поета" А.П.Чехова- який у 1883 році підписувався псевдонімом "Человек без селезёнки", витончених художників карикатуристів - О.Гуцола ( нині мешкає у Білоруці і редагує дитячий сатиричний журнал "Шапокляк",  переможеуь та призер багатьох міжнародних конкурсів карикатури), А.Юна- архітектора, який свого часу спроектував та побудував у Києві добрий десяток престижних будівель, зокрема будинок дитячої творчості на Оболоні.
Моя сьогоднішня  публікація, яку Ви прочитали, присв"ячена  першому сатиричному досвіду видатного українського поета В.Симоненка.

Кладбищенский юмор достопочтенной Англии

Предостережение
  
Спит ростощик в могиле этой.
   Прохожий, не звени монетой!

Жертва бутылки

   Под камнем сим спит грузный СИМ.
   Бывало встаь не мог со стула:
   Тянул вино, пока оно
   Его сюда не затянуло.
 
Эпитафия на кладбище
шотландского города  Фолкерк

   В могиле этой погребён
   Усердный накопитель Фредди.
   С восходом солнца умер он
   И сэкономил на обеде.

Чудо
   Есть чудеса и в наш греховный век:
   Здесь спит судья, ночестный человек.

На могиле Томаса Аллена
дважды втупившего в брак и погребённого
между своими женами на кладбище
города Уинчингем
  
Здесь мужу дозволено (о,благодать!)
  
С обеими женами вволю поспать.
                                     Переклад з англійської В.Васильєва

Публікується за матеріалами журнала интеллектупального юмора "Ти диви!.." №2 за 1993 рік.

Мой рисунок  посвящен отечественным мочемордам и к Англии отношения не имеет. Опубликован в журнале "Перец" №10 за 2005 г.
Коментар до публікації п. Чайки "Хата емігранта"

27.03.2011 http://blog.i.ua/community/662/671464/

Пане Чайка, Ви не врахували дещицю! Хто винний  у внутрішній еміграції інтелігенції ? Народ здійснив фізичний соціальний спротив. На його плечах трон посів "месія". "Воно"  зробило країну "модною", витягло з політичного небуття "пацанів", призначило "прокурором" донецького прихвосня, підписало "універсал", усунулося  від виконання не тільки своїх обіцянок, але й прямих своїх обов’язків Президента, розвело в державі кумівство.        От і я, у свої майже 70 років "заліз", як Ви кажете", до соціальної мережі для творення "віртуального" соціального спротиву. Хоча, може Ви підкажете, у який ще спосіб я сможу висловити свою думку щодо  подій у державі, висловити коментар щодо окремої політичної сили, змісту Ваших публікацій. Де ще, окрім соціальних мереж, я зможу прокоментувати подію своєю карикатурою, оприлюднити свою думку, знайти однодумців та приймати участь у формуванні суспільної думки. Яким ще чином я зможу висловити  будь-яку "бредовую"  ідею та перевірити її на життездатність. Особисто я вдамся до фізичного спротиву заради держави вдруге лише за появи на політичному небосхилі зірки на кшталт генерала Де-Голя; В.Гавела, М.Тетчер. Тобто людини, яка на моє переконання не продасть мене за шматок "кишки". На мою думку, соціальні мережі створюють підґрунтя для появи такого лідера, вони дозволяють миттєво формувати суспільну думку. І мені дуже шкода, що Ви поганої думки про соціальні мережі "внутрішніх емігрантів" з "хати скраю".

 

Слово не воробей...

Людмила Пацула


Так что стряслось?
А хрен поймёшь...
Бутылки, помню, сдал пивные...
Жена сварила жирный борщ...
А на второе – отбивные...
...И я, пожрав
от живота,

Сказал:
«Спасибо, Лена, вкусно!»
А дальше... дальше – темнота
И отзвук жалобного хруста
Врач говорит – я слабоват,
Лежать мне месяц, как полено...
А впрочем, сам и виноват:
Жена ведь ЛЮДА, а не ЛенаДослідження та результати.

Британські вчені після дослідження про вплив алкоголю на організм, встановили наступне:

Горілка + лід = шкодить ниркам

Ром + лід = шкодить печінці

Віскі + лід = шкодить сердцю

Джин + лід = шкодить  мозку

Хто б міг подумати, що проклятий лід також може  негативно впливати на здоров"я людини!?

Викрадено з сайту " AntiSTRES"