Еще один камень в кремлевский огород...

  • 22.11.17, 12:25
А вы знаете, что российские "учебники" по истории начинаются словами: "Всякое совпадение с реальными историческими фактами является чистой случайностью".

В реальности в 1939 году СССР с Германией нападают на Польшу.
Казнив польских офицеров, СССР снабжает Гитлера всем необходимым для войны в Европе. (Половина советского экспорта приходится на фашистскую Германию)
Затем СССР нападает на Финляндию, бомбит финские города.
Оккупирует Латвию, Литву, Эстонию, Бессарабию, депортировав местное население...
И только напав на Москву немцы сделали из таких же как они фашистов основных жертв войны.

Гитлер стал фашистом и негодяем для советских людей именно утром 22 июня 1941 года. До этого он был не фашист, а вполне себе "эффективный менеджер". Как и Сталин он "поднимал страну с колен" и восстанавливал "историческую справедливость" и "сакральность". Ибо нужно всегда помнить геополитическое определение фашизма: фашист - это тот, кто идет против воли кремлевского вождя.Стырено из ФБ Чекалкина

Випалювання трави

  • 21.10.17, 14:10
Випалювання трави шкодить екології, жахливо гинуть тварини, які потрапили у вогняну пастку. Також це шкодить гаманцю, бо на це є стаття в Кримінальному Кодексі (77-1)

Окрім безпосередньої загрози людському здоров’ю, спалювання листя і сухої трави призводить до таких загроз:

   1. В сухому листі згорають зимуючі корисні комахи, такі як сонечка. Їх здобич – попелиці, лишаються зимувати на стадії яйця на гілках. Спалюючи листя восени ми створюємо умови для розвитку попелиць навесні.

   2. Спалювання листя призводить до руйнації ґрунтового покриву, адже безпосередньо вигорають рослинні залишки, гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми. Крім того, вони гинуть і від утворюваних при горінні важких металів.

   3. За нормальних умов, коли листя перегниває, необхідні для розвитку рослин речовини повертаються в грунт. При згорянні ж утворюється зола. Не зважаючи на загальноприйняту думку, зола – дуже погане добриво і, таким чином, спалювання листя щороку призводить до все більшого збіднення ґрунту.

   4. На природних ділянках і газонах вогонь знищує насіння і коріння трав’янистих рослин, пошкоджує нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння.

   5. Знищення природної листяної підстилки призводить до збільшення в 2-4 рази промерзання ґрунту.

   6. При спалюванні трави на присадибних ділянках або стерні на фермерських полях виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки, що веде, в свою чергу до порушення законодавства і знищення диких рослин та тварин. Саме із спалювання стерні на полях починається більшість степових пожеж.

   7. Аналогічним чином, існує загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків.

   8. Якщо ведеться спалювання стерні на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, постає нова загроза. Густий дим є напівпровідником і за певних умов здатний стати причиною короткого замикання ЛЕП.

   9. Дим від вогнищ, в туманні дні може утворювати смог і на довго зависати у повітрі. В цьому випадку погіршується видимість на дорогах, що призводить до збільшення частоти ДТП, аварій. Окрім того, попадаючи у легені, смог викликає суттєве погіршення здоров’я людини.

   10. Задимлені населені пункти використовують для освітлення значно більше електроенергії.


[ Наступні фото не для слабких нервів... ]


З святом!

  • 14.10.17, 11:50
Я пишаюсь українською армією. Дякую за життя і спокій. З святом вас!Пропаганда толерантності і ненасильства...

  • 02.10.17, 13:18

ПРОПАГАНДА ТОЛЕРАНТНОСТІ І НЕНАСИЛЬСТВА — ВИКЛИК НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ

“Усе своє життя я протидію насильству і виступаю за толерантність”, “Потрібно пропагувати толерантність на радіо, телебаченні, у газетах та Інтернеті, у школах та університетах”, “Нашому суспільству страшенно не вистачає толерантності! Потрібно виправляти ситуацію”, “Нам потрібно подолати несприйняття інакшості і відсутність культури терпимості”. ЗМІ переповнені подібними фразами. Їх висловлюють відомі особи. Їх можна зустріти у шкільних та університетських підручниках. І все це — попри той факт, що у країні четвертий рік поспіль іде війна.

Агресивна пропаганда культу так званої “толерантності” часом доходить до відвертого фарсу. Особливо тут відзначилися адепти боротьби проти “мови ворожнечі”. Окремі журналісти цілком серйозно пропонують відмовитися у висвітленні війни на Донбасі від чіткого розмежування української та російської сторони. На їхню думку, принципово недопустимо вживати такі поняття як “окупанти”, “бандити”, “терористи”. Більше того, сьогодні можна знайти звіти з аналізом блогосфери, які засуджують вживання слів “ватники”, “мордор”, “раша” відносно наших ворогів. Мовляв, такі слова — це неприпустима дискримінація людей, які мають право на іншу думку.

[ Читати далі... ]

Павло Глазовий "Добряк" (проти полювання)

  • 15.09.17, 20:10
Ви знаєте мисливця Пилипа Добряка? 
Душа у нього ніжна, чутлива та м'яка. 
Добряк природу любить, обожнює її. 
А як розповіда він про ріки та гаї! 
— Ви бачили,— питає,— як сонце устає? 
Ви чули, як зозуля над річкою кує? 
Ви чули, як над ставом шепоче осока? 
Ви бачили, як вранці виблискує ріка? 
Ось він іде, в природу закоханий Добряк. 
В руках — нова рушниця, за спиною — рюкзак. 
В кущах щебече пташка, Пилипа звеселя. 
Стрибає за Пилипом собака, як теля. 
Аж раптом псюга люто метнувся до кущів. 
Пилип закляк на місці, Пилип закам'янів. 
Закалатало серце у грудях Добряка: 
Собака йде по колу, піднявши русака. 
Ось на узлісся зайчик прожогом виліта. 
Він в сонячному сяйві — як птиця золота. 
Пилип його на мушку та вслід йому — торох! 
В гаю страшна тривога, в гаю переполох. 
Пилип знаходить здобич по краплях на траві — 
Пищить звіря нещасне, вся мордочка в крові. 
Пилип його прикладом по лобі двічі б'є, 
Відламує дві лапки, собаці віддає. 
Обтерши кров травою, ховає свій трофей. 
В Пилиповому серці співає соловей... 
Стріляй зайців, Пилипе, поранених — души, 
Але про те, що любиш природу,— не бреши!


Ржу! Скарга ВС РФ на ВСУ!

  • 06.09.17, 11:10
«Какая подлость»: «Генштаб ВС РФ пожаловался Муженко на неуважение украинских бойцов к оккупантам», - волонтер

Коли кажуть, що російські окупанти позбавлені елементарного сумління та здорового глузду, тому є яскраві підтвердження. Вони нас підло вбивають, і при цьому нам же жаліються на якісь незручності їхньої україножерської місії
Заступник начальника Генштабу ВС РФ скаржиться на демонстративну неповага українських військовослужбовців до російських офіцерів (ті самі, що вбивали та піддавали тортурам українських полонених, яким давали "слово честі".-ПУ). Копію скарги оприлюднив на своїй сторінці в Facebook волонтер Роман Доник, зазначають Патріоти України. Далі мовою оригіналу

Жалобное письмо на имя начальника Генштаба ВСУ Виктора Муженко подписал военный преступник, осуществляющий оперативное руководство 1-ым и 2-ым армейскими корпусами российских оккупационных войск на Донбассе, которые ведут войну против Украины, заместитель начальника Генерального штаба ВС России генерал-полковник Сергей Истраков.
Интересно, что Истраков лично приезжал с инспекционными визитами на оккупированный Донбасс и награждал российских офицеров, воюющих против сил АТО, государственными наградами РФ. Теперь же генерал-оккупант, жалуется на неуважение военнослужащих ВСУ к его подчиненным. Письмо Истракова является ярким образчиком подлости и лицемерия военной верхушки РФ.


Про дружбу

  • 25.08.17, 00:13
Поки солдати НАТО та Грузії дружно маршируть з нашими, рашисти влаштовують теракти в Києві.

З ЗМІ видно, що за день 3 вибухи, в Маріїнському парку, біля Кабміну та спроба підірвати пам'ятник воїнам АТО. В перших двох випадках постраждалі є, пам'ятник цілий

Що ж тут скажеш... Росія з такою дружбою може йти на юг, уху доїдати...


Військовий парад. З святом всіх!

  • 24.08.17, 20:50

Поки вата розказує, що ми нікому не потрібні, в військовому параді сьогодні прийняли участь країни НАТО. Солдати Канади, США, Великої Британії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Грузії, Молдови та Румунії  марширували на рівні з нашими героями. При появі канадців перед очима (вони йшли першими з іноземців), у людей, які поряд мене знаходились, був шок пару секунд, а потім оплески кожній країні. Ось в кого Кремль має вчитись дружбі!

А наші хлопці такі гарні! Ще й в такій кількості. Дивилась великими очима на все, що стосується військових чи МВД, автобуси, патрулюючі, з собаками. Я була під таким враженням, що навіть ті собаки сподобались!  На радощах купила собі великий український прапор, зараз думаю куди повішу його. І стало якось соромно, що мало допомогаю армії...

Виставка техніки теж сподобалась, хоча трохи шокує, якщо думати про те, як вона діє

Я пишаюсь нашою армією, і, судячи по кількості людей на параді, не я одна. Дорогі військові, запам'ятайте це


Курск

  • 13.08.17, 13:20


Ровно семнадцать лет назад я вылетала из Москвы в Киев и хорошо помню дождливое , пасмурное утро. В самолёте была очень напряженная обстановка, многие были с газетами и обсуждали гибель подводной лодки " Курск". Лица у людей были мрачные и слова в адрес руководства страны были совсем недобрые..Помню как рядом сидящие муж с женой всматривались в лица погибших и чуть не плакали. Вы только вдумайтесь в цифру 118 человек!! Я взяла газету и увидела много молодых лиц моряков и тут 
же рыдающие глаза матери.. Той женщины, кот орала на собрании на руководство в погонах и охрипшим голосом моля о помощи для своих мужей и сыновей.. Ее тут же окружили и сделали укол, при всех и она выключилась.. Остальные тихо на это все смотрели..На меня происходящее в самолёте произвело сильное впечатление, народ реально переживал и недоумевал, почему не спасли моряков??? Лодка лежала на дне всего в 100 метрах и подводники умирали медленной и мучительной смертью!! Многие открыто говорили, что их просто убили..Позже об этом было снято много программ и передач. Я помню свое чувство ужаса от эпизода, когда показали город в котором жили подводники и их семьи!! Это жуткие дома , ободранные, убитое все вокруг и убогое! Ну русские они такие, вернее их так вырастили, в нищете, за гроши, в грязи, но за империю, где власть имущие купаются в золоте. Все помнят тот момент, когда Путин в программе Лари Кинга с идиотским смешком сказал о Курсе " Она утонула.." Мир был в шоке от подобной наглости..А россияне все это " съели" вместе с другими оскорблениями от власти(( Прошло много лет и сегодня дети тех кто погиб, вернее тех, кот ещё живыми захоронили, в футболках с портретом того, кто виноват в этой трагедии приходят на могилу своих родных..Компенсации получены, деньги выплачены, все. А народ продолжает жить в нищете и погибать за гроши..Русский мир и этим все сказано

Наталья Юсупова