Як ви ставитесь до перейменування Московського проспекту?

  • 08.07.16, 12:34
Московський проспект остаточно був переіменований в в проспект Степана Бандери. Як ви до цього ставитесь?13%, 8 голосов

15%, 9 голосов

39%, 24 голоса

16%, 10 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

3%, 2 голоса

7%, 4 голоса

0%, 0 голосов

7%, 4 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Політичне...

  • 20.06.16, 01:00
Прямая речь представителя Литвы на Совбезе ООН:

"Я бы хотела еще раз спросить: как может стая незаконных боевиков продолжать наступать, захватывать территории, продолжать нападения на трёх фронтах против государства Украина? Как может группа боевиков без внешних связей, без бюджетов, без прибыли набирать системы вооружения и бойцов? Такое вооружение, как "Грады", "Ураганы", "Буратино" как они могут оплачивать расходы в
четыре миллиона долларов? как они могут говорить о наличии своего военного флота? Как сотни российских солдат погибают в Украине, если их там нет? как сотни российских матерей получают "груз 200" из конфликта, в котором Россия якобы не участвует? ".

- Раймонда Мурмокайте.


Давайте не будемо такими...

  • 18.06.16, 20:00
Я то розумію, що Росія з Путіним  роблять мерзенні вчинки щодо нас, але це не привід штампувати дешеві жарти і огидні фотожаби на них. Будемо культурними. Або якісне робіть, або взагалі нічого. Обкаканий прапор РФ, порно-картинки з різними принизливими підписами і брехливий фотошоп, це вже занадто. І їх жарти, подібні до цих і направлені на нас, нас не виправдовують
АН-178 на Berlin Air Show 2016

  • 04.06.16, 17:10
Гарний і граціозний


Мотороли і захарченки можуть з'явитися в Раді, - Шухевич

  • 03.06.16, 00:00


Народний депутат України від Радикальної партії Юрій Шухевич б’є на сполох: у парламенті вже може знайтися 300 голосів за особливий статус Донбасу.

Про це відомий дисидент і син головнокомандувача УПА Романа Шухевича розповів у коментарі виданню "ГОРДОН".

За його словами, з останнього голосування щодо зміни Конституції видно, що "Опозиційний блок", "Воля народу" і "Відродження" будуть голосувати за особливий статус Донбасу. Якщо до цього додати "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт", цього їм буде достатньо для внесення змін.

Це катастрофа, я вам відразу скажу... Я думаю, за цей закон голосування може бути ще до того, як ми розійдемося на літні канікули, а це буде десь у другій половині липня, десь з 15 липня ми йдемо на канікули до 1 вересня,
— заявив Шухевич.

Він вважає, подібне голосування може призвести до протестів в Україні, і нагадав, що цивільний корпус "Азов" вже провів попереджувальну акцію проти особливого статусу.

На його думку, Росія спробує запровадити "ЛНР" і "ДНР" як автономні одиниці України.

"Це буде початок федералізації. А потім вони будуть підбурювати інші області на такий статус, скажімо, автономний... З іншого боку, є вибори, і всі ці мотороли, захарченки, плотницькі можуть з'явитися завтра у Верховній Раді України. Може дійти до нових виборів. Скажуть, що Донбас не представлений, що потрібні нові вибори. Або проведуть довибори на Донбасі, мені поки важко сказати, як це буде", — заявив нардеп.

На його думку, влада може піти на амністію бойовикам: "Порошенко йде на повну капітуляцію перед Москвою. Це видно по його політиці. Те, що робиться в Мінську, — це все видно".