Мо ще по картиночці?

  • 25.10.22, 07:29

-Ти Бетмен? 
-Ні

Картиночки! Кому картиночки!

  • 22.10.22, 06:50

Солідна рецензія на книгу "Як заснути"

Не публікуйте номери з решток Шахедів

  • 17.10.22, 16:45
Сьогодні Україну знову було атаковано іранськими дронами-камікадзе.
Згодом деякі користувачі соцмереж виклали фото уламків збитих «Шахедів». Нібито, нічого страшного немає – ми пишаємось роботою нашої ППО. Але. Ми маємо потроху вчитися мислити по-воєнному. І думати трішки наперед.
Тож, чи може нашкодити нам публікація фотографій збитих дронів?
Так, може – у випадку, якщо на фото видно бортовий номер ворожого безпілотника. Адже з цієї інформації противник може отримати важливий для нього висновок – чи долетів певний апарат до цілі?
Більше того, ворожі ЗМІ можуть цей факт використати у пропагандистських цілях. Ну і, так само дотримуймося старого правила – не робити на фото прив’язки до місцевості. Тобто, щоб не було зрозуміло, де саме ви зняли збитий дрон.
Тому – уникаймо несвідомого поширення розвідувальної інформації.
Деякі дописувачі соцмереж вже підкоригували свої вранішні дописи, і на фото з рештками збитих дронів замалювали номери «Шахедів».
Звісно, що фейсбук-сторінка чи телеграм-канал відомого блогера може стати ще й поганим прикладом для інших пересічних дописувачів. Тому будьмо пильні і не даваймо ворогу те, на що він активно полює.

ФБ Ганни Маляр

Подоляк та Іран

  • 17.10.22, 12:05
Хто чув, що Меланія Подоляк закликала в своєму Твітері приносити свинячі голови до посольства Ірану?

Перед тим, як це зробити, подумайте, що буде з командирами Азову, які зараз в мусульманській Туреччині, згідно домовленостей. Що буде з допомогою Саудівської Аравії та інших мусульманських країн, і тих, хто за "мир у всьому світі" та постійно підтримує принижених чи за рівноправ'я. Також радикальні мусульмани можуть почати творити багато чого

Якщо вам начхати, що цим ви образите киримли та інших мирних чи проукраїнських мусульман, зокрема парамедика Азову Хасана, який досі в полоні, то хоча би мізки ввімкніть щоб ще біди не наробити

Про російський фейк

  • 05.10.22, 11:30
Вже зустрічаю англомовний текст про те, що Порошенко, начебто, казав, що змусить дітей Донбасу сидіти в підвалах, з уривком інтерв'ю, насправді ж це вирвано з контексту, Порошенко тоді казав, що діти Донбасу будуть сидіти в підвалах, а пенсіонери залишаться без грошей саме через російських бандитів. Треба розповсюджувати інформацію щоб ворог не дурив союзників

Повне відео (трохи відстає від звуку), Порошенко виступає з 48:33Інфографіка про «Азов» різними мовами

  • 05.10.22, 06:14

Джерело 


Сьогодні Маріуполь став одним з основних символів українського спротиву російській агресії.

Це відбулося значною мірою завдяки стійкості та мужності бійців «Азову».

Щоб наші герої швидше повернулися додому живими та неушкодженими дуже важлива міжнародна підтримка в цьому питанні.

Проте російська пропаганда багато років розповсюджує міфи про «Азов», які, на жаль, мають вплив на частину західної аудиторії.

Ось інфографіка для протидії цим міфам.

Український, англійський та російський варіанти. Незабаром будуть іншими мовами.

Просимо максимально поширити, особливо тим, хто має контакт з західною аудиторією.

Файли високої роздільної здатності:

https://ibb.co/album/dmbmLW