Вірш про наших військових...

  • 27.04.17, 19:45
Нам невідомі всіх їх імена,
Хто їх чекає, хто за ними плаче,
Де їхній дім, як їм болить війна,
Яке в них серце - щире чи терпляче.
Як страшно їм, коли усе горить,
Коли руїни, смерть перед очима,
І як в бою важлива кожна мить,
Які в них білі крила за плечима.
Нам невідомі мрії й здобуття,
Всі їхні рани, всі слова прощання,
Вони - солдати, що кладуть життя,
Заради нас і мирного світання.
І без імен помолимось за них,
За трошки вдачі світлої, простої.
В час зрад страшних і втрат таких
гірких,
І без імен вони для нас герої.
(c)


Заповідник "Бузький Гард" під загрозою!

  • 22.04.17, 13:17
ЕНЕРГЕТИКИ ЗБИРАЮТЬСЯ ЗНИЩИТИ 26 ГА НАЦІОНАЛЬНО ПРИРОДНОГО ПАРКУ НА МИКОЛАЇВЩИНІ 

Увага всієї країни прикута до "Бузького Гарду", одне з семи Природних чудес України. Так посилаючись на рішення кабінету міністрів, Енергоатом збирається підвищити рівень води в Олександрівському водосховищі на 5 метрів, що призведе до знищення природно-історичного ландшафту 18 століття Гардового острову, при цьому загинуть 29 видів червонокнижних тварин та 26 видів рідкісних рослин. 

Днями енергетики проводили громадські обговорення в с.Богданівка, цинічні заяви атомників, про те що завдяки ним зберігаються ціни на електроенергію обурили населення, окрім цього через підняття рівня води для охолоджування, яку Електростанція вночі закачує у штучний ставок, а в день зкидує назад, це вода яку люди споживають! Через діяльність енергетиків люди вже лишились без риби, майже лишились прісної води та скоро залишаться без землі, і зоні ризику дуже великий рівень онкозахворюваності, що замовчується і офіційній статистиці. 

Все менше стає запасу прісної води, а енергетики пропонують нам використовувати її в технічних цілях, щоб підвищити рівень навантаженню підтримку вони знайшли в кабінету міністрів, які всупереч тому що це пам'ятка національного значення, яку держава повинна охороняти! 

Вченні та громадськість наполягають на винесенні цього питання на державний рівень, а не місцевий та вирішувати на рівні верховної ради! 

Нагадаємо що в лютому місяці, за ініціативою Національного Корпусу, було проведено круглий стіл "Серце Миколаївщини б'ється тут", на якому було проголошено про створення робочої групи, до якої увійшли громадські активісти, наукові співробітники, спілки екологів, істориків, керівництво НП "Бузький Гард" та Національний Екоцентр та інщі. 

Матеріал Національного Корпусу


От сиджу і думаю...

  • 13.04.17, 16:46
Наші представники підписували Мінські домовленості разом з представником країни, яка взагалі не дотримується будь-яких домовленостей. В чому тут логіка, блін?

Ярош та Євробачення

  • 12.04.17, 20:06
Подивилась сьогодні одне відео, там, наче, українська пропаганда, і в голові засіло цікаве питання з того ролика. Якщо, наприклад,  Яроша відправити в Росію на якийсь конкурс, з його кримінальним провадженням, то його заарештують там чи просто не впустять?


Типові наслідки спалювання трави

  • 03.04.17, 15:40
Скільки гине молодих рослин і дерев, хробаків, комах, равликів, польових звірів, птахів, яєць птахів, залишається під землею кротів, згоряє заживо в норах зайців - ні цифрами ні фото не передати. 

Підпали трави заборонені законом, це - злочин. Якщо бачите такий намір - зупиніть це. Викликайте поліцію, пожежну службу. Збережімо природу!

З ВК, спільнота "Дух Воїна"


[ Далі жахливі фото... ]

Лицемерие и Евровидение (оновлено)

  • 25.03.17, 15:09
В 2009 году на "Евровидение 2009",в РФ не пустили грузинскую группу "Стефане и 3G" с песней "We Don't Wanna Put In" ("Мы не хотим давления")