«хватит ликовать!», или победа глазами полководца

  • 10.05.17, 18:24
В канун 25-летия Победы маршал Конев попросил меня помочь ему написать заказную статью для «Комсомольской правды». Обложившись всевозможной литературой, я быстро набросал «каркас» ожидаемой «Комсомолкой» победной реляции в духе того времени и на следующий день пришел к полководцу. По всему было видно: сегодня он не в духе.
— Читай, — буркнул Конев, а сам нервно заходил по просторному кабинету. Похоже, его терзала мысль о чем-то наболевшем.
Горделиво приосанившись, я начал с пафосом, надеясь услышать похвалу: «Победа — это великий праздник. День всенародного торжества и ликования. Это...»
[ Читати далі... ]Не хочу

  • 08.05.17, 19:50
Під радянським прапором одна наволоч вбивала і мучила тисячі людей по концтаборам, тероризувала мій народ, цькувала одних людей на інших, а сьогодні інша наволоч з пов'язаними георгіївськими стрічками вбиває моїх співвітчизників, недолуго виправдовуючись. Завтра дехто буде марширувати з цією символікою і святкувати, розповідати про любов до  ветеранів, зневажаючи навіть тих, хто воював за них тоді, отих ветеранів. Врешті решт бачу, як на кожне 9 травня люди пачками бухають і намотують символіку  ледь не на білизну. Люди ганьблять навіть свої цінності. Не хочу бути частиною цього, і не тільки через те, що це просто не моє, мені бридко, особливо після прочитаного...
[ Читати далі... ]

Агрессия

  • 01.05.17, 01:55
В современном обществе агрессивность воспринимается как сугубо негативное качество. В людях воспитывают кротость; слабые правят сильными, отказывая им в праве на силу. Однако агрессию можно рассматривать и как созидательную энергию - как силу, которая разрушает устаревшие формы и творит новые. Агрессия может проявляться как инстинкт выживания, как бессознательная сила, побуждающаяся нас бороться до конца и выживать несмотря ни на что. Правильное - то есть управляемое - приложение этой силы под контролем личной дисциплины наделяет нас изобретательностью и выносливостью.

                                     Фрейя Асвинн "Мистерии северных народов"

Вірш про наших військових...

  • 27.04.17, 19:45
Нам невідомі всіх їх імена,
Хто їх чекає, хто за ними плаче,
Де їхній дім, як їм болить війна,
Яке в них серце - щире чи терпляче.
Як страшно їм, коли усе горить,
Коли руїни, смерть перед очима,
І як в бою важлива кожна мить,
Які в них білі крила за плечима.
Нам невідомі мрії й здобуття,
Всі їхні рани, всі слова прощання,
Вони - солдати, що кладуть життя,
Заради нас і мирного світання.
І без імен помолимось за них,
За трошки вдачі світлої, простої.
В час зрад страшних і втрат таких
гірких,
І без імен вони для нас герої.
(c)


Заповідник "Бузький Гард" під загрозою!

  • 22.04.17, 13:17
ЕНЕРГЕТИКИ ЗБИРАЮТЬСЯ ЗНИЩИТИ 26 ГА НАЦІОНАЛЬНО ПРИРОДНОГО ПАРКУ НА МИКОЛАЇВЩИНІ 

Увага всієї країни прикута до "Бузького Гарду", одне з семи Природних чудес України. Так посилаючись на рішення кабінету міністрів, Енергоатом збирається підвищити рівень води в Олександрівському водосховищі на 5 метрів, що призведе до знищення природно-історичного ландшафту 18 століття Гардового острову, при цьому загинуть 29 видів червонокнижних тварин та 26 видів рідкісних рослин. 

Днями енергетики проводили громадські обговорення в с.Богданівка, цинічні заяви атомників, про те що завдяки ним зберігаються ціни на електроенергію обурили населення, окрім цього через підняття рівня води для охолоджування, яку Електростанція вночі закачує у штучний ставок, а в день зкидує назад, це вода яку люди споживають! Через діяльність енергетиків люди вже лишились без риби, майже лишились прісної води та скоро залишаться без землі, і зоні ризику дуже великий рівень онкозахворюваності, що замовчується і офіційній статистиці. 

Все менше стає запасу прісної води, а енергетики пропонують нам використовувати її в технічних цілях, щоб підвищити рівень навантаженню підтримку вони знайшли в кабінету міністрів, які всупереч тому що це пам'ятка національного значення, яку держава повинна охороняти! 

Вченні та громадськість наполягають на винесенні цього питання на державний рівень, а не місцевий та вирішувати на рівні верховної ради! 

Нагадаємо що в лютому місяці, за ініціативою Національного Корпусу, було проведено круглий стіл "Серце Миколаївщини б'ється тут", на якому було проголошено про створення робочої групи, до якої увійшли громадські активісти, наукові співробітники, спілки екологів, істориків, керівництво НП "Бузький Гард" та Національний Екоцентр та інщі. 

Матеріал Національного Корпусу