Вчитися ніколи не пізно......

  • 17.08.17, 13:53
Давай дЄтка,давай........
Прикол: Проверим и этот шест на прочность
У нас свої випробування.....
Перевірка якості........
Марінке привіт................
А Мішаня мені не сподобався,вапше не сімпатічний......

50%, 2 голоса

50%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Може справді когось завалити...........

  • 16.08.17, 00:12
Я працюю красиво,тупі мЄнти не підкопаються.
Приймаю заказа.Писати в чат.kill kill kill kill kill

Славыку,продажному м Єнту .........

  • 15.08.17, 23:42
Шоб ти здох вмісті з толіком .............
І шоб васvkaske  мусорів дерево вбило,а ПАЦАНИ з кінця Франка вас закопали як паскудних псів мусорських.........
МЄнтам побажання............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fuck uhmylka kill kill kill kill kill
І твої галімі мЄнти,тупорилІ ПІДЖАРАСТИ, шо дежурили сьогодні о 17.00 київ. часу у мукачівськьому відділку стали ІМПОТЕНТАМИ........vkaske devil devil devil devil devil
Я тобі СУКА мусор галІмий буду всю жизнь мстити,як і НЕМЕШу начальнику слідства,що кришує наркоту..........

Хава-й-у.........

  • 14.08.17, 22:56
Картинки по запросу
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Терміново треба замість вилки великі вили...........
Ухі мої ухі.........
Схожу посуд помию.
А ви пейшіть,пейшіть.......
Може ще сьогодні й зайду.bye

Тут петицію хочу написати....

  • 14.08.17, 13:22
Набрела от на таке.....
https://petition.president.gov.ua/
А може спробувати?!chih
От тут більше інформації.
Як працює сервіс електронних петицій

Громадяни можуть звернутися до Президента України з електронними петиціями через спеціальний розділ веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України, доступний за адресою petition.president.gov.ua (далі — розділ електронних петицій).

Для того, щоб підтримати електронну петицію або створити нову, потрібно зареєструватися на сервісі. Для цього необхідно заповнити форму на сторінці «Реєстрація», після чого для активації облікового запису перейти за посиланням, вказаним в електронному листі, що надійшов Вам на електронну поштову адресу, зазначену під час реєстрації. Після того, як Ви побачите на екрані повідомлення про те, що Ваш обліковий запис активовано, Ви можете увійти на сайт, щоб створювати або підтримувати петиції.

Для того, щоб підтримати вже створену електронну петицію, користувач повинен перейти на сторінку цієї петиції, ознайомитися з її текстом і натиснути кнопку «Підписатися». Зарахування голосу користувача, який здійснив вхід на веб-сайт (авторизувався на веб-сайті), відбудеться одразу ж. Користувач, який не здійснив вхід на сайт, має спочатку увійти, ввівши у спеціальну форму, що з’явилася, адресу електронної пошти і пароль, вказані ним при реєстрації на веб-сайті. І лише потім голос на підтримку обраної ним електронної петиції буде зараховано.

Для того, щоб створити нову електронну петицію, потрібно натиснути на кнопку «Подати петицію», що розташована у верхньому правому куті всіх сторінок розділу електронних петицій. Для користувача, що здійснив вхід на веб-сайт, одразу відобразиться спеціальна форма створення нової електронної петиції. Користувач, що не здійснив такий вхід на веб-сайт, повинен спочатку здійснити його, і лише після цього йому буде доступна спеціальна форма створення нової електронної петиції.

На сторінці створення нової електронної петиції у спеціальній формі потрібно зазначити суть звернення та текст петиції, ввести захисний код. Після натиснення кнопки «Створити петицію» створена електронна петиція потрапляє на перевірку адміністратора веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України на відповідність вимогам, установленим Законом України «Про звернення громадян».

Електронна петиція, яка відповідає встановленим вимогам, оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «Триває збір підписів»протягом двох робочих днів з дня її надсилання автором (ініціатором). У разі невідповідності електронної петиції встановленим вимогам оприлюднення такої петиції не здійснюється, про що автор (ініціатор) електронної петиції отримує повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти.

Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «На розгляді» не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на її підтримку.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Про підтримку або не підтримку електронної петиції, адресованої Президентові України, публічно оголошується Президентом України на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «З відповідями», а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції.

У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

У разі визнання за доцільне викладені в електронній петиції пропозиції можуть бути реалізовані Президентом України шляхом прийняття з питань, віднесених до його компетенції, відповідного рішення. Главою держави за результатами розгляду електронної петиції можуть розглядатися та вноситися в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроекти, спрямовані на вирішення порушених у петиції питань.

Інформація про кількість підписів, одержаних на підтримку електронної петиції, та строки їх збору зберігається не менше трьох років з дня оприлюднення петиції.

Всі електронні петиції, які пройшли перевірку адміністратором веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України на відповідність вимогам, установленим Законом України «Про звернення громадян», включаючи петиції, які не набрали достатньої кількості підписів на їх підтримку, та петиції, які очікують на розгляд, доступні на сторінці «Архів».


25%, 1 голос

75%, 3 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини...

  • 14.08.17, 13:10

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 20, ст.99)

{Щодо визнання конституційними окремих положень див. Рішення Конституційного Суду № 5-рп/2000 від 18.04.2000}

{Із змінами, внесеними згідно із Законами 
№ 274-VI від 15.04.2008, ВВР, 2008, № 25, ст.240 
№ 4652-VI від 13.04.2012, ВВР, 2013, № 21, ст.208 
№ 4711-VI від 17.05.2012, ВВР, 2013, № 14, ст.89 
№ 5207-VI від 06.09.2012, ВВР, 2013, № 32, ст.412 
№ 5409-VI від 02.10.2012, ВВР, 2013, № 41, ст.552 
№ 1170-VII від 27.03.2014, ВВР, 2014, № 22, ст.816 
№ 1262-VII від 13.05.2014, ВВР, 2014, № 27, ст.914 
№ 1697-VII від 14.10.2014, ВВР, 2015, № 2-3, ст.12 
№ 77-VIII від 28.12.2014, ВВР, 2015, № 11, ст.75 
№ 889-VIII від 10.12.2015, ВВР, 2016, № 4, ст.43 
№ 901-VIII від 23.12.2015, ВВР, 2016, № 4, ст.44 
№ 1798-VIII від 21.12.2016, ВВР, 2017, № 7-8, ст.50 
№ 2136-VIII від 13.07.2017}

Стаття 1. Парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина

Парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина та захист прав кожного на території України і в межах її юрисдикції на постійній основі здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (далі - Уповноважений), який у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, чинними міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Стаття 2. Сфера застосування Закону

Сферою застосування Закону є відносини, що виникають при реалізації прав і свобод людини і громадянина між громадянином України, незалежно від місця його перебування, іноземцем чи особою без громадянства, які перебувають на території України, та органами державної влади, органами місцевого самоврядування та їх посадовими і службовими особами.

{Частина перша статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1262-VII від 13.05.2014}

Дія цього Закону також поширюється на відносини, що виникають між юридичними особами публічного та приватного права, а також фізичними особами, які перебувають на території України, у випадках, передбачених окремим законом.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/776/97-%D0%B2%D1%80

Далі буде............mmmm mmmm mmmm mmmm mmmm

Розбірки по- мукачівськи............

  • 14.08.17, 10:27
www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=KhWikReeFDo

Мукачеві на вулиці Берегівській цигани побили палицями вагітну жінку з малолітньою дитиною та депутата міськради, який за них заступився

Ще раніше мешканці однієї з багатоповерхівок на вулиці Берегівській скаржилися на агресивну поведінку циган, які мешкають поруч. Мешканці просили владу розібратися в цій ситуації.

На зустріч з мешканцями виїхав депутат міськради Юрій Кравчук і зафіксував скарги. Тоді ж він став свідком перепалки, яку зафіксував на відео (ненормативна лексика)

Після цього депутат із скаржниками пішов у поліцію, де оформив відповідну заяву. Помста не забарилася.


Цигани напали на вагітну жінку (яка була серед скаржників) та її дитину і били її палицями. Депутат Юрій Кравчук заступився і також був побитий.

Тим не менше, сам Юрій Кравчук закликав не розпалювати на цьому інциденті національну ворожнечу.

"Дякую усім за дзвінки і хвилювання, зі мною все нормально, побої не важкі. Нападати з палицями на вагітну жінку з неповнолітньою дочкою – тут коментарі зайві. Намагався максимально загасити конфлікт, не даючи бити палицями.Цікаво, що кілька років тому я був співавтором статей про ромофобію, у яких аналізував та засуджував гіпертрофовану ненависть окремих мукачівців до ромського населення. Отримав подяку)Переконаний, що нашому мікрорайону вдасться мудро вийти з цього конфлікту. Головне – не розпалювати міжнаціональну ворожнечу", -написав він у соцмережах.

У коментарях під дописом Кравчука закарпатці відзначають, що останнім часом поведінка циган стала вкрай агресивною. Поліція не реагує.

http://mukachevo.today/video/podii/u_mukachevi_cigani_pobili_vagitnu_zhinku_z_malolitnoju_ditinoju_ta_deputata_miskradi

zlozlozlozlozlo

Для тих кому не спиться !

  • 13.08.17, 02:55
Порекомендували подивитися.
Згідно коментаріїв на ютубі фільм має бути цікавим.
На добраніч!spasibo look..............sleepy