хочу сюди!
 

Mila

50 років, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 50-65 років

Стенограма інтервью газеті "Позивний Донбас" 1ч


Пояснення до проекту «Криворіжжя-Територія Якісного Життя до 2031 року» http://blog.i.ua/user/3265312/1766267/

(Записала Ольга Перетятько) 

Валерій розкажіть будь ласка коротко головне про цей проект.

-Це альтернативний, інвестиційний проект розвитку міста, матеріал для кандидатів в депутати до районних у місті  рад, Криворізької міських ради, Верховної Ради України, Президента України.  Основний орієнтир якого є людина, громадянин України, мешканець міста Кривий Ріг , її умови існування і пов’язані з цим позитивні зміни в відносинах між мешканцями міста.

В основі проекту «Криворіжжя-Територія Якісного Життя до 2031 року» («КТЯЖ Г-31»), лежить реалізація світового рівня середньострокової стратегії розвитку України «Україна – 2030», прийнятого влітку  цього року в Києві, на міжнародному фінансовому форумі

У місті маємо таке:

1.Житловий фонд, в більшості своїй аварійний, бо збудований всередині, або і на початку минулого століття.

2.Майже негодну для використання, екологічно небезпечну, з порушенням санітарних норм систему технологічних комунікацій водо забезпечення, тепло забезпечення та відводу каналізаційних стоків.

3.Ставки в яких заборонено купатись. Занедбані річк міста.

4.Знищені, або захаращенні сміттям парки і сквери.

5.Морально та фізично застарілі промислові підприємства.

6. Проблема якісної питної води в тих районах які постачаються з Карачунівського водосховища, проблеми сміття звалищ навколо міста

7.Проблеми питної води на селі розташоаних а районх прилеглих до сміттєвих"полгонів

8 Фізично хворе населення міста

 І це \ бездарне використання природних ресурсів які дісталися нам у спадок!

 На питання як вирішити цю лавину проблем, відповім так, «Розповідав мені колись давно Іван Найденко про його товариша, жителя американського міста Пітсбург, який ще пам’ятає про чорне-чорніше небо над головою і ризиковані запливи місцевих хлопченят в річечці з чорнильного кольору водою, а зараз цей колишній центр чорної металургії став містом науки, світового рівня якості екології, мистетства і високих технологій. Або згадаймо новітнє місто Сінгапур швидко та якісно збудоване серед пустелі.

Світових прикладів багато! То чому тоді мій  Кривий Ріг має залишиться сірим та запиленним?

Особисто я бачу наше мудре місто містом; високих технологій, фундаментальної науки та високого мистетства!

Проект «КТЯЖ Г-31» - це проект комплексної реконструкції міста, який складається з семи районних у місті проектів, та проекту Криворізького (сільського) району, органічно пов’язаних між собою, а саме:

1.Жовтневий район:«Перспективний план розвитку Жовтневого району до 2031р»

2. Інгулецький район: «Інгулецький район – територія «Зеленого світу»

3. Центрально –– міський район: «Централізована освітньо - мистецька територія» 

4. Саксаганський район: «Саксаганський район - Територія чистих озер»

5. Дзержинський район: «Зона відчуження»

6. Тернівський район: «Тернівський район - Територія козацької слави»

7. Довгинцевський район: «Вегас»  Довгинцевського  району» (робоча назва)

8. Типовий, універсальний для Криворізького району добробут-проект «Село-оазис 2021 року»

Кожен з цих проектів має детальне описання та керівну виконавчу структуру т невідривно пов"язані, у одне ціле! 

Окремо, як зразок, хочу зупинитися на одному з проектів, а саме«Перспективному плану розвитку Жовтневого району до 2031р»

 -Мета якого; створення екологічно чистого середовища, надання якісного соціального житла мешканцям району (міста), висока якість соціального захисту «уражених верств населення» Шляхом будівництва сучасних висотних будинків, переселення в новобудови, перезаселення звільненого житлового фонду, рекультивація звільнених територій, будівництва нових мереж технологічних комунікацій.

Для виконання цього п’ятдесят кандидатів в депутати до Жовтневої у місті Кривий Ріг ради, наступного скликання запропоную для узгодження з мешканцями  району такий алгоритм своїх дій:

1. Ставши депутатами вирішити можливість виділити з бюджету, або інший спосіб, кошти на дослідницькі роботи з вивчення питань забудови району висотними будинками, акцентуючи увагу на тому, що вирішальне значення мають безпека та максимальна висота будинків.

2. Скласти Угоду про співрпрацю (Меморандум) з однією з «парламентських» партій, що висповідують патріотичну, регіональну ідеологію і яка підтримає в Криворізькому регіоні виконання цього проекту, шляхом законодавчих змін. А в результаті зможе забезпечити проект вигідним кредитом для будівництва серії сучасних висотних будинків. (промислових парків, ред)

.3. Від імені громадян територіальної громади депутати об’являєть міжнародний конкурс на побудову серії стандартних 50-70 поверхових будинків, де головними показниками є  кількість поверхів, гарантована експлуатація будинків, та його собівартість, при підготовці документайії на тендер. 

1

Коментарі

17.01.16, 10:12

утопія

    Гість: morosko

    27.01.16, 10:37

    позаботились бы с начало о том, чтобы можно было кормить городских, чисто экологическими продуктами выращенных на прылягаючих к Крывому Рого территориях.

      37.01.16, 10:44Відповідь на 1 від ЛУКАВИЙ

      утопіяУтопия (от др.-греч. ?? «не» и ????? «место»; по другой версии: ?? — «благо», то есть «благое место»[1])

        47.01.16, 10:45Відповідь на 2 від Гість: morosko

        позаботились бы с начало о том, чтобы можно было кормить городских, чисто экологическими продуктами выращенных на прылягаючих к Крывому Рого территориях."КТЯЖ Г-31" "Українське село 2017" Усе є і готове до роботи!