хочу сюда!
 

Ириска

31 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 35-42 лет

Про "фігову женску суть" )))

Буде із підслуханого, чистосердечного))))
  От не знаю чому так цікаво стає невимовно, коли чую уривки інтелектуальної розмови між приятелями- чоловіками, на тему життя чи відносин, чи тему жінок. Як правило, на такі розмови у мене розгортається велике внутрішнє Вухо, і я починаю або плентатись попереду них, або петляти стежками по боках lol все аби почути smutili Це не будь-які розмови і не що-небудь, розмова інтелектуалів - це такий смачний фрукт look sila В них нема ніяких боронь Боже матюків, ні, словниковий запас грає всіма барвами і сиплеться як зерна на елеваторі, змістовно і наповнено...
Початок  інтелектуального меду я упустила, поки доганяла їх тихенько ззаду, але по окремих словах впізнала категорію з уловленого мною улюбленого "екзестенціальний" :

 - От поясни мені, чому??!! - питав бородатий у свого друга.
 - Вона щось хоче, а я повинен здогадатись. Ну якщо хоче бананів, то чому не сказати "я хочу бананів", нєєєє.Вона каже- а ти подумай і здогадайся. А як я можу здогадатися, я хіба ясновидець?! - бородань явно  виходив з терпіння.
- Настя, ну скажи уже нарешті що ти хочеш, питаю, а нєєєєєєє....- кипіло в бородатого все.
- От у цьому вся фігова  жіноча суть! - досягнув апогею гнів бородатого.
Я в цей час зосереджено розглядала оголошення про зміну в графіку курсів масажу на стовпі біля дороги, це не заважає  сприймати інформацію з кількох джерел одночасно.
Друг щось тихо сказав бородатому (там ще жінки ішли попереду; мовляв, зважай). Той замовк. А мені так хотілось обернутись, а не дріботіти попереду, і сказати йому: "Ша, старий, це в тобі проблема, бо не всі такі, а ти чогось вибрав саме таку! Ти ж розумний, айкью вище криші, розберись чого твій вибір такий!" але я виключила в собі це і подріботіла далі. crazy
 А вдома, як на замовлення, мені попалась замітка одного батька про свого малого сина з 1-в, який приніс однокласниці Кірі синю квітку, а вона сказала, що хоче ще одну таку, і син обірвав клумбу задля Кіри... 
І я думаю: цю дорослу Настю бородатого треба відправити вчитися у дівчинки Кіри з 1-в...cvetok
 
14

Комментарии

121.10.19, 13:25


Але...
Як Я казав, кажу й буду казати -
"Думки читити не вмію, тому краще озвучуйте свої бажання, щоб потім не ображатись."

  221.10.19, 13:32

  Потрібно було розвернутися до них і сказати:
  - Шановні, я почула краєм вуха вашу розмову, чи можна приєднатися до неї і виступити в ролі захисниці прекрасної статі? Думаю, вони були би тільки раді з того.

  А якщо серйозно, в такій поведінці (незалежно від статі, бо вона характерна і чоловікам) є багато романтично-інфантильного, коли один з партнерів хоче в такий спосіб переконатися у справжності почуттів іншого. Є тут і трохи від маніпулятивного стилю поведінки. Виходить або прийняти і змиритися або йти на конфлікт і стояти на своїй лінії поведінки.

   321.10.19, 13:35

   яка прелисть

    421.10.19, 13:37

    В детстве никто не спрашивал чего она хочет. зачастую такие люди и сами не знают, чего хотят. вот и ведут себя так.

     521.10.19, 13:40Ответ на 4 от Мари_НКа

     в детстве обычно сами говорят -мам, я хочу...а взрослые с умным видом - оно тебе не нада

      621.10.19, 13:40

      моя психіка до тих розмов давно звикла. більше того, я вже починаю підтримувати чоловіків в їх роздумах о жінках)))

      Привіт

       721.10.19, 13:44Ответ на 5 от Za*ra*za

       в детстве обычно сами говорят -мам, я хочу...а взрослые с умным видом - оно тебе не надаА есть и так: иди съешь яблоко, иди надень это платье, иди запишись на балет. Или и того хуже-я -мать. я сама тебя везде запишу и всё за тебя сделаю.я лучше знаю, что нужно и чего хочет мой ребёнок.

        821.10.19, 13:48Ответ на 7 от Мари_НКа

        в детстве обычно сами говорят -мам, я хочу...а взрослые с умным видом - оно тебе не надаА есть и так: иди съешь яблоко, иди надень это платье, иди запишись на балет. Или и того хуже-я -мать. я сама тебя везде запишу и всё за тебя сделаю.я лучше знаю, что нужно и чего хочет мой ребёнок.угу, есь таке. и оба варика не верны +-

         921.10.19, 13:51Ответ на 4 от Мари_НКа

         В детстве никто не спрашивал чего она хочет. зачастую такие люди и сами не знают, чего хотят. вот и ведут себя так.

          1021.10.19, 13:53Ответ на 4 от Мари_НКа

          Я же 100 раз тебе сказала, что на 8 марта мне ничего дарить не надо, и ты так мне ничего и не подарил!

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           6
           предыдущая
           следующая