хочу сюда!
 

Алиса

38 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Незвичайні мости світу.

Gateshead Millennium Bridge
Над Тайном, Англія - це обертовий мобільний міст,  Довжина - 105 метрів і вертлюги, для проходу човнів максимальною висотою 25 метрів.


            Pont Jacques-Chaban-Delmas 

Розташований у Бордо, міст піднімається, щоб пропустити човни. Має 575 метрів завдовжки і 77 метрів висоти підйому. 

                            Pont de Biscaye

Транспортний міст, що з'єднує два міста Португалете та Гетько біля входу в порт Білбао в Іспанії. Це підвісний перехід протяжністю 161 метр та висотою 61 метр. The                Slauerhoffbrug

Розташований у Леувардені в Нідерландах, Це автоматична качалка, що піднімається з землі, щоб дозволити рух річкою. Довжиною та шириною 15 метрів, він буквально летить над дорогою, коли  відкритий.

                                       Pont-y-Ddraig

Розташований у місті Ріл у Уельсі, призначений для пішоходів та велосипедистів. Він складається, як крила птаха (або дракона), щоб пропустити рух руслом річки.

                                              Passerelle de la Hrn

Цей складуваний пішохідний міст розташований  в порту Кіль у Німеччині. Має довжину 26 метрів. Міст відкритий для навігації десятки разів на день протягом п'ятнадцяти хвилин.

                               Merchant Square Footbridge

Цей незвичайний міст, розташований у Лондоні, складається з 5 лопастей, які піднімаються один за одним для пропуска човнів. Міст має 20 метрів завдовжки і 3 метри завширшки.

                           The Rolling Bridge

Розташований у Лондоні, є невеличким мостом, який має в довжину 12 метрів і особливість згортатись, як хвіст скорпіона, щоб дозволити річковий рух. Міст складається з восьми сегментів, анімованих гідравлічними циліндрами. 


5

Последние статьи

Комментарии

113.01.18, 01:08

  213.01.18, 10:21Ответ на 1 от Симбіоз

  _

   313.01.18, 12:56

    413.01.18, 15:50Ответ на 3 от Каsсандра