Чи повернеться лікар



Фільм з серії "Невідома Україна - Лікарська справа в Україні", присв"ячено лікарю Теофілу Яновському.
Християнське пізнання любові. Відомий клініцист, вчений, перший академік серед медиків України Теофіл Гаврилович Яновський, який жив за християнськими законами.

Професор Теофіл Яновський (1860 — 1928), якого у Києві недаремно
іменували святим доктором, майже щодня залишав у бідних родинах, куди
його викликали до хворих, гроші на ліки та їжу, причому робив це
делікатно, не принижуючи гідності пацієнта. Його дарунок зазвичай
знаходили під подушкою, коли Теофіл Гаврилович залишав оселю.

[ Читати далі ]

Баганець: Пред’явлене Ю.Луценку обвинувачення не підтверджується



Олексій Баганець: Пред’явлене моєму підзахисному обвинувачення не підтверджується наявними у справі матеріалами досудового слідства.

[ Читати далі ]

Як відомо, клопотання захистника О.Баганьця було відхилено судом. Більше того, суддя Вовк заборонив теле та відеофіксацію судового засідання. Більше того, журналістів не допускають на друге поспіль судове засідання. Сьогодні із зали суду був видалений Юрій Луценко через те, що він намагався скористатися своїм правом зробити заяву.

Україна таки має справжніх героїв

Як три українські жінки перемогли донецьку банду при владі Донецький апеляційний адміністративний суд зупинив рішення Макіївської міськради про ліквідацію трьох україномовних шкіл.Суд скасував постанову Центрально-Міського районного суду Макіївки Донецької області від 2 червня 2011 року, якою було відмовлено в призупиненні рішення Макіївської міськради від 25 березня 2011 року про ліквідацію трьох україномовних шкіл №№ 3, 27, 100.

Рішення адмінсуду оскарженню не підлягає.

[ Читати далі ]

Слово і зілля



Фільм з серії "Невідома Україна - Лікарська справа в Україні". З давних давен слово і зілля були важливими лікарськими засобами в Україні. І хоча слова "екстрасенсорика" відоме не було, українські бабці з поон віку користувались замовляннями від хвороб.
Розповідь відомого фітотерапевта Є.Товстухи про традиції народної медицини. Про трави, про рецепти "живої води", яку здавна готували на Україні. Понад 40 років Євген Степанович вивчає українську народну медицину. Його стараннями у 1990 році у Яготині під егідою НДІ фармакології й токсикології вперше у світовій практиці офіційно створено Авторський фіто-центр. Центр має чотири гектари землі у сусідньому Баришевському районі, на яких вирощується понад 30 реліктових рослин, що зникають у природі. Використовуються з цією метою неугіддя – стариці, струмки, драговини.

[ Читати далі ]

Не можу сказати, що мені дуже сподобався цей фільм, але він є лише засіб
звернути увагу дописувачів на видатну постать сучасної фітомедицини -
Євгена Товстуху.

Хто гоїв рани козакам



Фільм з серії "Невідома Україна - Лікарська справа в Україні", присв"ячено лікарям козацької доби в Україні.
Розповідь народного лікаря фітотерапевта Л.Павленка про те, як у XVII-XVIII ст. поранені козаки використовували народні методи лікування. Про відкриття шпиталів при монастирях і про розвиток традиційних методів народної медицини сьогодні.

Луганcькі незалежні профспілки намагаються протестувати

«Конституция Украины – это основной закон нашей державы. Но те, кто руководит Луганской областью, втаптывают нашу Конституцию в грязь. Управление областью осуществляется с системными нарушениями Конституции Украины», – считает Константин Ильченко, лидер «Трудового Движения «Солидарность». Одна из главных тем митингующих: предполагаемая отдача в концессию успешных предприятий углепрома ГП «Ровенькиантрацит» и ГП «Свердловантарцит». Константин Ильченко заявляет, что «концессия – это фактически скрытая бесплатная приватизация».

[ Читати далі ]

Світ Юрія Дрогобича

Фільм з серії "Невідома Україна - Лікарська справа в Україні", присвячений Юрію Дрогобичу, українському лікарю, філософу, доктору медицини, ректору Болонського університету, вчителю Миколи Коперника, людині, що допомогла світові зупинити сонце та зрушити з місця землю, автору чисельних наукових праць та поезій. [ Читати далі ]

Україною керують ПіАр-аси

Краще б Янукович не згадував про бджіл. Тоді б усі ми й далі морщили чоло у роздумах – що буде далі, що робиться з країною і таке інше. А так сказав про бджіл – і одразу все стало на свої місця.

Точно! Був у нас уже один бджоляр.

Пам'ятаєте перший рік президентства Ющенка? Так-так, коли узбіччя доріг було заставлено біґбордами з різноманітними гаслами – від „Любіть Україну" до „Героям слава". Вам це нічого не нагадує? Тоді вийдіть на вулицю і подивіться на теперішні узбіччя. Хіба що підписи різні.

Парадокс – дивишся на Януковича, а бачиш Ющенка. І, до речі, не тільки на рекламі.

Давайте пригадаємо, чим закінчився перший рік правління Віктора Андрійовича. Вірно, зміною політичної системи, тобто політреформою. А чим закінчився перший рік Віктора Федоровича? Теж зміною політичної системи, тільки тепер уже у зворотньому напрямку. Щоправда уряд у відставку не пішов, як п'ять років тому, зате деякі міністри вже двічі помінялися.

Пам'ятаєте газові розборки 2006-го? Відмінність у тому, що тоді вони були

суто зовнішні. А зараз – і зовнішні і внутрішні одночасно.

[ Читати далі ]

Спланована діверсія проти "Дзеркала Тижня"

Редакція «Телекритики» отримала поштове повідомлення, оформлене у вигляді «відкритого листа колективу "Дзеркала тижня. Україна"», у якому читачів видання просять допомогти «прибрати Мостових від керівництва видання». Лист, адресований шеф-редактору ТК Наталії Лигачовій, надійшов поштою. «Мы не хотим превращения газеты в механизм медиакиллерства и заработка. Помогите убрать Мостовых от руководства издания. Верните права западному инвестору. Дайте свободно и честно делать свою работу и открыто смотреть людям в глаза», - йдеться в листі. «Мы чувствовали себя более уверенно и защищено, когда одним из собственников был американец Юрий Орликов. Американских инвестор, фактически основатель газеты, а юридически владелец контрольного пакета акций (60%) следил за редакционной политикой и сдерживал поток джинсы. Но несколько лет назад его не стало, права перешли его сыну Алексу. А зимой этого года его, не предупредив, просто выкинули из бизнеса. Мостовые быстро создали новое предприятие», - пишуть автори тексту.

Під листом розміщені підписи співробітників «Дзеркала тижня. Україна», зокрема Сергія Рахманіна, Ігоря Маскалевича, Валентини Самар, Інни Ведернікової - загалом 57 підписів. На конверті зазначений відправник: «03150, Украина, Киев-150, ул. Тверская, 6, Газета "Зеркало недели. Украина"». Водночас поштовий штемпель свідчить про те, що лист був надісланий з київського поштового відділення № 214, яке розташоване на вулиці Північній на Оболоні.

[ Читати далі ]