хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Луганcькі незалежні профспілки намагаються протестувати

«Конституция Украины – это основной закон нашей державы. Но те, кто руководит Луганской областью, втаптывают нашу Конституцию в грязь. Управление областью осуществляется с системными нарушениями Конституции Украины», – считает Константин Ильченко, лидер «Трудового Движения «Солидарность». Одна из главных тем митингующих: предполагаемая отдача в концессию успешных предприятий углепрома ГП «Ровенькиантрацит» и ГП «Свердловантарцит». Константин Ильченко заявляет, что «концессия – это фактически скрытая бесплатная приватизация».

18

Коментарі

113.07.11, 15:08

    213.07.11, 15:08

    Хоч як би їх було не жалко, але так і проситься - " Спочатку більшістю регіону вибрали цю владу, тепер збирайте цю більшість і йдіть на барикади, або радійте далі покращенню життя вже сьогодні"

      313.07.11, 15:19

      Він же свій, дорогий і рідний. Він же такий красивий і респектабельний.
      "Танцуй, веселись, нынче Витька при власти!" http://video.i.ua/user/1429445/46972/248732/
      А де ж ті родичі шахтарів - небіжчики, що так одностайно ГОЛОсували (на відмову від живих, без горілки і шмата хліба з ікрою)
      А як обстоять справи із іконами Януковича у донецьких церквах, що під московитами?
      Не можна ж було і слова вимовити проти зека вашого. Слава Богу, почали очі розплющуватись.
      Поки півень не долбане, даунбас не перехреститься.

        413.07.11, 15:20Відповідь на 2 від JR_Cerberus

        1000%

          513.07.11, 15:31

          поняли ребята, что попали в "торбу"

            613.07.11, 15:43

            Народ! нижнє фото/ з правого боку 2-гий прапор (голубий з чорним)-що це таке???

              Гість: Світанок

              713.07.11, 15:43Відповідь на 2 від JR_Cerberus

              Хоч як би їх було не жалко, але так і проситься - " Спочатку більшістю регіону вибрали цю владу, тепер збирайте цю більшість і йдіть на барикади, або радійте далі покращенню життя вже сьогодні"
              "Сидить півень на тину
              і співає про новину:
              Я ж казав, що так буде,
              Я ж казав, що так буде".

              То ж і я кажу:

              "Вставай, подымайся
              Шахтёрский народ.
              Снова за "каски"
              И... на Киев. Вперёд!."

                Гість: Світанок

                813.07.11, 15:46Відповідь на 6 від vov4ik126

                Народ! нижнє фото/ з правого боку 2-гий прапор (голубий з чорним)-що це таке???+ На мою думку - це вже траур по "галубых"

                  Гість: Світанок

                  913.07.11, 15:48Відповідь на 5 від Hudson Hawk

                  поняли ребята, что попали в "торбу"+Leben das Zeine.

                    1013.07.11, 15:50

                    Борітеся й поборете, вам Бог допомагає!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна