Партія регіонів нахабно бреше і порушує закон

Партія регіонів почала підготовку до виборів 2012 року, причому - специфічними засобами. Підтвердження тому - лист, який Українська правда отримала від джерел у цій політичній силі. Отже, лист адресований керівникам обласних організацій Партії регіонів. Центральний офіс вимагає від місцевих осередків надіслати їм інформацію про журналістів підлеглих територій з детальним описом їхніх політичних уподобань.

"За дорученням керівництва партії... з метою якісної підготовки медіакампанії висвітлення виборів депутатів до Верховної Ради 2012 року, обласна організація Партії регіонів мусить надати до 11 липня 2011 року до центрального апарату Партії регіонів заповнену форму медіакарти області. Форма заповнення медіа-карти додається", - ідеться в циркулярі.

Під листом стоїть підпис - керівник Департаменту комунікацій Центрального апарату Партії регіонів Олена Бондаренко.

[ Читати далі ]

Про житлово-комунальну реформу

Гості студії: народний депутат України, Голова підкомітету з питань житлово-комунального господарства Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Зіновій Шкутяк та заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла України» Михайло Березовчук.

СЛУХАЧ: Валерий. Все жулики за 20 лет поняли, что на старом жилье звонкую монету не сделаешь, поэтому с радостью этот ужас отдают в любые руки. Почему-то никто не дал нам часть заводов, цехов, пароходов Селянам хоть какой-то пай дали. А нам дают жилье, с которым только одни проблемы. А Вы знаете, завтра для ОСББ потребуется, кроме председателя и бухгалтера еще и ответственные по газу, электричеству, вентиляции. Кто это будет оплачивать?
Михайло БЕРЕЗОВЧУК: Вопрос о том, кто должен обеспечивать подачу коммунальных услуг в домах, где созданы ОСББ, очень важен.

[ Читати далі ]

Про земельну реформу в Україні

 Іван Заєць, народний депутат України, фракція «НУ-НС» та Максим Федорченко, керівник інформаційно-ресурсного центру «Реформування земельних відносин в Україні».

Іван ЗАЄЦЬ
: Я думаю, що сьогодні не можна говорити про ринок землі. Тому що склалась дуже пікантна ситуація. Ринок землі – це віддалена перспектива. А потрібно навести лад у теперішній ситуації. Зараз сільське господарство базується на інституті оренди. Сьогодні в сільському господарстві закріпилися так звані агрохолдинги. Фактично олігархи мають у своєму розпорядженні десятки тисяч гектарів землі, а платять за цю землю копійки. Норма рентабельності такої економіки надзвичайно велика. Тому ці олігархи, агрохолдинги не зацікавлені у ринку землі. Їм треба ще поексплуатувати селян і цей природний ресурс. Я виступаю за схему, що потрібно навести порядок через інститут оренди, потрібно сконструювати певний тип сільського господарства. При Радянському Союзі, наприклад, СГ базувалося на основній виробничій структурі – колгоспи і радгоспи. Це крупні підприємства, які мали не тільки певні переваги, а й певні недоліки. Тому що дуже великі поля, концентрація, тому виникли рудовані ґрунти. Європейський тип – фермерське господарство, де невеликі господарства. Де людина, яка працює на цій землі, вона і проживає біля цієї землі. Є ще тип латифундії Південно – Американський, де люди сидять невідомо де, а мають у власності землю і знову йде експлуатація. Тому нам потрібно стати на європейську позицію. Сформувати фермерський тип СГ. В Україні мало бути не менше 400-500 тис. фермерських господарств. Тоді вже можна говорити про якійсь ринок землі.
[ Читати далі ]

Він врятував нас від чуми

Фільм з серії "Невідома Україна - Лікарська справа в Україні", присвячений Данилові Самойловичу, українськму лікарю, який перевернув уявлення світу про чуму, навчив людство лікувати хворих на чуму та зупиняти епідемії. [ Читати далі ]

Українські імена в історії світової авіації



Основним багатством України були передусім люди. Багато з них склали славу світової науки, літератури, мистецтва. Фактично в усіх сферах людської діяльності є великі українці. В силу бездержавності нації більшість з них працювало на інші країни. Нині, коли ми знову стали незалежними ситуація практично не змінилась. Україну продовжують покидати кращі з кращих.

Міфи радянської доби



Усі ми трохи діти, а значить любимо казки, себто часто-густо виступаємо в ролі таких собі наївних простодушних жертв різномастних комбінаторів. Релігійні, фінансові, ідеологічні піраміди - це про нас. Сьогодні нас розводять на гроші, в сталінський час розводили на життя.

Сьогодняшній офіційний держборг – цифра міфічна


Игорь Уманский (после отставки Пинзеника фактически руководил Минфином в прав-ве Тимошенко) :
"Они (пр-во Азарова - ред.) побили все рекорды 2009 года. Дефицит почти в два раза больше. Внешний долг увеличили со $104 млрд до $120 млрд. Госдолг (весь) в 2009 – 34,7%, в 2010 – 39,5 % ВВП. Один только Нацбанк им перечислил 15,5 млрд грн (превышение доходов над расходами) – огромные деньги. Хорошая у них статистика по НДС, при этом деньгами они НДС почти не возмещали – возмещали облигациями. Хорошо улучшили себе статистику, но только на бумаге.
... Но даже с учетом всего этого официальный госдолг – это цифра мифическая. Потому что все забыли Харьковские соглашения по газу. В этих соглашениях заложена мина для бюджета. Ведь не было никакой скидки на газ для Украины, эти $100 – это миф. Эти $100 по окончанию года – внимание! – оформляются как государственный долг перед Российской Федерацией. Это "обязательства Украины", которые просто относятся на конец года. За прошлый год примерно на $4 млрд увеличился долг Украины перед Россией. Но эта сумма нигде не отражена. Насколько я знаю, с российской стороной просто пока не согласована методология учета... Тем самым искусственно занижен дефицит. Вернее не сам дефицит, а официальная статистика.
http://economics.lb.ua/interview/2011/07/11/105465_Umanskiy_Ne_bilo_nikakoy_skidk.html