Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Кольє "Рожевий зефір"

Я вже виставляла одне кольє у техніці "воздушка". Техніка ця дуже невдячна і марудна, скажу вам, бо роботи з таким виробом купа. Спочатку треба нанизати бісер на линву, а потім гачком сплести довжелезну нитку і на спеціальній підставці її зібрати. Але виглядає кольє оригінально і свій купець для нього є.
Але блог зроблений для СЕО. Хто стежить за моїми блогами, той знає, що я відправляю всіх на свій сайт http://oberegy.org.ua/ Зробила я його давно, багато часу і трішки грошей на нього потратила. А тут почала я працювать з СЕО компанією ну і вирішила попрактикуватись на своєму сайті. За кілька тижнів піднявся він досить набагато,  я така вся щаслива. Аж раптом з*ясовую, що сторінки з товарами Гугл не бачить. В упор. Тобто бачить він тільки 7 сторінок сайту. І все. Проблема ще не знайдена, але хочу спробувати Гуглу розказати про ці сторінки. Для цього роблю оцей блог, тому не сваріться. Бо він не дуже рукодільний. Буду вдячна також за поради по індексації сторінок, хто тямить. Отже, кольє

і посилання на нього http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=18&catid=16 Буду вдячна, як клацните. Там і ціну можна взнати.
Анонс! А я відкрила канал на Ютюбі. Буду МК виставляти. Поки тематика "з непотрібного потрібне". Згодом бложик забацаю. Дякую всім!
ПиСи. Порадьте, панове і пані, по індексації щось. Я так старалась, а воно не виходить. help
13

Коментарі

111.04.16, 16:59

ви ж неодмінно киньте тут посилання на Ютуб))))

    211.04.16, 18:39Відповідь на 1 від ДарЧА

    ви ж неодмінно киньте тут посилання на Ютуб))))добре! довго думала, що показувать, вирішила, що з непотрібного потрібне буде цікаво в наш час.

      313.04.16, 12:55

      Это кайф! Love beads. V

        413.04.16, 14:18Відповідь на 3 від Кайфи

        дякую!

          517.04.16, 15:03

          Крутая вещь.
          Мне действительно нравится.

            617.04.16, 15:10Відповідь на 5 від Cosmopolit

            Крутая вещь.
            Мне действительно нравится.
            дякую! вживу виглядає дуже гарно.