Реформа особистості

Фрагмент із журналу "Антена"(доступно для скачування):

Радіостанцію в МонтеКарло (Монако), з якої довгі роки велося мовлення ТрансСвітового Радіо, спочатку було побудовано для поширення фашистської пропаганди. Але Гітлеру так і не вдалося втілити в життя свої плани. Замість руйнівної звістки з антен на горі Ажел в ефір полетіла Звістка про Надію.

Історія радіостанції в Монте-Карло унікальна. Коли Гітлер окупував ледве чи не всю Європу й більшу частину Північної Африки, він вирішив поширювати на цих територіях свою пропаганду. У середині війни він зібрав кращих інженерів і наказав їм знайти місце, звідки радіохвилями можна було б покрити всі завойовані території. Перед ученими стояло 2 завдання: по-перше, відшукати таке місце, де антени не були б помітними для ворожих кораблів; по-друге, це мала бути місцевість, де було б достатньо прісної води для охолодження радіоапаратури.

Інженери поїхали на берег Середземного моря й на висоті 800 метрів над його рівнем, над Монте-Карло, знайшли місце, де було багато джерел. Гора в цьому місці мала маленьку природну платформу — досить зручну для спорудження радіостанції й у той самий час захищену від поля зору кораблів. Там і було побудовано станцію.

Однак передавач й антени все ще не було встановлено. Побоюючись за своє життя, інженери протягом одного дня

декілька разів передали промову Гітлера в записі, з маленького військового аеродрому в місті Антиб. Фашистський вождь був задоволений. Але швидке завершення війни перекреслило всі його подальші плани. Як стало зрозуміло згодом, за всім цим стояв всевидючий Бог.

Після війни радіостанцію було оснащено й запущено у дію світським «Радіо Монте-Карло». А на початку 60-х років ТрансСвітове Радіо відкрило офіс у князівстві й уклало угоду з «Радіо МонтеКарло», за якою закуповувало у нього ефірний час. Розпочалася багаторічна співпраця, завдяки якій ТСР здійснювало мовлення на Східну й Західну Європу, а також Північну Африку.

Дуже цікавою є історія однієї з найперших антен, з якої велося християнське мовлення на Радянський Союз (вона так і називалася — «Російська»). На початку 60-х хороша антена коштувала близько 2 мільйонів доларів. І студенти біблійного інституту Муді в Чикаго, вирішили всі зароблені під час літніх канікул гроші пожертвувати Богові. Цього пожертвування вистачило, щоб купити антену, перевезти її частинами у Монте-Карло, зібрати й увімкнути. Отож, студенти інституту Муді, які ніколи не бували в Радянському Союзі, відіграли величезну роль у духовній долі тисяч радянських радіослухачів, наших батьків, бабусь і дідусів.

Після падіння «залізної завіси» виникла потреба перекинути російське служіння ТСР на простори колишнього Радянського Союзу. 1987 року російський відділ, який досі працював у Монте-Карло, було переведено у Німеччину. Було засновано християнські радіостудії в Росії, Україні та Білорусі: служіння ТСР-Росія розпочалося в червні 1990 року, ТСРУкраїна — у вересні 1990, ТСР-Білорусь — у березні 1991.

 

Відвічний конфлікт...

smile Привіт! Ці дві статті аж ніяк не протирічать моїм двум попереднім. Отже читаємо залюбки:

«Нехорошо, когда человек остается сам с собой, особенно, когда он работает в одиночку. Если он хочет чего-то достичь, ему нужны участие и моральная поддержка». И. Гете

Відчуття емоційної розтраченості — часто доказ того, що людина загубила якусь частину чистоти, і страждає від цього. Одна дівчина, яка зустрічалася з багатьма хлопцями, якось сказала мені: «Ти знаєш, я не відчуваю, що зробила щось погане проти свого тіла. Але я відчуваю інше: я розтрачена емоційно. Коли я зустрічаюся з черговим хлопцем, я не маю ніяких почуттів. Я розтратила свою душу».

Часто буває й така проблема: людина не грішить тілесно, але

шкодить своїй душі. Друже, подруго, може ви зараз

почуваєтеся розтраченими емоційно? Потрібна також і душевна, емоційна чистота. Не можна розкидатися почуттями, їх також потрібно берегти у святості. Певна річ, не завжди буває так, що ви зустрічаєтеся ( маються на увазі чисті дошлюбні стосунки) лише з одним, лише з одною. У житті бувають різні ситуації. Але є люди, які вважають: треба чекати лише одної, лише одного, із ними зустрічатися, а потім одружуватися. Я не буду переконувати вас, що це абсолютно правильно. Проте скажу, що прихильники такого погляду праві ось у чому: не варто зустрічатися, якщо ти знаєш напевне, що не одружишся. «Кочувати» від однієї дівчини до іншої, випробовувати того хлопця чи іншого — не найкращий спосіб влаштовувати свою долю, навіть якщо фізичну межу ви й не перейшли. Набагато краще молитися до Бога, перш ніж починати стосунки. «Збирання багатої колекції потенційних наречених», але які, врешті, так і не стали нареченими, може призвести до емоційної розтраченості, до знецінення почуттів і романтичних стосунків як таких.

Хоч буває і навпаки(до речі, це поширений погляд). Людина може говорити: «Я духовно чистий або чиста». Але продовжує грішити проти власного тіла. Це — не чистота. Данна Греш переконує: «Духовна, душевна і фізична чистота — це не взаємозамінні речі. Має бути і перше, і друге, і третє».

Фрагмент з журналу "Антена"(зацікавленим дочитати до кінця зверніться до мене).

На зорі людської історії...

Привіт, самим розумним і допитливим і дослідливим і таким, що жити не нудно! Поїхали:

Первая чашка ласкает мои сухие губы и горло,

Вторая разбивает стены грусти моего одиночества,

Третья ищет высохший ручей моей души,

С четвертой из меня испаряется боль прежней несправедливости,

Пятая очищает мои мышци и кости,

Шестая возносит меня в царство бессмертия,

Седьмая дает такое наслаждение, которое я,едва, могу вынести.

Свежий ветер подхватывает мои крылья, и я лечу.

Яркая, сочная, сладкая с нежным ароматом и изысканным вкусом. Клубника на заре человеческой истории считалась ягодой для ума и сердца. А в Японии, которая во всём подражала культуре Китая, она наряду с розой, символизировала любовь.

Сама обласкана закатным цветом,

Наполнит чувством благодатным,

Пробутид ум от долгого забвенья.

Именно эти удивительные свойства, маленькой алой ягоды и её красота покорили изысканных китайцев, которые культивировали её и сделали одной из любимых добавок для чая.

Для заварювання чаю потрібна вода, що закипає, нагрітий фарфоровий чайник та чай з розрахунку 3 г. на особу(одна чайна ложка). В чайник з чаєм краще наливати воду у 2-3 заходи, залишаючи в чайнику невеликий повітряний прошарок та дати настоятися 5-10 хв. Не рекомендується доливати воду в чашку. Навпаки, можна доливати воду 2-3 рази в заповнений на 1/3 чайник. При цьому смакові якості чаю тільки покращуються.

Приїхали: це було лише списано слово в слово з пакету зеленого чаю. Попивайте чайок(можна й охолодженним) і замисліться над питанням: які речі і знахідки-стали зорею просвітленням людської свідомості в історії, а паче мене цікавить-який відчутний вклад в розвитку культури внесло християнство? Не в принципі і какбы, а реально!

Коли закінчиться війна?

smile Привіт, друзям і гостям мого блогу! Підійдіть до цієї теми з легким гумором:

Ви знаєте, війна починається багато раніше чим ми собі уявляємо, як співала "Земфіра" И полетели ножи и вилки...

Залишаю ось це посилання(посилання застаріло)spasibo

Можливо у Вас є свої пропозиції стосовно миру?

Страницы:
1
127
128
129
130
131
132
133
134
предыдущая
следующая