хочу сюда!
 

Наталия

37 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 34-45 лет

Реформа особистості

Фрагмент із журналу "Антена"(доступно для скачування):

Радіостанцію в МонтеКарло (Монако), з якої довгі роки велося мовлення ТрансСвітового Радіо, спочатку було побудовано для поширення фашистської пропаганди. Але Гітлеру так і не вдалося втілити в життя свої плани. Замість руйнівної звістки з антен на горі Ажел в ефір полетіла Звістка про Надію.

Історія радіостанції в Монте-Карло унікальна. Коли Гітлер окупував ледве чи не всю Європу й більшу частину Північної Африки, він вирішив поширювати на цих територіях свою пропаганду. У середині війни він зібрав кращих інженерів і наказав їм знайти місце, звідки радіохвилями можна було б покрити всі завойовані території. Перед ученими стояло 2 завдання: по-перше, відшукати таке місце, де антени не були б помітними для ворожих кораблів; по-друге, це мала бути місцевість, де було б достатньо прісної води для охолодження радіоапаратури.

Інженери поїхали на берег Середземного моря й на висоті 800 метрів над його рівнем, над Монте-Карло, знайшли місце, де було багато джерел. Гора в цьому місці мала маленьку природну платформу — досить зручну для спорудження радіостанції й у той самий час захищену від поля зору кораблів. Там і було побудовано станцію.

Однак передавач й антени все ще не було встановлено. Побоюючись за своє життя, інженери протягом одного дня

декілька разів передали промову Гітлера в записі, з маленького військового аеродрому в місті Антиб. Фашистський вождь був задоволений. Але швидке завершення війни перекреслило всі його подальші плани. Як стало зрозуміло згодом, за всім цим стояв всевидючий Бог.

Після війни радіостанцію було оснащено й запущено у дію світським «Радіо Монте-Карло». А на початку 60-х років ТрансСвітове Радіо відкрило офіс у князівстві й уклало угоду з «Радіо МонтеКарло», за якою закуповувало у нього ефірний час. Розпочалася багаторічна співпраця, завдяки якій ТСР здійснювало мовлення на Східну й Західну Європу, а також Північну Африку.

Дуже цікавою є історія однієї з найперших антен, з якої велося християнське мовлення на Радянський Союз (вона так і називалася — «Російська»). На початку 60-х хороша антена коштувала близько 2 мільйонів доларів. І студенти біблійного інституту Муді в Чикаго, вирішили всі зароблені під час літніх канікул гроші пожертвувати Богові. Цього пожертвування вистачило, щоб купити антену, перевезти її частинами у Монте-Карло, зібрати й увімкнути. Отож, студенти інституту Муді, які ніколи не бували в Радянському Союзі, відіграли величезну роль у духовній долі тисяч радянських радіослухачів, наших батьків, бабусь і дідусів.

Після падіння «залізної завіси» виникла потреба перекинути російське служіння ТСР на простори колишнього Радянського Союзу. 1987 року російський відділ, який досі працював у Монте-Карло, було переведено у Німеччину. Було засновано християнські радіостудії в Росії, Україні та Білорусі: служіння ТСР-Росія розпочалося в червні 1990 року, ТСРУкраїна — у вересні 1990, ТСР-Білорусь — у березні 1991.

 

2

Комментарии