хочу сюди!
 

Александра

46 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 44-48 років

Слово лікаря має лікувати, а не добивати!

Ілля Ємець назвав літніх людей старше 65 років “трупами” і заявив, що не варто витрачати гроші на їх лікування від коронавірусу. Заступник Супрун Лінчевський колись сказав про онкохворих «вони все одно всі помруть». Не знаю, що не так з логікою в людей, які очолюють МОЗ в нашій країні. Їм незрозуміла очевидна річ: якщо людей якісно лікувати, вони не помиратимуть. 

Це конституційний обов’язок держави надавати медичні послуги громадянам не залежно від віку і діагнозу. Щоб забезпечити людей цими послугами, треба не закривати лікарні і ФАПи, а збільшувати їх фінансування та оновлювати оснащення. Посилити відповідальність за підробку ліків і контролювати ціни в аптеках. Запровадити щорічні безкоштовні медичні обстеження для громадян. 

Закордонні лікарі звертають увагу на те, що вірус найбільше вражає людей, які мають інші захворювання: діабет, туберкульоз, серцево-судинні тощо. Україна займає перші місця у Європі по цим хворобам. Це ще одна причина, щоб вкладати гроші у профілактику. 

P.S. Раджу пану міністру зазирнути у свій паспорт, перш ніж робити подібні заяви. Карма не оминає нікого…Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

0

Коментарі

126.03.20, 22:30

Дело даже не в возрасте паспортном
Надо смотреть истории болезней, общий анализ крови ...
Повышен белок в крови - повышен риск заболеть ...
Кто как вёл свой образ жизни , как проверялся ежегодно , прислушивался к советам врачей , где нужно было лечился/ подлечивался
(
Увы... это печально

  227.03.20, 04:50

  У меня невестка болеет в Испании. У нее периодически 37-37.2 а ощущается как 38. В ее городе все медучреждения закрыты. Работает только приём по скорой. Врачи в скафандрах и соблюдают дистанцию 2 метра. При этом в городе нет ни одного заболевшего и вряд-ли появится. Назначают ей то ибупрофен то антибиотик. Естественно это не поможет и не помогает. Анализы сдать негде.
  По сравнению с таким дерьмом в Украине нормальная медицина, она нуждается в правильном руководстве, правильных мерах и протоколах, но она нормальная.

   327.03.20, 05:42

   а у нас есть здоровые люди? навряд ли,у всех есть какие то патологии,так что под угрозой все,если это не "мировой развод"

    427.03.20, 18:22

    при всём при том невижу ничего нового..и неожиданного
    всё тот-же цирк и те-же клоуны...