хочу сюда!
 

Lisenok

33 года, козерог, познакомится с парнем в возрасте 32-35 лет

Влада має припинити бізнес на крові

ЗМІ повідомляють, що Рада заборонила імпорт російської електроенергії. Повна брехня і черговий обман українців! Заборонені прямі договора між українськими і російськими підприємствами на постачання електроенергії. Але російську електрику можна і далі вільно купувати на українській біржі через дилерів. Також залишається вільний імпорт електроенергії з Білорусії, а насправді з Росії, бо енергосистеми цих двох країн об‘єднані, як сіамські близнюки. Це як сьогодні, щоб долетіти з Києва до Москви, треба зробити пересадку в Мінську. Формально прямого авіасполучення з країною-агресором немає, а через Білорусію є. Так само і з продажем російської електроенергії.

Рада також надала уряду право самостійно приймати рішення про закупівлю російської електроенергії. Це створена справжня корупційна годівниця і ручне управління, за яке українці платитимуть з власних кишень.

Ми вимагаємо від влади припинити брехати українцям і припинити бізнес на крові – купівлю електроенергії в країни-агресора; припинити знищувати українську енергетику в інтересах ворога, прирікаючи українців на безробіття, бідність і міграцію.

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

1

Комментарии

14.12.19, 16:43

Так енергосистеми України та Росії також об‘єднані, як сіамські близнюки

  24.12.19, 19:01Ответ на 1 от yura1978

  Мешканець нашої вулиці побудував сонячну електростанцію на 65 кіловат. Мабуть переключусь на нього.

   34.12.19, 21:06Ответ на 2 от Nikolka

   Житель нашей улице построил солнечную электростанцию на 65 киловатт. Пожалуй переключусь на него. а освещение всех домов, улиц, магазинов, он что тоже?

    44.12.19, 21:10

    Эх, Ляшко! Вот ты бы обязался не на такие потуги власти, а на то, что после переворота 14 года вам амеры поставили потрошенко и ты бы занялся этим расследованием, вот цены бы тебе не было.

     55.12.19, 14:23

     и сколько
     и где
     пикетов
     ваша партия сейчас держит
     в натуре
     по поставленым вопросам?

      66.12.19, 10:09

      Газ мы тоже у России не закупаем. Напрямую...