хочу сюди!
 

Olga

47 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Влада має припинити бізнес на крові

ЗМІ повідомляють, що Рада заборонила імпорт російської електроенергії. Повна брехня і черговий обман українців! Заборонені прямі договора між українськими і російськими підприємствами на постачання електроенергії. Але російську електрику можна і далі вільно купувати на українській біржі через дилерів. Також залишається вільний імпорт електроенергії з Білорусії, а насправді з Росії, бо енергосистеми цих двох країн об‘єднані, як сіамські близнюки. Це як сьогодні, щоб долетіти з Києва до Москви, треба зробити пересадку в Мінську. Формально прямого авіасполучення з країною-агресором немає, а через Білорусію є. Так само і з продажем російської електроенергії.

Рада також надала уряду право самостійно приймати рішення про закупівлю російської електроенергії. Це створена справжня корупційна годівниця і ручне управління, за яке українці платитимуть з власних кишень.

Ми вимагаємо від влади припинити брехати українцям і припинити бізнес на крові – купівлю електроенергії в країни-агресора; припинити знищувати українську енергетику в інтересах ворога, прирікаючи українців на безробіття, бідність і міграцію.

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

1

Коментарі

14.12.19, 16:43

Так енергосистеми України та Росії також об‘єднані, як сіамські близнюки

  24.12.19, 19:01Відповідь на 1 від yura1978

  Мешканець нашої вулиці побудував сонячну електростанцію на 65 кіловат. Мабуть переключусь на нього.

   35.12.19, 14:23

   и сколько
   и где
   пикетов
   ваша партия сейчас держит
   в натуре
   по поставленым вопросам?

    46.12.19, 10:09

    Газ мы тоже у России не закупаем. Напрямую...