хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Епоха фейкових нових облич

 • 23.09.19, 12:51
 • вр

Епоха фейкових нових облич

 

Джон Сміт 

Вони ржали з депутата Гаврилюка, що він смішний селюк. Потім сказали, що треба парнєй із народа, селюк це не із народа, і зробили депутатом спортсмена Беленюка.
Гаврилюк сидів у залі і читав Конституцію.
Беленюк їздить на змагання, а у залі спить.

Поясніть мені: в чому нова епоха?
А насправді очевидно: сценки з Гаврилюком, у якого буцімто капає слина з рота, потрібні були лише, щоб змінити одних на інших. При чому їм конче необхідно було замість чувака, що на Майдані відморожував собі всі місця, замінити саме на слухняних тваринок, що стрибають по команді на одній нозі.

Вони прибрали чужого собі ментально Гаврилюка і привели близького собі Стефанчука, Юзіка і Дубінського, пролізли в комітет фінансової політики і одразу оголосили розслідування “незаконної націоналізації ПриватБанка”. Можна сперечатися про касові апарати і ФОПи, але Гаврилюк би ніколи не проголосував за повернення Коломойському ПриватБанку.
А от ручна тваринка Коломойського Дубінський – легко.

Ось і вся епоха нових облич. Це фейк. Обман. Штучно створений запит. Вдарили населенню по башці та зняли дорогі чоботи. Замість них кинули рвані лапті.
Зате оновлення гардеробу.

Фото © Александр Гончаров 

13

Коментарі

123.09.19, 13:19

А шо ви хотіли від квартальної шобли? Шо дешеві клоуни стануть поважними політиками?

  223.09.19, 13:33

  ДОброе утро, хорошего дня

   323.09.19, 13:47

   Якщо чесно, то й Гаврилюк мене мало радував. Якщо людина втрапила до Парламенту лише через те, що голяка його показали, то це теж занадто. Ну, а співаки и спортсмени у Раді - це дурня.

    423.09.19, 13:59Відповідь на 1 від Тарас Музичук

    А шо ви хотіли від квартальної шобли? Шо дешеві клоуни стануть поважними політиками?Те, що від таких горе-підудатів, як Лещенко, Найєм, Тоха Геращенко, Парасюк, Семенченко, Добкіни та ін. треба було здихатись, то правда.
    Але те, що на зміну їм прийшла от така зелена шобла, то жах.

     523.09.19, 13:59Відповідь на 2 від DANAH

     ДОброе утро, хорошего дняХорошего дня!

      623.09.19, 14:01Відповідь на 3 від GalinaKiev

      Якщо чесно, то й Гаврилюк мене мало радував. Якщо людина втрапила до Парламенту лише через те, що голяка його показали, то це теж занадто. Ну, а співаки и спортсмени у Раді - це дурня.Гаврилюк не з власної волі розгулював голяка. З нього цинічно знущався "беркут".
      Але поводив себе всю каденцію він доволі пристойно.

       723.09.19, 14:15Відповідь на 6 від БезЛица

       Звичайно, не сам оголився. Але це була єдина підстава для його каденції. На мій погляд, цього недостатньо попри усе моє співчуття.

        823.09.19, 14:35Відповідь на 4 від БезЛица

        А шо ви хотіли від квартальної шобли? Шо дешеві клоуни стануть поважними політиками?Те, що від таких горе-підудатів, як Лещенко, Найєм, Тоха Геращенко, Парасюк, Семенченко, Добкіни та ін. треба було здихатись, то правда.
        Але те, що на зміну їм прийшла от така зелена шобла, то жах.
        Та ото ж!

         923.09.19, 14:42

         Спортсмени мають займатись спортом, клоуни клоунадою та далі по фаху) ..Ну а зє!білам психлікарні, Богдан каже, що вони дуже потребують)))

          1023.09.19, 14:48

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна