хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

Поки маю натхнення...

Адже життя прекрасне, коли чиїйсь щоці потрібен твій ніс. 

© Ельчин Сафарли, «Мені тебе обіцяли».

Люблю сильних, владних та домінуючих чоловіків. Їх не зупинять перешкоди. Ідуть напролом. Ведуть за собою. І за ними хочеться йти. Мужчина-Гуру. Провідник. Поряд з ним не виникає сумнівів і не стоїть питаняя "так чи ні", "треба чи не треба". Від таких зносить дах та саме поряд з ними видно зірки. Десь прочитала аналогію, що поряд з таким ти відчуваєш себе Першою Леді навіть вмита та в піжамі podmig. Вони не кажуть "вирішуй сама", вони не присилають дивну смс "ти чудова, алеж обставини сильніші за мене". Вони впевнені в собі, своїх діях та наслідках. І за кілометр видно інтелект. І не хизується одноразовими перемогами, бо не розмінюється на таке. Щоб бути з Ним, замало лише вміти цілуватися. Треба бути йому до пари. 

19

Коментарі

Гість: Хуббыч

131.12.16, 03:21

Адже життя прекрасне, коли чиїйсь щоці потрібен твій ніс. і теплі руки

    231.12.16, 08:41

    Ну, мені все ж треба, коли іноді кажуть "як ти захочеш" і "вирішуй ти"

      331.12.16, 10:25Відповідь на 1 від Гість: Хуббыч

      Адже життя прекрасне, коли чиїйсь щоці потрібен твій ніс. і теплі руки хай так

        431.12.16, 14:20

        Фантастика!

          51.01.17, 15:15Відповідь на 4 від ab absurdo

          Фантастика! дякую! Я старалася

            61.01.17, 15:23Відповідь на 2 від Акварель

            Ну, мені все ж треба, коли іноді кажуть "як ти захочеш" і "вирішуй ти"Та я вже вирішувала. Навирішувалася

              72.01.17, 02:24

              золоті й правильні висновки))) згідна

                82.01.17, 03:58Відповідь на 7 від Симбіоз

                золоті й правильні висновки))) згідна

                  92.01.17, 08:46Відповідь на 6 від Міс Марпл

                  Ну, мені все ж треба, коли іноді кажуть "як ти захочеш" і "вирішуй ти"Та я вже вирішувала. НавирішуваласяЯ така сама.. але ж всерівно приємно розуміти, що його справді цікавить моя думка і хвилює що я хочу. У всьому має бути якась золота серединка