Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

Он де собака порилася)))

23

Коментарі

16.09.15, 22:21

это у хорошего мастера....а так в лучшем случае 3 года....

    26.09.15, 22:24Відповідь на 1 від helga_

    это у хорошего мастера....а так в лучшем случае 3 года.... тобі краще знать

      36.09.15, 22:25

      Обом стає " по семерочке?"

        46.09.15, 22:26Відповідь на 3 від Ми Ла

        можливо

          56.09.15, 23:57

          хи хи

            Гість: paleogod

            67.09.15, 01:30Відповідь на 1 від helga_

            это у хорошего мастера....а так в лучшем случае 3 года....рвать вас тварей это делающих живьём нужно! мастера? в чём? отобрать здоровье и жизнь человеку перегадить? канистра бензина и спичка на таких как ты! скажи ещё что добрая? ты сука видела как мучаются люди которым ты гадость подливала? не считаешь свое подлое скотство грехом? в аду гореть тебе вместе с тем что ты вылупила! ты нелюдь и нет умиротворения твоей чёрной душе ни на этом ни на том свете! умирай в муках количества душ которых ты занапастила! хочешь сказать что добрая?

              Гість: paleogod

              77.09.15, 01:40Відповідь на 2 від Міс Марпл

              это у хорошего мастера....а так в лучшем случае 3 года.... тобі краще знатьтварюка вона Миколаївська, нелюдь одним словом, раз знає скільки підлиті місячні на хлопа діють... тре пацанам адресу дать і воно саме в Дніпрі втопиться щоб їй в вагіну наші РГД-5 не засунули...
              Оля, скажеш порчі не робила, а може і знімала? В такому випадку я за тебе персонально заступлюся і не тільки на цьому сайті!

                Гість: paleogod

                87.09.15, 01:54

                я собака ще та... бо ритися люблю непадецкi... рокiв зо два менi на лайф з декiлькох номерiв наярювали з самого рання поклонницi якогось Романа Валєнтіновіча, поки не вичислив хто це є. Знищити фізично відьму, що сіє зло - святе діло!

                  Гість: paleogod

                  97.09.15, 02:11

                  моя собака порилася б жартома, якби не знала, що цi привороти дiють реально i яким боком вилазять привороженому... фiзичне знищення падлюкам, що заподiють вроки, недостатнє!

                    Гість: ufilin

                    107.09.15, 06:53

                    а ти як медицина що по цему поводу можеш сказати?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна