хочу сюда!
 

Лида

34 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 35-43 лет

"це вже не "недбалість", це умисний соціальний геноцид!"


Вчора, вечором - 112 канал: "Будемо посилювати соціальний захист людей…"… (міністр соціального геноциду)


Сьогодні цілий день слухав оцей вчорашній пропагандистський чиновний рефрен та дивився на респектабельну мордяку міністра соціального геноциду. І таке ж зло взяло за душу, що далі нікуди...

Подумалось – от звідкіля заповзають у владу отакі брехливі чиновні негідники? Звідкіля вони з’являються? Яка мати народжує настільки безжалісних жорстоких осіб?

Таке враження, що нині в Україну заслали якихось новітніх НКВДешних виродків. Тих совкових чиновних виродків, які мучили патріотів в катівнях та морили мільйони українців в голодоморах?!

І такі заслані совкові мерзотники, швидкими темпами відроджують в Україні ті страшні голодоморні часи та криваві еНКаВеДешні методики по знищенню своїх громадян.

Бо рівень цинізму явно зашкалює душі цих людей? Навіть не людей – нелюдів…

-------------------------------------------------------------------------

Про який-такий "посилений захист" може вести мову і оцей міністр-геноцидник? Де він той міфічний захист? Що ти махлюєш, кому ти розказуєш свої брехливі байки?

Ти вийди на вулиці-майдани – послухай українців і вони тобі скажуть всю правду про твій нелюдський, людожерний "захист".

Нащо так цинічно й нахабно брехати прямо в очі мільйонам українців? Нащо? Чи ти дійсно такий сліпоглухий, що навіть не бачиш-не чуєш-не знаєш що діється в державі? Або ж ти все знаєш, та в тебе така чорна душа, яку вже нічим не відбілити?!

------------------------------------------------------------------------

Такий вбивчий "посилений захист" в виконання новоявлених українських соціальних карателів – це реально соціальний геноцид. Вбивчий соціальний геноцид який вже тяжко вдарив якраз по найбіднішим верствам українського суспільства…

Для цього не треба бути ясновидцем – для цього треба лише подивитися на статистичні зміни, які сталися з 1 травня 2018 року. Постраждали якраз найбідніші!

Але ж це був лише літній період, а про те що зараз буде – навіть не хочеться думати. Бо це вже не думки - це суцільний жах! Я не знаю що буде… знаю лише що такі придуркуваті управлінські дії приводять до падіння держав...

Впевнений я лише в тому, що цей геноцидний міністр – повинен нести повну відповідальність за все те соціальне зло, яке він наніс нашому народу!

І ніякої політичної відповідальності! За умисні соціальні злодіяння – ніякої відставки, тільки тюремні нари… причому на довгий строк…

-------------------------------------------------------------------------

А тепер по суті… Невже ці злоумисники реального соціального геноциду, думають що чесні громадяни проти розумного наведення порядку в наданні субсидій?

Ми, порядні й відкриті люди – ми двома руками за наведення порядку і надання соціальної допомоги тільки тим, хто її дійсно потребує!

Бо розумні люди розуміють що треба терміново міняти вкрай дурну й несправедливу систему надання субсидій. Треба підтримувати бідних людей і не доводити їх до соціального геноциду.

Чуєте, ви, міністри недолугі – треба надавати соціальну допомогу ТІЛЬКИ БІДНИМ ЛЮДЯМ!.

--------------------------------------------------------------------

І з огляду чиновних зарплат-премій-пенсій, не мають права отримувати соціальну допомогу ті ж міністри чи чиновники різних рівнів! Зараз же, оцим недоумкуватим "Положенням…" їм надається така можливість. І те, що виродили ці соціальні мародери в нинішньому "Положенні про субсидії" – не лізе в ніякі ворота.

При тверезому аналізі, виходить що цей фантастичний по своїй корупційності та дурості Ревин витвір – забирає субсидії в мільйонів бідних порядних людей і надає їх злісним чиновним хапугам та нахабним бандитам.


Це можна легко обґрунтувати і, при бажанні – хоча б частково відредагувати це "Положення…". На що я вже спробував привертати увагу, коли звертався до районної комісії та департаменту соцзахисту.

Та виявилося що цим периферійним соціальним чинам, теж відомо про очевидну злочинність деяких норм цього "Положення..". Але змінювати без команди з Києва хоч що-небудь, вони не можуть, та й не дуже хочуть…Їх теж влаштовую такий стан речей…

Виникає вкрай дивна абсурдна ситуація – ціле міністерство, цілі підрозділи чиновників які повинні захищати інтереси бідних – захищають інтереси багатих!?!

І такий стан речей вже тяжко списати на недбалість та професійне невігластво.

Бо вони все знають! Але ж коли державні люди знають про якийсь злочин і ніяк не діють – то це вже саботаж і кримінал. Великий державний кримінал!


Зі…от що робити людині з пенсією в дві тисячі? 
Хоча, мо* прилетять праведні марсіанські диверсанти – та й порубають на шматки отаких міністрів-геноцидників)))


11.10.182

Комментарии

111.10.18, 22:15

  211.10.18, 22:32

   312.10.18, 00:51Ответ на 1 от Тарас Музичук


    412.10.18, 00:52Ответ на 2 от Андрій1961


     512.10.18, 09:30

     Порошенко все исправит, когда станет президентом второй раз.

      612.10.18, 19:20

      просрав свою пенсію на стільцях
      таки від злості
      і печінка випаде, випий боярки, рассіянін

      а що там, синок зза кордону допомагає?

       713.10.18, 01:51Ответ на 6 от Эйч

       просрав свою пенсію на стільцях
       таки від злості
       і печінка випаде, випий боярки, рассіянін

       а що там, синок зза кордону допомагає?

       ...о-оо, виповзл ще один лизоблюд... Ти продажне створіння, яке завжди щось у когось лизало! Вчора ти вилизував зад Януковичу, сьогодні лижеш член Порошенку, а назавтра будеш вже лизати щось там у Юлі Тимошенко або Гриценка)))) Підійди до дзеркала, подивись на свою лизоблюдну мордяку...

        813.10.18, 01:53Ответ на 5 от Хайдер

        Порошенко все исправит, когда станет президентом второй раз.
        .. "все исправит" тільки могила

         913.10.18, 03:37Ответ на 8 от Nevr

         Порошенко все исправит, когда станет президентом второй раз... "все исправит" тільки могилаВам еще рано об этом думать.

          1013.10.18, 23:29Ответ на 6 от Эйч

          просрав свою пенсію на стільцях
          таки від злості
          і печінка випаде, випий боярки, рассіянін

          а що там, синок зза кордону допомагає?

          ...ти лизоблюд, це тебе можна купити за ломаний гріш! А я про таких як ти запрданців, пишу вже біля пятнадцяти років... Прийдеться і про тебе написати, тварюка підла! Бо із за такого як ти людського дерьма, гине Україна...

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая