хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Сволота ви, погана!


Отримавши оцей "лист щастя" від соцслужб, віднині інакше як СВОЛОТА ПОГАНА – я, 70-річна людина – звертатися до влади не буду! 
Сволота ви погана – що ж ви робите? Ви шахрайським шляхом відібрали в мене половину чесно заробленої пенсії, а тепер таким же грабіжницьким шляхом забираєте ще й субсидію?!

І головне – за що? За те, що ще неповнолітнім мій син 13-ть років тому, на всіх законних підставах виїхав до своєї матері за кордон на постійне місце проживання? Тварюки ви безсовісні!

Тільки базарні бандити в 90-ті роки розбійничали так, як розбійничаєте нині ви. Бо отакі ваші дії – це свавілля і державний бандитизм та рекет! 
Ви взяли мене в заручники і тепер вимагаєте від мого сина, який нині живе за тисячі кілометрів від України, сплатити ЄСВ? За що?

Тварюки, за що ви вимагаєте від нього сплату ЕСВ? 
Хіба ви його народили, годували, одягали, лікували, дали освіту, роботу чи життєву перспективу? 
Хіба мій син їсть ваш хліб, п’є вашу воду чи дихає вашим повітрям? 

Він і прописаним в мене залишився тільки тому, що має беззаперечне право на майнову частку. І після моєї смерті квартира повинна автоматично перейти йому в спадок.

Але чиновні нелюди створили такі умови, при яких для того щоб отримати субсидію, я повинен якось позбавитися свого сина. Хіба це не методика бандитів, рекетирів та вбивць?! 
Слів нема яка ж ви підла, чиновна погань!

зі... я вирішив пройти всі круги субсидійного пекла. 
Готую менше емоційну, але таку ж гостру та більш грунтовну статтю про субсидійний чиновний геноцид...

Кого зачепила ця тема – поширюйте, коли хвилюють інші соціальні теми – звертайтеся...

7.08.18


5

Коментарі

17.08.18, 11:34

здоров"я Вам і терпіння

    27.08.18, 11:41

    на хитру ж знайдеться х з різьбою
    причому тут прописка, якщо квартира приватизована, перейде в спадщину.
    чомусь мені субсідію не платять, і нікого і в думках найотувати не було

      37.08.18, 12:12

      Якщо квартира приватизована, то вона однаково перейде у спадок Вашому синові, навіть якщо він живе десь інде. Але, якщо він у кваритирі зареєстрований, то він вважається таким, що у ніх проживає. Тому Вам і не дають субсидію. Або нехай він Вам грошенят присилає. або виписуйте його з житла. Гроші на субсидію не друкують, а виймають з бюджету, який наповнюється з податків та ЄСВ. Або платііть, або не ображайтеся.

        47.08.18, 12:16

        У меня тоже на детей пришел налог на роскошь . Они имеют по равной части приватизированной бабушкиной квартиры, каждая по 18 м2 примерно. Ещё по 18 имею я и мой брат так вот детям из ГФС пришли письма заплатить налог по 1204 грн каждая за 2017 год. Получается что на моих детей ГФС записала по целой квартире. Вот же ж суки в ГФС

          57.08.18, 12:37Відповідь на 1 від disu

          здоров"я Вам і терпіння
          дякую!

            67.08.18, 12:41Відповідь на 2 від Эйч

            на хитру ж знайдеться х з різьбою
            причому тут прописка, якщо квартира приватизована, перейде в спадщину.
            чомусь мені субсідію не платять, і нікого і в думках найотувати не було

            я знаю що ти хитрожоп... але коли в чомусь не тямиш, то хоч не тринди! Прописка якраз і є тим гачком.. бо я не можу виписати сина

              77.08.18, 12:46Відповідь на 6 від Nevr

              на хитру ж знайдеться х з різьбою
              причому тут прописка, якщо квартира приватизована, перейде в спадщину.
              чомусь мені субсідію не платять, і нікого і в думках найотувати не було
              я знаю що ти хитрожоп... але коли в чомусь не тямиш, то хоч не тринди! Прописка якраз і є тим гачком.. бо я не можу виписати сина
              значить син страхується, щоб ти квартиру в старчому маразмі, нікому не переписав
              яблуко від яблуні...

                87.08.18, 12:51Відповідь на 3 від GalinaKiev

                Якщо квартира приватизована, то вона однаково перейде у спадок Вашому синові, навіть якщо він живе десь інде. Але, якщо він у кваритирі зареєстрований, то він вважається таким, що у ніх проживає. Тому Вам і не дають субсидію. Або нехай він Вам грошенят присилає. або виписуйте його з житла. Гроші на субсидію не друкують, а виймають з бюджету, який наповнюється з податків та ЄСВ. Або платііть, або не ображайтеся.
                я вже давно не ображаюсь, я лише тихо злюсь... А оце - "вважається таким що проживає" доводить до каленияІ
                Розумієш - влада веде підлу гру, підміняючи доказові факти умовними термінами.
                І виписати не можу бо кляті "майнові права" не дають цього зробити...
                І бюджет - я, як останній дурень наповнював цілих 67 років, бо кормив своїми податками оцю негідну наволоч!!!

                  97.08.18, 12:56Відповідь на 4 від yura1978

                  У меня тоже на детей пришел налог на роскошь . Они имеют по равной части приватизированной бабушкиной квартиры, каждая по 18 м2 примерно. Ещё по 18 имею я и мой брат так вот детям из ГФС пришли письма заплатить налог по 1204 грн каждая за 2017 год. Получается что на моих детей ГФС записала по целой квартире. Вот же ж суки в ГФС
                  Что сказать, сволочи и только... Их чиновная рать растёт и чтобы прокормится, им нужна кормовая база. Поэтому они и измышляют самые разнообразные способы государственного обмана и мошенничества

                    107.08.18, 13:02Відповідь на 7 від Эйч

                    на хитру ж знайдеться х з різьбою
                    причому тут прописка, якщо квартира приватизована, перейде в спадщину.
                    чомусь мені субсідію не платять, і нікого і в думках найотувати не було
                    я знаю що ти хитрожоп... але коли в чомусь не тямиш, то хоч не тринди! Прописка якраз і є тим гачком.. бо я не можу виписати сина
                    значить син страхується, щоб ти квартиру в старчому маразмі, нікому не переписав
                    яблуко від яблуні...

                    Эйч, ти або дурик або провокатор! И не чіпай моего сина... Слідкуй за своїми гнилими яблочками

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна