Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Гламурні ігрища Петінсосів...

Дивлюсь чергове ВРадівське лицедійство і думу думаю. Думу тяжку, невеселу…

Чомусь мені зовсім не радісно, а отим високооплачуваним таємним шкідникам та відкритим державним саботажникам – навпаки весело. 
Знову йдуть їх нардеповські хороводи-танці та любовні міжфракційні обнімашки)))




Такі собі веселі ігрища, жвавий зРадівський пінг-понг Путінсосних компрадорів-саботажників з Петінсосними клептоманами та здирниками…


Не знаю як вас, мене – вже не торкає така протухла, гнила гра в "зняття недоторканості"!
Тому що наші депутати схожі на садистів, чи навіть садомазохістів – які за непогані державні кошти роками розколупують оцю "недоторкану" депутатську рану…

От скільки вже можна знімати оцю кляту недоторканість? Сьогодні зняли її з Бакуліна – ну то й що? 
Яка державі користь від цього зняття? Невже не зрозуміло який буде кінцевий результат цієї вистави?
Чому досі не сидять на нарах давно вже доторкані Новинський, Розенблат, Лозовий, Дейдей, Мосійчук, Клюєв, Поляков?

Може тому, що нашим жадібним аферистам при владі – вигідні отакі недоторкані, досі не розрубані "гордієви вузли"?! 

Вигідні, тому і не народжує наша древня земля своїх Олександрів та Моісеїв…


Або народжує - і свої герої та титани в Україні є! 
Та місцеві маніпулятори-бариги та економічні бандити, бояться приходу їх до влади. 
І - або замовчують, або обріхують їх - а в деяких випадках навіть депортують таких героїчних, пассіонарних осіб...

зі...і що з цим робити? Мо* хто знає?


15.03.18

6

Коментарі

115.03.18, 14:17

Рубан знає

    215.03.18, 14:37

    Мосійчук не тільки не сидить, а з новим апломбом розглагольствує про необхідність боротьби з корупцією. І це вже не цирк, а згвалтування здорового глузду в ізвращенній формі. Там пів зРади таких гвалтивників на чолі з самим...

      315.03.18, 14:55

      на жаль,це набагато гірше ігрищ - це чергове знищення України і українців на користь кремля - http://blog.i.ua/community/2956/2216314/

        415.03.18, 15:10Відповідь на 2 від Вискарион

        Мосійчук не тільки не сидить, а з новим апломбом розглагольствує про необхідність боротьби з корупцією. І це вже не цирк, а згвалтування здорового глузду в ізвращенній формі. Там пів зРади таких гвалтивників на чолі з самим...всьо воно так , только что прочитала на главной нашего сайта, что Луценко хочет посадить за решетку Надежду Савченко, у него и доказательства есть, что она ВР хотела взорвать и все такое. И так мне с этого цирка смешно стало, седела Савченко у Путина, Верховная Рада требовала ее освободить, плакаты писала, а теперь она у Порошенка сидеть будет, и что, теперь Путин будет требовать ее освободить, ох и Надежда!!!

          515.03.18, 15:24Відповідь на 3 від ГалинаВ

          на жаль,це набагато гірше ігрищ - це чергове знищення України і українців на користь кремля - http://blog.i.ua/community/2956/2216314/Наденька тоже не панацея для Украины, но вполне может работать по плану фсб. Лично я в этом не сомневаюсь и говорил это ещё в день её освобождения. Её на пушечный выстрел нельзя было подпускать к властным кабинетам и к Раде.

          Кстати, она уже отказалась от своих показаний про Парубия. Говорит, что перепутала его с Пашинским.)) Бред - нормальное состояние всей той скотобазы.

            615.03.18, 15:26Відповідь на 5 від Вискарион

            на жаль,це набагато гірше ігрищ - це чергове знищення України і українців на користь кремля - http://blog.i.ua/community/2956/2216314/Наденька тоже не панацея для Украины, но вполне может работать по плану фсб. Лично я в этом не сомневаюсь и говорил это ещё в день её освобождения. Её на пушечный выстрел нельзя было подпускать к властным кабинетам и к Раде.

            Кстати, она уже отказалась от своих показаний про Парубия. Говорит, что перепутала его с Пашинским.)) Бред - нормальное состояние всей той скотобазы.

            кокаін не тільки у РФ

              715.03.18, 18:07Відповідь на 1 від ЛУКАВИЙ

              Рубан знає
              не знаю, не впевнений що він знає... бо коли б знав, то не вляпався в таку казематну багнюку)))

                815.03.18, 18:08Відповідь на 5 від Вискарион

                на жаль,це набагато гірше ігрищ - це чергове знищення України і українців на користь кремля - http://blog.i.ua/community/2956/2216314/Наденька тоже не панацея для Украины, но вполне может работать по плану фсб. Лично я в этом не сомневаюсь и говорил это ещё в день её освобождения. Её на пушечный выстрел нельзя было подпускать к властным кабинетам и к Раде.

                Кстати, она уже отказалась от своих показаний про Парубия. Говорит, что перепутала его с Пашинским.)) Бред - нормальное состояние всей той скотобазы.

                хотела бы я посмотреть на вас в подобной ситуации, перед допросом в СБУ...

                а про Пашинского я добавила в своей публикации ПыСы, но этот цирк будет продолжаться до тех пор, пока циркачи будут кувыркаться на арене..., а нам остаётся только ждать, и наблюдать

                  915.03.18, 18:10Відповідь на 2 від Вискарион

                  Мосійчук не тільки не сидить, а з новим апломбом розглагольствує про необхідність боротьби з корупцією. І це вже не цирк, а згвалтування здорового глузду в ізвращенній формі. Там пів зРади таких гвалтивників на чолі з самим...
                  Мосійчук - яскравий приклад радикального пустослова-демагога... Хоча, за виключенням 2-3 осіб - в радикалів вся фракція така ж хитровитрахана)))

                    1015.03.18, 18:11Відповідь на 3 від ГалинаВ

                    на жаль,це набагато гірше ігрищ - це чергове знищення України і українців на користь кремля - http://blog.i.ua/community/2956/2216314/
                    що і лякає, і бісить!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна