хочу сюда!
 

Татьяна

53 года, телец, познакомится с парнем в возрасте 50-53 лет

Парадокси пенсійного шахрайства…

Мені здавалося, що міністр соцполітики Андрій Рева – зможе провести справедливу пенсійну реформу і зламати хребет старій совковій корупційній системі.

Та з отриманих вражень від своїх походів до міського ПФонду – можу стверджувати те, що ніякого зламу поки що не сталося.

Навпаки, як мені здається - стара корупційна пенсійна система зламала Реву. Або він не зрозумів цього, або добровільно очолив нинішнє пенсійне шахрайство…


 


Бо за гранню елементарної логіки те безглуздя, яке відбувається з трудовими пенсіями. За довгі роки, чиновниками  створені такі грабіжницькі пенсійні умови, які по величині професійного невігластва – не піддаються ніякому аналізу. Випадків пенсійної чиновної дурі вдосталь.


Приклад – люди працюють на одному підприємстві, отримують однакову зарплатню і мають приблизно однаковий стаж. (підприємства – "Радіозавод" чи "Хімволокно", стаж – 25 – 27 років, коефіцієнт заробітку (Кз) – 1.9 – 2.0)

Після закриття цих підприємств в дев’яностих роках, одні з робітників – отримали патенти і стали платниками податків та ринкових зборів (нині – ФОП).

Другі – вибрали шлях вуличних спекулянтів чи валютних махінаторів. Як каже Ляшко – "працювали" під прикриттям ментів)))

 

І нині ті, хто стали підприємцями і довгі роки чесно сплачували державі необхідні збори та податки – отримали практично мінімальні пенсії.  Пенсії, які на 500-600гривень менші від пенсій тих, хто поза законом займався валютною спекуляцією.


Таким чином – порядних, працьовитих людей пограбувала пенсійна система, використавши якусь нелюдську грабіжницьку схему. Пограбувала, значно знизивши їх базовий Кз (коефіцієнт заробітної плати).

 


Така ж, подібна до описаної – ситуація і в мене. І мій базовий коефіцієнт заробітку (Кз) знизився більше ніж на одиницю.  Тобто в мене вкрадено пенсійними махінаторами, більше ніж тисячу гривень пенсії. 

І головна парадоксальність моєї ситуації в тому, що при умові зниження мого ж пенсійного стажу на пять років (з 36-ти до 31-го) - я отримаю значно більшу пенсію...

 

зі… вчора я не зміг дотелефонуватися в ефір 112-го до пана Реви.  А так хотілося запитати в нього – "пане міністре, чому ви не хочете зламати таку недолугу пенсійну систему?  

Не треба мені лишнього. Заберіть будь ласка, 5 останніх років мого стажу і поверніть мій базовий коефіціент заробітної плати з архівної довідки, який складає 2,611. 

Цей коефіціент я не вкрав, а чесно заробив довгими роками праці!

Бо який дурень-підприємець, дивлячись на таке неприкрите пенсійне неподобство з пенсіонерами-ФОПами – захоче тепер поповнювати ПФонд своїми платежами?" 


14.12.2017р

2

Комментарии

114.12.17, 20:11

  214.12.17, 20:16

  Странно, мой муж не учитывал последние годы с минималкой, только те, где были большие отчисления

   314.12.17, 20:49

   Умный, (не жадный) предприниматель, понимая, что к.з. может снизиться, светил бы зарплату, соответствующую нужному кооф. зарплаты. Но это много бабок мимо кассы......

    414.12.17, 21:37Ответ на 2 от Манго

    Странно, мой муж не учитывал последние годы с минималкой, только те, где были большие отчисления
    совершенно верно! Пенсионные инспектора наживались на этой полусекретной информации... А тех кто не покупался на вымогательство взятки - "кидали" как уличные бандиты...

     514.12.17, 21:46Ответ на 3 от Кассиус

     Умный, (не жадный) предприниматель, понимая, что к.з. может снизиться, светил бы зарплату, соответствующую нужному кооф. зарплаты. Но это много бабок мимо кассы......
     вы не поняли - умный предприниматель уже имел и Кз и необходимый стаж. Но от него,при оформлении пенсии - скрыли некоторые грабительские пенсионные ньюансы...
     Кто же знал что для предпринимателей, введена какая то то двухуровневая система? Нормальному человеку Кз делили на 60 месяцев, а предпринимателю на гораздо больше... В моём случае- на 103 месяца...
     По этой системе - чем дальше человек работает тем меньше в него пенсия!

      614.12.17, 21:51

      квн ... продолжение.