Вітаю усіх із прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Зичу потужних нових сил для ділових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів, надійних партнерів у важливих справах та здійснення найзаповітніших мрій! Автор святкової листівки добродій Липатов "Ой дай, Боже, святок діждати, Підем до діда колядувати. А в нашого діда є багато хліба: Два стіжки жита, а третій пшениці На паляниці, А четвертий гречки на гречанички, А п'ятий вівса та й колядка вся. Добривечір!.." З повагою і найкращими побажаннями, Тетяна Риженко |
Вітаю всіх із святом української писемності! Свято ВПРОВАДЖЕНЕ 9 листопада 1997 року, коли Президент України на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства, видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця». http://uk.wikipedia.org/wiki/%C4%E5%ED%FC_%F3%EA%F0%E0%BF%ED%F1%FC%EA%EE%BF_%EF% (...)
Мій давній друг прислав мені сьогодні на Фейсбук цей лінк
http://novaukraina.org/news/urn:mediacontent:191D518
Як ви вже побачили, це стаття Олега Покальчука «Країна дрімаючих психів». Стаття іронічна, прониклива і правдива.Єдине, що заперечу: янголи ніколи не дрімають, бо вони не мають такої функції - дрімати, їм не властиво дрімати, у них завжди відкриті очі, якими вони безпристасно дивляться на понівечений світ людей, і власне, на самих людей, яких вони, не зрозуміло чому все-таки люблять вселеннською всепоглинаючою любов*ю, яка не знає нелюбові взагалі, бо така вона досконала – ця ангельська любов. Вона не знає ні перепон, ні меж, ні пристрасті, вона просто є і є (існує, себто!) , бо вона – є світло!.
Насправді, янголи завжди знаходяться у світлі, І янгол завжди живе в нас.... і псих, як це не дивно, теж живе у нас ( у нашій середині, нашому нутрі, наших виявах і всеможливих проявах!)
І хто з них дієвіший у нашій середині – невідомо.
А українець і українське - це не просто зовнішня атрибутика (шаровари, вишиванки, калина під вікном і таке інше) Українець теж живе в кожному українцеві, і українець - це не той, що начіпляє косу на голову, і б*є себе в груди, що він і є Україна, а українець - це звичайний пересічний європеєць, чи то арій, чи то скіф (історично достеменно не доведено), якому ніщо загальнолюдське не чуже - ні янгол всередині, ні псих ( в тій же середині).
Отже, Ще не вмерла Україна! Як співаається в нашому (УКРАЇНСЬКОМУ) гімні!
І «Шануймося!»Бо мит того варті»
(...а таки варті...)
Люблю казки. Особливо, Шагразадині.
2011 року у Теронопільському видавництві "Богдан"
вийшов томик нових перекладів
Валерія Рибалкіна "Тисячі й однієї ночі".
http://www.bohdan-books.com/catalog/book_159_3372/
Рекомендую почитати, переклад відтворює специфіку
арабського віршування та римованої прози.
Крім того, у книзі можна знайти казки, що раніше
не перекладалися українською.
Ось фрагмент:
http://www.bohdan-books.com/userfiles/file/books/lib_file_1805138467.pdf