О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Як НБУ нас киданув

1. НБУ видає 10-ти "вибраним" банкам 30 млрд. грн. І ще 7 млрд. грн. - іншим 84-м, щоб ніхто не звинуватив в упередженості. Всі 10 - з чисто українським капіталом, що дає можливість напряму обговорювати різні справи з їх власниками.

2. У жовтні зі своїх золотовалютних запасів НБУ продає на міжбанківській валютній біржі близько $ 4,2 млрд., які очевидно десять фаворитів купують за отримані 30 млрд. грн. за курсом 5,5 і тримають у себе. НБУ обіцяє всім, що гривня не впаде нижче 6 грн. / $ 1.

3. Весь долар куплений. Дефіцит долара призводить до підняття його курсу до 8 грн. / $ 1.

4. Люди отримують зарплату в гривні, тому починаються масові неповернення кредитів, взятих у доларах. Банки забирають закладені квартири і машини, і виставляють їх на ринку за пів ціни в гривнях.

5. У грудні "банки-фаворити" продають $ 4,2 млрд., які вони в жовтні купили за курсом 5,5 грн. / $ 1, - за 8 грн. / $ 1. Перша прибуток, - 50% (купили за 5,5 - продали за 8, в найгіршому випадку).

6. За виручену гривню банки скуповують виставлені за пів ціни квартири і машини своїх же позичальників. Друга прибуток - ще 50%. При цьому банки переконують всіх в тому, що їм цей конфіскат не потрібен, і що возитися з ним їм не вигідно.

7. Банки-фаворити "дякують" керівництво НБУ та депутатів, які це керівництво могли зняти в листопаді, але не зняли.

8. Долар повертається на ринок, курс трохи падає. НБУ звітує про о*уєнно проведену роботу щодо стабілізації ситуації в країні.

9. Секретаріат президента оголошує про те, що "в діях НБУ корупційна складова відсутня, топ-менеджери НБУ проявили себе як досвідчені професіонали".

10. Люди залишилися без квартир, машин і зі стрибком цін процентів на 20.

Підсумок: 100% прибуток банків, 100%-ний кидок 99% населення України.

З наступаючим 2009 роком!!!

Народе мій рідний, у ніч Новорічну-
Добробуту, щастя і слави довічно!
Щоб рід український прославив планету!
Бажаємо кожному нового злету!
Щоб кожну оселю засіяли житом,
Щоб краще й заможніше всім стало жити!
Щоб мрії здійснились, роки додавались,
Щоб в кожній родині весілля гулялись!
Замети усмішок, хурделиці сміху,
Застілля святкового всім нам на втіху.

Боевой_сурок, з Днем народження!!!Юра, вітаю тебе з Днем народження!!! Бажаю тобі міцного здоров'я, творчого натхнення і подальшого бажання не бути байдужим громадянином України!!!
 

За що Ви любите Україну?

Учасники співтовариства, давайте, щоб кожен з нас освідчився тут за що він любить Україну. Думаю, що дискусія буде цікавою. Слава Україні!!!

ВР назвала пам’ятні дати на наступний рік

Верховна Рада України затвердила перелік ювілейних та пам’ятних дат, які наступного року відзначатимуться на державному рівні.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідної постанови “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2009 році” проголосували 236 народних депутатів з 444 зареєстрованих в сесійній залі.

Зокрема, відзначатиметься 990 років від початку правління Ярослава Мудрого (1019); 925 років з часу заснування м.Броди (1084) та 425 років надання місту Магдебурзького права (1584); 350 років від Конотопської битви; 300 років Полтавської битви; 225 років з часу заснування м. Сімферополя; 175 років від часу заснування (1834) Київського національного університету імені Тараса Шевченка; 90 років проголошення акта возз’єднання УНР і ЗУНР в єдину соборну Україну, День Соборності України. Крім того, відзначатиметься 90 років від часу визволення Києва військами УНР; 70 років від дня проголошення незалежності Карпатської України; 70 років від часу початку Другої світової війни; 65 років від часу проведення Корсунь-Шевченківської наступальної операції під час Другої світової війни; 65 років від часу депортації з Криму кримських татар і осіб інших національностей.

Також 1 січня відзначатиметься 100 років від дня народження Степана Бандери, 6 січня – 70 років від дня народження Валерія Лобановського; 9 січня – 85 років від дня народження Сергія Параджанова; 9 березня – 195 років від дня народження Тараса Шевченка; 1 квітня – 200-річчя від дня народження Миколи Гоголя; 22 травня – 130 років від дня народження Симона Петлюри; 10 вересня – 115 років від дня народження Олександра Довженка тощо.

УНІАН.

До переліку потрапили Полтавська битва, Степан Бандера, Симон Петлюра. Галасу буде у наступному році достатньо. Народ знову ставатиме стінка на стінку.

Чи будуть стояти пам'ятники Леніну, якщо?..

Зараз, практично, у всіх містах, селах і селищах ще й досі стоять пам'ятники В.І.Леніну. Хоча Україна, нібито, і незалежна від колишньої "імперії зла" СССР. Нинішня влада на чолі з першим всенародно обраним Президентом Віктором Ющенком не спромоглася прибрати пам'ятники кату українського народу. А це, в свою чергу, говорить про те, що сутність нинішньої влади за 17 років незалежності не змінилася.

Замінити Віктора Ющенка дуже прагне нинішній Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Мені цікаво, чи приберуть з центральних майданів українських міст пам'ятники ідолу комунізму, у разі перемоги на Президентських виборах Юлії Тимошенко? З одного боку - це дрібниця, але з іншого - відповідь на це питання несе великий ідеологічний зміст.

Виношу цю тему на широке обговорення громадськості. Ця замітка буде опублікована на всіх моїх блогах та розміщена на ряді форумів.

http://tarastokar.livejournal.com/11795.html

Время козлов-провокаторов - Коробова про свистунів :))

Мне тут подруга подарила сувенир западенский, свистелку такую, птичку расписную-деревянную, я себе сижу воскресным вечером, свистю художественно, репетирую типа выход на акцию «среднего класса» — ну, сказали же: дави, бибикай, свисти и дуй, кто куда может.

Ну, свистю, значит, это я, дую птичке в дырочку и попутно думаю: а жалко, что я не овца, так бы пошла, потусовалась с этим «классом»…

Который готов, оказывается, когда приперло, построиться под первого же козла…

Который решил прославиться и заодно поправить материальное положение: ибо акция «гудок» — только начало, дальше — «поедем по всей Украине», но он же не баран, чтоб за свои?..

Усраться и не жить, Украина.

И не в том беда, что некто «украинский аналитик» Романенко стал выразителем интересов особо страдающего нынче класса.

Ну, не ефрейтор, конечно, но тоже свежо.

И не в том диво, что этот некто именно на «Украинской правде» нашел трибуну для оглашения своего «Манифеста».

Не пивная, конечно, но тоже исторически значимая площадка.

...далі тут.

Святвечір

  • 24.12.08, 21:46


 

Вітаю всіх,


 хто святкує


сьогодні Різдво!


 Маніфест тверезого класу!

Криза вже перестала тихенько стукати в двері і почала сильно бити ногами. Долар росте, ціни ростуть, невдоволення владою росте. І тут політтехнологи тобі пропонують „виявити рішучий протест” вказавши владі, що вона дістала. Звісно вона тебе дістала, звісно ти хочеш протестувати, звісно ти хочеш змінити життя на краще. Звісно влада це розуміє. Звісно це розуміють і політтехнологи. Тобі на тарілочці підносять готовий рецепт: не треба дивитись, що відбувається у Греції, просто візьми і „побібікай” пару хвилин своїм авто. Система витворює форми протесту, які не страшні для неї.

Від сигналу машин, від форумних балачок, від пікету Верховної Ради, Секретаріату Президента чи Кабміну нічого не змінюється. Це ніяк не впливає на чиновників. Від цього не страждає ні їх кишеня, ні їх спокій.

А що ж робити поки в нас, на відміну від Греції, суспільство не навчилось тиснути на безсовісну владу?

Я пропоную тобі невеликий, але дієвий крок.

1 січня о 00:00 коли годинник вкаже на початок нового року, підійми бокал БЕЗАЛКОГОЛЬНОГО напою. Скажи собі: відтепер я веду тверезий спосіб життя і відмовляюсь від усілякої отрути, чи то алкогольної, чи
то тютюнової, чи іншої.


Що це дасть?

1) Власниками алкогольних та тютюнових підприємств є ті самі олігархи та представники влади. Переставши пити та курити ти полишиш їх 5-10 гривень щодня. Коли це зробить мільйон чоловік, то їх втрати будуть 5-10 мільйонів гривень щодня!
2) Ти збережеш 5-10 гривень щодня, які зможеш витратити на подарунок коханій людині, на розумну книжку дитині , на заняття спортом...
3) Ти збережеш своє здоров’я і не будеш витрачати гроші на ліки. Власники фармацевтичних компаній теж олігархи і представники влади. Якщо ти будеш здоровим, ти зменшиш їх прибутки. А це теж мільйони...
4) І останнє. Ти завжди будеш при тверезому розумі, а значить будеш володарем свого життя у кожну хвилину.

Ми, члени Характерного козацтва, ведемо здоровий спосіб життя, і закликаємо тебе зробити те саме!

Жодної копійки виробниками отрути! Вкладай гроші у розвиток своїх дітей, у щастя своєї коханої, у свою силу, розум та здоров’я.

Святозар, Характерне козацтво

http://kozaky.org.ua

kozactvo@ukr.net


PS. Велике прохання користувачам інтернету, які хочуть змінити життя на краще, донести цю інформацію до своїх знайомих.


http://kozaky.org.ua/index.htm?id=107