хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Терміново! захистіть українську мову

Завтра, 15 травня, о 13.30 біля Верховної Ради низка громадських організацій проведе попереджувальний флеш-моб проти спроб Партії регіонів внести до порядку денного Верховної Ради законопроект “Про засади державної мовної політики”, розроблений одіозним українофобським народним депутатом України Вадимом Колєсніченком.

Громадськість вимагатиме не вносити до порядку денного законопроект, який де-факто знищить українську мову на половині території України. Якщо ж його все ж таки внесуть – по всій Україні у відповідь буде розгорнута кампанія по знищенню рейтингу Партії регіонів.

Більш детально: 

http://maidan.org.ua/2012/05/suspilstvo-maje-hotuvatysya-do-orhanizatsiji-rishuchoji-vidsichi-planam-partiji-rehioniv/

http://www.facebook.com/events/420802331273873/

23

Коментарі

115.05.12, 07:38

Та того рейтинга вже немає! Одні тільки "залежні" на словах підтримуюють ПР.

    215.05.12, 09:27

    А у ригиАналів є рейтинг?

      Гість: Отец Онуфрий

      315.05.12, 10:56

      Братья, отныне интернет страницу www.patriarchia.ru можно читать и на украинском языке. И я взываю к вам : почерпните знание ваше из источника чистого незамутнённого ! Мы все любим благозвучие песен украинских в часы трапезы. Однако же для молений , церковных служений и проповедей язык сей непригоден.
      Не следует насаждать и утверждать силою то что для иных из братьев ваших является чужеродным.

        416.05.12, 08:39Відповідь на 3 від Гість: Отец Онуфрий

        для молений , церковных служений и проповедей язык сей непригоден..БРЕШЕШ аки САТАНА-ЯХВЕ, про кого Христос сказав "БРЕХУН і Батько Брехні!".
        В УПЦ дуже гарно проходять ПРОПОВІДІ на УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ - бо це МОВА НАШИХ ПРЕДКІВ!
        *** А "русский язик" - це лише НАРЕЧІЄ тієї мови - так написав Володимир ДАЛЬ, і назвав свій знаменитий "Толковый словарь живаго великорусского НАРЕЧИЯ руського языка".
        Не следует насаждать и утверждать силою то что для иных из братьев ваших является чужеродным.Ото вже точно "ПОП - ТОЛОКОННИЙ ЛОБ!" \А.С.ПУШКІН\
        Скажи про це в Литві, аба в Франції, або в Китаї - що тобі, РУСКОМУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ЇХ МОВА!
        То знаєш, КУДА тя пошлють?!!
        Вот і я кажу: ВЧИ УКРАЇНСЬКУ!!! - а не хочешь - "ЧЕМОДАН - ВОКЗАЛ - МАСЬКВА"!

          516.05.12, 09:23

          Мені дуже цікаво: чи це справді батюшка сидить в інеті чи якесь дурне за нього пише?

            616.05.12, 09:25Відповідь на 3 від Гість: Отец Онуфрий

            Ви, батюшка, займайтесь духовними справами, а з мирськими ми розберемось без вас)))

              анонім

              716.05.12, 11:23Відповідь на 3 від Гість: Отец Онуфрий

              згинь з очей нечисть сатанинська

                Гість: П*О*

                816.05.12, 12:49

                В таких статьях повинно бути приведен сам законопроект про який иде мова

                  916.05.12, 16:26Відповідь на 5 від Ярина_ua

                  Мені дуже цікаво: чи це справді батюшка сидить в інеті чи якесь дурне за нього пише? з нього "батюшка", як з чобота ракета.....

                    1017.05.12, 15:42Відповідь на 3 від Гість: Отец Онуфрий

                    отец Онуфрій отыскал Ольгу около онежского озера. "Ольга отдайся!" Ольга отдалась. Отец Онуфрый околел. /з пам'ятки народної/
                    Виявляється гірша частина "отца", що від Сатани, досі блукає світом!? Дарма я сподівався на краще

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна