хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Севастопольські «регіонали» за показ фільмів українською

Фракція партії регіонів в міськраді Севастополя відмовилася підтримати питання про повернення кінотеатрам міста права показу фільмів російською мовою. Про це заявив автор ініціативи — лідер партії «Російський блок» депутат Генадій Басов. Проектом рішення пропонувалося додати до програми «кінообслуговування населення на 2011–13 роки» пункт, що передбачає показ фільмів із закадровим перекладом російською мовою. Проте проект рішення підтримало тільки 28 депутатів при необхідних 39.«Не голосували переважно «регіонали» і частина комуністів», — нарік Г.Басов.«Схоже, керівництво міськради боїться, що «отримає по шапці» від верхівки партії регіонів. В «регіоналів» останнім часом намітився повний відхід від теми захисту російської мови. Провал сьогоднішнього голосування — це ще одне свідчення того, що партія регіонів займається лише базіканням, а не захистом прав російських і російськомовних громадян», — констатував депутат. «Населення Севастополя сьогодні в черговий раз побачило справжнє обличчя «біло-синіх». Якщо подібні «представники народу» знаходитимуться і надалі в міськраді, то говорити про захист російської мови навіть у віддаленій перспективі неможливо», — додав Басов. Нагадаємо, в травні цього року севастопольські кінотеатри «Перемога» і «Росія» були перевірені місцевою податковою адміністрацією. В результаті їм було заборонено демонструвати фільми, дубльовані російською мовою. «Навіть при «оранжевій» владі демонструвати фільми російською в Севастополі тихцем дозволяли», — підкреслює видання.

 

Джерело: Політклуб

18

Коментарі

114.09.11, 09:45

Да да......все правильно!

    214.09.11, 12:16

      314.09.11, 14:30

      На тлі відносин з рашей я не особливо здивуюсь, якщо Верховний суд поверне Бандері та Шухевичу звання Героїв Причини цього, звичайно, будуть далеко не такі, як у нас, але головне це результат, мотиви вчинків справа десята нмд.

        414.09.11, 16:45

        яка біда, просто жах якийсь я не можу знайти фільмі українською, все по російські, а там навпаки, може поїхати в Крим подивитися кіно рідною

          Гість: Світанок

          514.09.11, 18:40

          Дублювання фільмів повинно відбуватися виключно державною мовою. Баста.

            614.09.11, 19:26

              анонім

              714.09.11, 21:00

              Врешті-решт в "регіоналів" теж є інстинкт самозбереження. Нехай вони злодії і бандити, але навряд чи переважаюча більшість в ПР - ідіоти.

                815.09.11, 06:59Відповідь на 3 від Танк_

                Ви знаєте, а мені теж таке на думку спало... Вони почнуть діяти не на благо народу, а на зло Росії... Оце б життя почалося ...

                  анонім

                  915.09.11, 10:15

                  Взагалі то, це все вірно та логічно.... Але досить прикольно, особливо на тлі нинішніх реалій...
                  А мацкалям та безродним прийдеться перетоптатись...в черговий раз....

                    1015.09.11, 11:10

                    і якже ж ми проживем "бєз вялікава рузскаґа єзіка"???? вся Європа плаче без разсєйскаґа дуБляжа... Певно Голівуд закриють з того горя...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна