хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Українська Вікі - вище, швидше, сильніше...

   Українська Вікіпедія бореться зараз за вихід у ТОП-15 вікі світу за обсягом інформації. Йдуть перегони із фінською вікі - щоденно розрив зменшується приблизно на 100 статей - до кінця місяця ми будемо попереду;) На черзі норвезька вікі, що переганяє нас на 29 тисяч статей - ну що-ж наздогнати й перегнати! А там вже майоріє й китайська вікі;)

ПЕРЕГОНИ


   Якщо у вас є можливість писати статті на будь-яку тему, або просто редагувати то ласкаво просимо - українська вікі потребує нашої з вами допомоги у написанні статей.
  
   Як маєте можливість і натхнення - заходьте до української вікі, реєструйтесь та допомагайте розширювати українське слово! Українська Вікіпедія - потребує ТЕБЕ!
30

Коментарі

14.02.11, 15:56

Если не можем взять качеством, возьмем количеством!

    24.02.11, 17:06Відповідь на 1 від CKB

    Це про свої коментарі так?

      34.02.11, 17:08Відповідь на 2 від претендент

      Це про свої коментарі так?Я их не считаю.
      А вот "справжних" украинцив хлебом не корми, дай посчитать - у кого чего больше

        44.02.11, 17:10Відповідь на 3 від CKB

        Я их не считаю.
        Я їх за коментарі теж "не считаю".

          54.02.11, 17:12Відповідь на 4 від претендент

          Я их не считаю. Я їх за коментарі теж "не считаю".Меня это не волнует.

            анонім

            64.02.11, 17:30Відповідь на 2 від претендент

            Це про свої коментарі так?

              74.02.11, 18:39Відповідь на 3 від CKB

              Це про свої коментарі так?Я их не считаю.
              А вот "справжних" украинцив хлебом не корми, дай посчитать - у кого чего больше
              Так ви ж несправжній українець - чого ж за за других розписуєтеся?

                84.02.11, 18:43

                  94.02.11, 18:57Відповідь на 7 від uraha

                  Це про свої коментарі так?Я их не считаю.
                  А вот "справжних" украинцив хлебом не корми, дай посчитать - у кого чего больше
                  Так ви ж несправжній українець - чого ж за за других розписуєтеся?
                  это результаты наблюдений, не имейте привычки все передергивать

                    104.02.11, 19:32

                    ТОП-15 - це добре, але в чому перевага кількості? . Треба, що статті були якісні, щоб їх читали люди. І головне, щоб не були переписані с москальскої Вікі

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна