Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Ще не вмерла Україна, поки є українці

16 жовтня в Луцьку, в пивному клубі "Майдан" , лунали повстанські і просто хороші УКРАЇНСЬКІ пісні. Серед усього того бруду, що запанував в Україні, на таких вечорах відчуваєш  себе людиною. Серед нормальних людей, які знають, хто вони такі. і чого вони хочуть для себе і своєї країни.


 
 "Майдан" - це не ті псевдонаціональні пивниці, де туристу-москалю офіціант в "бандерівській" уніформі запобігливо піднесе чарку горілки і сфотографується "на пам'ять". Щоб , приїхавши додому, показувати друзям "етіх бандєр".
Та і гості "Майдану" - це не абихто. Вчора там виступали
     бандуристка Оксана Костанда ( просто чудовий голос )

молодіжний театр-студія "Гармидер"



Юрій Поліщук ( "Чорні черешні" )


Тарас Чубай ( "Плач Єремії" )



Юрій Журавель ( "От вінта" )


В залі не було вільних місць, молодь співала разом з виступаючими. Так що , незважаючи на попсу і "зомбоящики", не все ще втрачено.


 
26

Коментарі

117.10.10, 17:54

"Дякую Боже, що я не москаль -
Не виніс би я цього сорому",-
Бо народився на свiтi, на жаль,
Не дуже великого розуму...

    анонім

    217.10.10, 18:59

    Данке...вже і мої фотографи виклали в галереях світлини.... Можливо видам бложок світлин, в топовнення....

      317.10.10, 20:11

      "...молодь співала разом з виступаючими. Так що , незважаючи на попсу і "зомбоящики", не все ще втрачено..."
      Да, у аниматоров ещё осталась аудитория, кассовые сборы обеспечены.

        417.10.10, 20:51Відповідь на 2 від анонім

        Данке...вже і мої фотографи виклали в галереях світлини.... Можливо видам бложок світлин, в топовнення.... шкода, що цієї молоді досить мало....багато молоді насправді спивається... а таким, як овоч та іншим зайдам тільки цього і потрібно... тому і не карають практично тих, хто продає молоді алкоголь...тільки якщо для зомбоящика...

          анонім

          517.10.10, 22:09Відповідь на 4 від Francisk02

          Та вистачає нормальної молоді, і не бухають вони як кацапи... Справа ж не в заборонах випивки....а в правильному процесі формування людини. Всього повинно бути вдосталь, і випивки в тому числі. Людина нормальна зробить вірний вибір.... ...

            617.10.10, 22:35Відповідь на 5 від анонім

            Людина нормальна зробить вірний вибір.... ...

            Багато хто не повірить, але цьому легко зарадити - прийти в "Майдан" на подібний захід і переконатися. Доречі, я думаю, що в цьому плані (наявності такого "Майдану" ) Луцьку можуть позаздрити дуже багато міст України.

              анонім

              717.10.10, 22:42Відповідь на 6 від претендент

              http://blog.i.ua/user/2716829/557361/ - заходь...

                817.10.10, 23:07

                А в нас такого практично не буває. Принаймні, мені про це невідомо.

                  917.10.10, 23:18

                    1018.10.10, 00:11

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна