Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Війна почалась... за знання

Подзвонила мені знайома вчителька і я найперше привітав її з 1 вересня і початком навчального року такими ось словами: вітаю тебе з святом Знань і річницею початку Другої світової війни одночасно, Бо на мою думку 1 вересня в України почались справжні бойові дії в сфері освіті в боротьбі за знання і війні громадськості з міносвіти на чолі пана Нікотина.
Моя іронія була сприйнята і не підтримана значно чіткішою відповіддю фахівця: до війни нам в освіті не звикати, але цей бардак і дебілізм вже явно не перемогти.
І я погоджуюсь повністю з думкою вчитльки, що далеко не перший рік працює у школі.
Як погоджуюсь з думкою, що більш сумного свята Знань 1 вересня я в своєму житті ще не пригадую. Ну не свято, а суцільна жалоба. Розгубленими виглядали і діти, і їх батьки, а що вже казати про вчителів! Ніхто нічого не може передбачити: як вчитись? що вчити? для чого? Посеред маси розгубленних щодо української освіти, яка вже явно стає не українською, і явно стає не освітою - також і автор цього допису.
Для мене ясно одне: темінь насувається!
 
25

Коментарі

анонім

12.09.10, 11:01

вітати з річницею початку ДСВ - це вже явно збочення...

    22.09.10, 12:51Відповідь на 1 від анонім

    Я давно знаю, що все, що не відповідає вашим смакам - то збочення, тому і не переймаюсь.
    А взагалі варто читати уважно, бо токі речі як гумор чи іронія тощо - пояснити неможливо.

      32.09.10, 15:17

      ну надо же, только заметил ))

        43.09.10, 07:22

          53.09.10, 12:56Відповідь на 4 від Саничок

          аналогічно

            63.09.10, 14:31

            З такою шаною: пан Никотин. Собачник він, і душа у нього псяча. А дітей він не має, і як воно може зрозуміти, що це таке?

              73.09.10, 14:34Відповідь на 6 від ab absurdo

              З такою шаною: пан Никотин. Собачник він, і душа у нього псяча. А дітей він не має, і як воно може зрозуміти, що це таке?Отже в нього тільки одна голова дієздатна, отож вона і працює в обох напрямках.

                83.09.10, 14:49Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Скоріше, не працює в жодному! Співчуваю його "валіде".

                  Гість: Алчі

                  93.09.10, 18:54

                  а можыд интырет альтернативнайе абучченийе делать ...

                    103.09.10, 19:14

                    Так воно й є - почалася війна України в освіті за нашу молодь проти табачнюков та бандюков! Нічого ....зайди приходять й йдуть,а ми залишаємось! Все залежить від вчителя у школі, його позиції - такою й буде наша молодь,а з нею - майбутнє України!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна