хочу сюда!
 

Aliya

36 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 42-55 лет

Звернення Церков про потребу протидії лихослів’ю в Україні

ЗВЕРНЕННЯ

Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

про потребу протидії лихослів’ю в Україні

 

«Будь чиста, як плуг, що оре…

Така будь, моя бесідо!»

 

Дорогі браття і сестри! Шановні співвітчизники!

 

Бажаємо звернути вашу увагу на одну з серйозних проблем нашого суспільства, проблему, яка, якщо нею знехтувати становить загрозу самобутності та майбуттю українського народу – лихослів’я. З жалем констатуємо, що брутальний стиль спілкування стає не лише нормою, а модою, причому для різних верств населення. Лихослів'я легко переймається і прищеплюється – це ганебне явище так розрослося, що вже не усвідомлюється чимось поганим. З покоління в покоління передається ця огидна спадщина – й так вироджується моральність народу.

 

Одначе, ніколи лихослів'я не носило такого масового характеру, такого небаченого розмаху, як в останні роки. У повітрі витають нечистість, мерзенні лайки. І це не тільки не присікається, як було раніше - це стало немов би необхідною деталлю життя й відкрито заохочується. Мерзенні нецензурні слова чуємо з радіо та телевізора, читаємо зі сторінок сучасних книг, журналів, газет. З'явилася навіть якась «м'яка» форма лихослів'я, коли матюки замінюються іншими словами, але перебувають у фразі на звичних місцях. Але сутність сказаного проглядає і крізь завісу, бо нікого не залишає в невіданні «пищалка», що прикриває теле- і радіо-матюки. Це ознака особливої деградації нашої культури, ознака нашого духовного і морального розкладання.    


11

Комментарии

125.05.10, 01:12

ТАНУНАХ

  225.05.10, 03:28

   325.05.10, 08:34

   +

    425.05.10, 10:32

    а більше ні з чим боротися? краще помахати кадилом перед вітряками. пропоную створити комітет по боротьбі з церквами. на противагу, так би мовити... ну і тим часом нас прожують і не вдавляться україножери....

     525.05.10, 11:06

     Дійсно: коли людина матюкається в сім’ї при дітях -- це фіго...

      Гость: lkjmn

      625.05.10, 13:08

      Мова людини відображає її внутрішній духовний стан.

       725.05.10, 19:28Ответ на 4 от Joanna Dee

       Я сторонник системного подхода. Всё взаимосвязано. Вы знаете, что заграницей в таком количестве мало кто черноротит. Даже чёрные нигеры меньше. Вот так.

        825.05.10, 23:20

        Надо админам чаще жаловаться!
        Я уже десятки столько нажаловался .
        Они реагируют.
        А вообще, заявление беспредметное, демагогическое. Надо конкретным людям, и и интелл.- тоже , вместо того, чтоб подтанцовывать Юле, тягныбоку и другим, подписывать конкрет. заявы, мониторить телеканалы и прочее.

         926.05.10, 00:23Ответ на 8 от фон Терджиман

         Надо админам чаще жаловаться!
         Я уже десятки столько нажаловался.
         Они реагируют.
         Номинант в конкурсе ханГеваріча?

          1026.05.10, 09:36Ответ на 7 от Сазон

          ну і шо?
          оце ось " На того, хто постійно брудно матюкається, навряд чи можна покластися в якійсь серйозній справі, і є в цьому ознака духовного і морального розкладання" - взагалі чос.
          ви сороміцькі пісні нашого народу чули? то там багато цноти?

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая