хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Вражаючі новини

Новина №1

Збірна України може поїхати на чемпіонат світу з футболу в ЮАР!

Класика українського фарту: не було б щастя, так нещастя у сусіда допомогло!
Через фінансову кризу збірна Греції по футболу скоріше всього не зможе поїхати на чемпіонат світу, тому зараз компетентні в тому органи зайняті питанням заміни, а це має за всіма параметрами бути збірна України.

Новина №2

Відоми промоутер Дон Кінг приїхав у Україну в саме у наше славне королівське місто Львів, щоб підписати контракт з екс-чемпіоном світу в середній вазі Котельниковим.
Вояж такого шоумена - завжди добрий піар, за що і вдячні Дону Кінгу.
А ще більше вдячні Котельникову, що не зраджує Львову і живе тут з нами. Бо стільки "щирих патріотів" повиїхало... Як по мені, то й добре: як вони такі псевдо-патріоти України, то най і смердять десь деінде своїм патріотизмом.
Клички молодці, що не осіли в Німеччині, а Котельников - з нами завжди!
Слава справжнім чоловікам!

Новина №3

Від Ющенка через відсутність зарплати пішла вся прес-служба у повному складі.
Що тут коментувати?
Наливайте, куме...

61%, 19 голосів

13%, 4 голоси

26%, 8 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
21

Коментарі

125.05.10, 12:15

1квітня не сьогодні, чи я перепив, чи автор, наливай...

    Гість: Крайтос

    225.05.10, 12:17

    Третья новость улыбнула А с другой стороны - окончен бал, потухли свечи. Людям-то семьи кормить надо.

    Спорт мне безразличен, более того - набившее оскомину Евро-2012 считаю проблемой, а не счастьем. Сколько денег уже разворовали, и сколько ещё надо вложить - и вложить из бюджета. Чтобы потом не имеющие практически никакой пользы для населения Украины объекты вроде гостинниц были "прихватизированы" за копейки. Я уже молчу об очередном нашествии Европы - приедут, нагадят, проституцию разведут до немыслимых масштабов - это же как пить дать.

    Лучше бы на медицину, авиацию и космос потратили.

      325.05.10, 13:32

      Из трех новостей наиболее интересна,конечно,первая.Только уж очень она похожа на банальную утку желтой прессы.Я думаю что даже при всех своих проблемах деньги для сборной Греки найдут.В самом крайнем случае фаны скинутся по пару евро )).

        анонім

        425.05.10, 16:31

        а можна подробиці щодо 1-ої новини?

          525.05.10, 19:11Відповідь на 1 від ДімкаLvivsky

          Перевір.

            625.05.10, 19:24Відповідь на 2 від Гість: Крайтос

            Звідки у моєму любому Донецьку цей класичний галицький негативізм?
            Якби ці гроші йшли на медицину, авіацію та космос, то всеодно б бурчали: крадуть і там.
            Туризм для України - золота жила! Всі країни нею користають, ми ігнорувати будемо, ми горді? Краще будемо сировину і надра розпродавати? Людей на заробітки по світах пускати?
            Тому не треба ля-ля аби ля-ля. Вся Європа в наших бабах по борделях, а ви що "проституцію розведуть"... Смішно чути таке.

              725.05.10, 19:24Відповідь на 3 від Avenger

              Побачимо. Але я запалився!

                825.05.10, 19:25Відповідь на 4 від анонім

                Сам чекаю.

                  Гість: Крайтос

                  925.05.10, 19:35Відповідь на 6 від Богдан Бо

                  Туризм - это одно. Это постоянный бизнес - из года в год, из сезона в сезон. Он обеспечивает постоянные рабочие места и налоговые поступления.

                  А Евро-2012 - это пшик. Раз провели - каких-то несколько недель. Но денег и ресурсов нужно вложить много, а результат довольно сомнительный.

                    1025.05.10, 19:41Відповідь на 9 від Гість: Крайтос

                    Якби це не було дуже прибутково - хто б за це так бився?
                    Це не пшик - це велика реклама і промоція! Значно результативніша за інші види реклами і "заманух".
                    В Криму 3 літні місяці весь рік людей годують!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна