хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Так хто ж таки "Антон Чехов"? :)))

Янукович назвав його "українським, російським поетом".

А хто таки, насправді, Антон Чехов? omg  stena
13

Коментарі

16.02.10, 20:20

в школе надо было учитьтся а не ганятся за москалями

    26.02.10, 20:22Відповідь на 1 від Толстенный Р

    мені чи Януковичу???

      36.02.10, 20:27Відповідь на 2 від блогер

      мені чи Януковичу???а он тоже за маскалями ганялся? не, на самом деле я уже не за Яныка. Мне главное чтоб не Ющ.

        46.02.10, 20:30

        Якщо Чехов мав на території України нерухомість, значить він був СВІДОМИМ Українцем! Лише з тією різницею, що спілкувався російською. А свої вірши, які записував вночі таємно від свого оточення, просто не оприлюднював, ну не мав бажання. І тільки сучасні політики, отримали у спадщину його будиночок, знають істину: ЧЕХОВ УКРАЇНСЬКИЙ ПОЕТ!

          56.02.10, 20:31Відповідь на 4 від solunskyi

            66.02.10, 20:54Відповідь на 4 від solunskyi

            Якщо Чехов мав на території України нерухомість, значить він був СВІДОМИМ Українцем! Лише з тією різницею, що спілкувався російською. А свої вірши, які записував вночі таємно від свого оточення, просто не оприлюднював, ну не мав бажання. І тільки сучасні політики, отримали у спадщину його будиночок, знають істину: ЧЕХОВ УКРАЇНСЬКИЙ ПОЕТ!
            Даёшь эксгумацию Чехова на москльском Новодевичьем кладбище с перезахоронением в городе Бандеривськ - будущей столице Украины

              76.02.10, 21:03

              Насправді А.П. Чехов і не поет, і не письменник, і не драматург - це український історик, який написав "Краткий курс истории Партии Регионов та її керівництва", яка була видана під назвою "Палата №6".

                86.02.10, 21:06Відповідь на 6 від соnc

                Думаю, что будущей столице Донецку переименование в Бендеривськ не понравится! Тем более, что ГЕРОЙ Украины врядли бывал в Сталино

                  анонім

                  96.02.10, 23:44Відповідь на 2 від блогер

                  мені чи Януковичу???

                    107.02.10, 00:03Відповідь на 8 від solunskyi

                    Думаю, что будущей столице Донецку переименование в Бендеривськ не понравится! Тем более, что ГЕРОЙ Украины врядли бывал в Сталино
                    А в підвапинах Межигір"я, де під хатинкою майбутнього президента знаходиться бібліотека Ярослава Мудрого, довгими зимовими вечорами, Вітьок перечитує таємні томіки з віршами генія української поезії - Антона Павловича Чехова!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна