хочу сюда!
 

Ирина

34 года, телец, познакомится с парнем в возрасте 31-43 лет

ПР в день виборів готує захоплення державних установПартія регіонів, починаючи з 7 лютого 2010 року, намагатиметься дестабілізувати ситуацію в країні шляхом захоплення державних установ, в тому числі Кабінету Міністрів України.

Підтвердженням цього є інформація про те, що в санаторіях і готелях Києва та на його околицях розташувалося близько 2 тисяч молодиків приватних охоронних структур із східних регіонів України.

Відомо, що на 7 лютого буде доставлено ще близько 5 тисяч вищезгаданих осіб із Запоріжжя, Дніпропетровська, Черкас, Миколаєва, Харкова та Криму. Доставка молодчиків, їх харчування і перебування оплачуватиметься за рахунок коштів Партії регіонів.

Крім того, відомо, що чинний Президент країни Віктор Ющенко повністю обізнаний з таким розвитком подій і сприяє цій ситуації.

Викликає також питання інформація про те, що 6-7 лютого, які по всій країні є вихідними, для всіх працівників Секретаріату Президента України є робочими днями . Відомо, що саме в ці дні перед працівниками Секретаріату Президента поставлено завдання здати всі документи в архів або їх знищити.

http://www.tymoshenko.ua/uk/article/mxnca7v4
11

Комментарии

Гость: Рабочий_чел

16.02.10, 19:49

Что, ссыте майдауны
Последние часы, фашисты, доживаете ведь!

  Гость: Dиззззз

  26.02.10, 19:52

  БіБіСі - баба бабі сказала - пліткарство

   Гость: Anasratь

   36.02.10, 19:53

   Бедняга Токарь, вы там небось сокиры гострытэ, кинджалы и трубы шлифуете, за Родину переживаете Предлагаю вам совершить самосожжение в знак протеста против захоплення

    46.02.10, 19:55Ответ на 1 от Гость: Рабочий_чел

    час покаже

     Гость: Dиззззз

     56.02.10, 19:57

     Служба безопасности Украины задержала на Майдане Незалежности в Киеве злоумышленника со взрывчаткой. Об этом сообщила пресс-служба СБУ.
     Согласно сообщению, у задержанного изъяты две тротиловые шашки с электродетонаторами и огнестрельное оружие. По данному факту возбуждено и расследуется уголовное дело.
     В настоящее время сотрудники СБУ устанавливают, с какой целью злоумышленник привез взрывчатку в место массового скопления людей. При этом в СБУ отрабатывает в том числе и версию относительно подготовки к совершению преступления во время проведения массовых мероприятий в Киеве.
     В свою очередь, председатель СБУ Валентин Наливайченко в эфире телеканала Интер сообщил, что задержанный является грузином по национальности, однако имеет украинский паспорт.
     http://news.mail.ru/inworld/ukraina/po

      Гость: Dиззззз

      66.02.10, 19:59Ответ на 5 от Гость: Dиззззз

      ще скажи, що то ПР запросила грузинських терористів для терактів

       Гость: battcat

       78.02.10, 01:07

       а ещё пр готовит "ночь длинных ножей" , смотрите не обосритесь, придурки

        88.02.10, 12:29Ответ на 1 от Гость: Рабочий_чел

        Что, ссыте майдауны
        Последние часы, фашисты, доживаете ведь!
        Як раз навпаки даємо дітям потішитись, а як треба стане - зметем наволоч одним помахом!

         98.02.10, 12:32Ответ на 7 от Гость: battcat

         а ещё пр готовит "ночь длинных ножей" , смотрите не обосритесь, придуркиприєднуюсь і дуже прошу, щоб ваше звернення до ваших друзів-придурків було почуто, бо від вас і без срання смердить більше нікуди

          Гость: battcat

          108.02.10, 12:44Ответ на 9 от Богдан Бо

          иди в схрон, там только вами и смердит - наслаждайтесь

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая