хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Політичне харакірі Яценюка

Пригадую осінь 2008-го: Яценюк набирає підтримку людей у геометричній прогресії. В регіонах створюються ініціативні групи з його підтримки, Арсенія називають наступником Ющенка. Характерно, що молодого політика поважають і на сході, і на заході. Політологи прогнозують конкуренцію пані Ю й пану Я. Коли Яценюк оголосив про створення Фронту змін, навколо цього виник великий ажиотаж. У весну 2009 він входив "третім незайвим" з чудовими стартовими позиціями для виборів. Як сталося, що за кілька місяців Яценюк з молодого, економічно підкованого, демократичного центриста перетворився на придуркуватого лівака-русофіла із поглядами а-ля Сан Санич? ЗМІ неодноразово повідомляли: рейтинг Арсенія впав на третину. Складається враження, що за найменший рейтинг кандидату був обіцяний якийсь приз. Інакше як пояснити таку дурість? Перше розчарування настало, коли в регіональні штаби Фронту змін потекли шалені гроші. Платили всім і за все. Така нечувана щедрість у кризу визивала заздрість у виборців. Вони не знали, що найцікавіше ще попереду.Я вирішив згадати все. Складові політичного харакірі Яценюка:

- старт гівняно-коричневої кампанії. Фішка: обличчя Яценюка у лайні і під низом задумливий напис: АРСЕНІЙ. В  одній з обласних організацій Фронту змін навіть подумали що це чорний піар проти їх лідера і вночі позривали агітацію :-);

- лайно нікому не сподобалося, політтехнологи знайшли "вдале" продовження - кислотний Яценюк. Під низом ще більш загадкові гасла: "нова індустріалізація" (о, Боже!), "боєздатна армія" (ну не в кожному ж гаслі перли видавати) та "здорові і освічені люди" (які не бувають такого кольору :-);

- "чернівецькі одкровення". В цьому милому місті вся країна дізнається, що "маладой і красівий" Арсеній - прихильник династії Габсбургів, які свого часу окупували Чернівецький край. Також народ дізнається, що лідер Фронту змін бажає створити союз із Росією;

- київський фінал, публічне самознищення. Арсеній Яценюк критикує ліберальну ідеологію. Остання ніжка стільця з електоратом вибивається. В результаті передчасної виборчої кампанії Яценюка перестають підтримувати націоналісти і ліберали. Через довгу співпрацю з Ющенком не підтримає його і лівий електорат. Виходить, що Яценюк сам себе перетворив у виключно технічного кандидата. Тепер єдиний вихід для нього - зняти кандидатуру на користь одного з "великої трійки" (Ю,Ю,Я), адже самостійний похід до кінця виборів загрожує "гнилими помідорами" та долею того ж Сан Санича. А восени 2008-го все уявлялося інакше...

Stanislove, спеціально для upu.org.ua

12

Коментарі

119.10.09, 19:38

Про "союз із Росією" я ще не чув...

Мабуть, це психологічна кампанія зубрів проти нового покоління.

А ще начебто його спонсорував Фірташ...

    219.10.09, 19:39

    таки так

      319.10.09, 19:42Відповідь на 2 від Володюсик

      Я згадав! То він каже, що всім європейцям тіпа треба об'єднатися в єдиному пориві... Ідея доволі утопічна -- принаймні, на найближчу перспективу (20 років).

        419.10.09, 19:46

        На http://politica.i.ua/ трійка виглядає зовсім не (Ю,Ю,Я)

          519.10.09, 20:38

          Яцик в істериці...
          Я можу йому тільки поспівчувати...
          Такого провалу й ворогу не побажаєш

            620.10.09, 11:18Відповідь на 4 від Дождь!

            То нерепрезентативні дані. За опитуваннями у Тягнибока рейтинг 1,2%, а у Тігіпка 2%. А на і.юа вони прям без 5 хвилин Президенти

            До того ж не тільки рейтинг слід враховувати...

              720.10.09, 11:42Відповідь на 6 від Stanislove

              То нерепрезентативні дані. За опитуваннями у Тягнибока рейтинг 1,2%, а у Тігіпка 2%. А на і.юа вони прям без 5 хвилин Президенти

              До того ж не тільки рейтинг слід враховувати...
              Такі ж результати опитувань на виборах у тернопільську раду були

                820.10.09, 11:43Відповідь на 6 від Stanislove

                То нерепрезентативні дані. За опитуваннями у Тягнибока рейтинг 1,2%, а у Тігіпка 2%. А на і.юа вони прям без 5 хвилин Президенти

                До того ж не тільки рейтинг слід враховувати...
                Тут більш репрезентативна статистика аніж в усіляких "центрів"

                  92.12.09, 13:11

                  На мою думку, Яценюк не має власної ідеології як такої суто в собі, тому хоч сам він хороший чоловік, але для державного лідера цього занадто мало.
                  Фактично він отримав гроші, дуже значні гроші, як видно з реклами і задіяних ресурсів, але отримав їх під певних політтехнологів типу, що творили "Озиме покоління", отже його програш в Україні визначено наперед. Хай набирається досвіду - ще досить молодий.
                  Його шанс був у дуже якісній програмі з великим підключенням молоді, а не ця совдепівська гра на пенсіонерів - це мертвий електорат для нього все одно.