хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

гейпрайд розкриває очі тим у кого вони є!

Світлина від Святослава Житницького.
6

Коментарі

117.06.18, 23:11

    218.06.18, 03:54

    Ось до мене ніяк не доходить: ну займаєтеся ви сексом мужик з мужиком, а баба з бабою, ну і займайтеся собі тихенько, це ваша особиста справа. Але на хрена це все виставляти на показ? Адже цей бардак не тільки дорослі дивляться, але і діти!!!!

      318.06.18, 04:18Відповідь на 2 від ViktorиЯ

      сам не понимаю ... и кто бы их трогал?

        418.06.18, 08:03Відповідь на 2 від ViktorиЯ

        Ось до мене ніяк не доходить: ну займаєтеся ви сексом мужик з мужиком, а баба з бабою, ну і займайтеся собі тихенько, це ваша особиста справа. Але на хрена це все виставляти на показ? Адже цей бардак не тільки дорослі дивляться, але і діти!!!!Бо ці паскудні тварюки вважають, що вони нам рівні! Тьху!

          518.06.18, 09:46Відповідь на 4 від Андрій1961

          Ось до мене ніяк не доходить: ну займаєтеся ви сексом мужик з мужиком, а баба з бабою, ну і займайтеся собі тихенько, це ваша особиста справа. Але на хрена це все виставляти на показ? Адже цей бардак не тільки дорослі дивляться, але і діти!!!!Бо ці паскудні тварюки вважають, що вони нам рівні! Тьху!Е-е, ні! Якби відчували, що вони РІВНІ - то б робили все ТИХО!
          А коли вони ЛІЗУТЬ В ОЧІ - то думають, що їхні почуття ПІДНЕСЕНІ, і набогато кращі, чим у НОРМАЛЬНИХ людей!

            618.06.18, 09:49Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

            Ось до мене ніяк не доходить: ну займаєтеся ви сексом мужик з мужиком, а баба з бабою, ну і займайтеся собі тихенько, це ваша особиста справа. Але на хрена це все виставляти на показ? Адже цей бардак не тільки дорослі дивляться, але і діти!!!!Бо ці паскудні тварюки вважають, що вони нам рівні! Тьху!Е-е, ні! Якби відчували, що вони РІВНІ - то б робили все ТИХО!
            А коли вони ЛІЗУТЬ В ОЧІ - то думають, що їхні почуття ПІДНЕСЕНІ, і набогато кращі, чим у НОРМАЛЬНИХ людей!
            Та бач, їх ображає, що ми не вважаємо їх рівними нам! Тобто я маю бути рівним якомусь пєдіку! Тьху тричі!

              718.06.18, 10:22Відповідь на 6 від Андрій1961

              Ось до мене ніяк не доходить: ну займаєтеся ви сексом мужик з мужиком, а баба з бабою, ну і займайтеся собі тихенько, це ваша особиста справа. Але на хрена це все виставляти на показ? Адже цей бардак не тільки дорослі дивляться, але і діти!!!!Бо ці паскудні тварюки вважають, що вони нам рівні! Тьху!Е-е, ні! Якби відчували, що вони РІВНІ - то б робили все ТИХО!
              А коли вони ЛІЗУТЬ В ОЧІ - то думають, що їхні почуття ПІДНЕСЕНІ, і набогато кращі, чим у НОРМАЛЬНИХ людей!
              Та бач, їх ображає, що ми не вважаємо їх рівними нам! Тобто я маю бути рівним якомусь пєдіку! Тьху тричі!
              Я БУДУ вважати РІВНИМИ нам тих з них - у кого в результаті ТРАХУ НАРОДИТЬСЯ ДИТИНА!
              *** Всіх інших - ВІДСТРЕЛЮВАТИ!

                818.06.18, 10:24Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

                Ось до мене ніяк не доходить: ну займаєтеся ви сексом мужик з мужиком, а баба з бабою, ну і займайтеся собі тихенько, це ваша особиста справа. Але на хрена це все виставляти на показ? Адже цей бардак не тільки дорослі дивляться, але і діти!!!!Бо ці паскудні тварюки вважають, що вони нам рівні! Тьху!Е-е, ні! Якби відчували, що вони РІВНІ - то б робили все ТИХО!
                А коли вони ЛІЗУТЬ В ОЧІ - то думають, що їхні почуття ПІДНЕСЕНІ, і набогато кращі, чим у НОРМАЛЬНИХ людей!
                Та бач, їх ображає, що ми не вважаємо їх рівними нам! Тобто я маю бути рівним якомусь пєдіку! Тьху тричі!
                Я БУДУ вважати РІВНИМИ нам тих з них - у кого в результаті ТРАХУ НАРОДИТЬСЯ ДИТИНА!
                *** Всіх інших - ВІДСТРЕЛЮВАТИ!
                Згоден 100%!

                  919.06.18, 20:48Відповідь на 2 від ViktorиЯ

                  Маєте рацію!