хочу сюда!
 

Лена

39 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 38-45 лет

Патріот якої влади - Володимир Яворівський?
Сиджу за столиком, на ньому стоїть радіо, де якраз опівдні йде авторська передача Володимира Яворівського, аж тут надходить сусід і питає:
- Що слухаєш байки дідуся Ноя?
- Кого? Це Яворівський говорить...
- Так я й кажу: ниє і ниє постійно, тому і Ной. Головне, як комуністом за Союза був, то так славив радянську владу і любу компартію, такі хвалебні оди виспівував, що зараз і повірити важко, - націоналістом став таким, що самого Бандеру обскакав.
- Ага! Обскакав: обс і какав... За Совка Яворівський радянське життя хвалив, а за України критик-правдолюб став неймовірний: все йому не довподоби, все погано і не так, хоча відпочатку незалежності був при владі і більше 20 років провів у нардепах Верховної Ради, тобто сам усе це лайно в Україні і наробив, а тепер: я не я і срака не моя.
- О, по-темі нагадав мені випадок з молодості, коли я був у Києві десь у вісімдесятих та зайшов з цікавості у бар "Еней" при Спілці письменників, що знаходиться на вулиці Банковій на початку, а на іншому кінці вулиці метрів за півтораста був тоді Центральний комітет компартії України, де зараз Адміністрація Президента. В тому "Енеї" і почув, як письменники за чаркою підсміхалися поміж собою з Яворівського, що той більше буває в ЦК, аніж у Спілці. За тим один розповів анекдот: "В країні вже такий дефіцит на все, що навіть в ЦК партії не завжди під рукою туалетний папір буває, а ось Володя Яворівський - той завжди там є під рукою"3

Комментарии

117.05.18, 08:59

Публікація заради анекдоту у кінці?

  217.05.18, 09:09

  ***За Совка Яворівський радянське життя хвалив, а за України критик-правдолюб став неймовірний***

  Не він ПЕРШИЙ - і не він буде останнім!
  Як приклад - пані Оришка ФАРІОН!
  При Сересері стала завзятою "членкінею" КПСС - вступила в це ЛАЙНО навіть тоді, коли всі НОРМАЛЬНІ люди ВТІКАЛИ звідти!
  *** Але якою ПЕДРИЙОТКОЮ стала зараз!!!

  Просто в Україні є такі люди, що бистренько можуть ПЕРЕВДЯГНУТИСЬ на льоту!

   317.05.18, 11:15

   шЛяшко! Рота свого гнилого закрий, а то твій рашизм вже через твоє кремлівське очко лізе...
   І до Богдана Гордасевича запитання: а у Вас звідки доступ до архіві КГБ-СБ України? Невже і Ви ... підстукували... Не хочу вірити! Навіть якщо Ви і покажите мені КГБовську підписку Яворівського, то це ще не значить, що вона була написана його власною рукою... Надіюся, розумієте про що я!

    417.05.18, 15:38

    Я про нього теж чув погані відгуки від знайомих.

     517.05.18, 16:27Ответ на 3 от ЧарКес

     Знаєте, пане ЧеріКес, я відповім вам ось так: коли вбивця співака Ігоря Білозіра дехто Калінін виявився працівником СБУ, ще й контрозвідки, то я тоді сказав, що вже де-де, а в контрозвідці мають працювати люди найрозумніші - інтелектуали найвищої проби, а тут явно дебіл-дебілом, отже СБУ деградувало, як спадкова структура КГБ, повністю. З чим вас і вітаю.

      617.05.18, 16:38Ответ на 4 от Nech sa paci

      Я про нього теж чув погані відгуки від знайомих.
      Я не суддя Яворівському чи пані Фаріон, але є певна межа в усьому. Це питання непросте, тому що завдяки отим пристосуванцям і псевдо-комуністам вся система завалилась, але не хочеться, щоб так само і Україна через псевдо-патріотів була неспроможною державою. Десь так.

       717.05.18, 17:00Ответ на 6 от Богдан Бо

       Десь так.

        817.05.18, 20:02Ответ на 1 от Сніза

        Анекдот давній, але не було причин його публікувати. Водночас підмічено точно. І це приємно.

         918.05.18, 09:56Ответ на 5 от Богдан Бо

         Моє ім'я (як то кажуть "нік" для коментарів ЧарКес, що має декілька походжень: сільське вуличне прізвизько мого діда - солдата австрійської і петлюрівської армії, що після поранення під Києвом в груди сидів в харківському ЧК, а потім - в Томську в засланні до 1924 року, та ще й Чаркес - це назва меча Арея. Так що ще раз напишеш "ЧеріКес" (надіюся, це помилково з твого боку, технічна описка), то принагідно і морду поб'ю... А з оцінкою СБ України погоджуюся!

          1021.05.18, 22:02

          Гордасевич знову відпрацьовує шоколадку бо діє на розкол опозиції А вона і сама колеться бо у кожного в шафі прихований скілет. в тому числі і у Богдана. А що стосується Яворіського то Бо і поруч не стояв.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая