хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Як вирішить громада - так і буду діяти

Чесно кажучи хоч я вважаюсь співмодератором співтовариства "Ми любимо тебе, Україно" де чітко вказано параметри його змісту: "Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.
Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику."  
але намагався дотримуватися норм демократії і надавати кожному слово, тому і не реагував на різні критичні випади, однак всьому є колись межа. Питання, врешті, не в мені, а в нашому співтоваристві: або воно відповідає задекларованим принципам, або воно деградує до того рівня, що в ньому нікого не залишиться з тих, хто виконує всі його положення. 

Новоявлений пан Сети та староспечений Мольфар постійно порушують принципи нашого співтовариства і друкують матеріали абсолютно іншого формату, тому я ставлю на голосування наступне.

Хто за видалення з співтовариства "Ми любимо тебе, Україно" Сети і Мольфара, а тоді будемо діяти далі.


50%, 4 голоси

50%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

Гість: Сети

16.02.18, 22:17

бодя, тобі що шоколадок не дали ?

    27.02.18, 07:42

    На то і модератор, щоб підтримувати лад в оселі, тобто на своїй ділянці Мережі

      37.02.18, 08:00Відповідь на 2 від Леонід

      На то і модератор, щоб підтримувати лад в оселі, тобто на своїй ділянці МережіКоли У МІЗКАХ ладу НЕМА - який може бути лад в оселі?!

        47.02.18, 08:05Відповідь на 1 від Гість: Сети

        бодя, тобі що шоколадок не дали ?То він так ВІДРОБЛЯЄ шоколадки...

          57.02.18, 09:53

          Не знаю хто такий "Сети", але від "Богдана Ляшка" вже давно пре кацапорашистським духом...

            Гість: Сети

            67.02.18, 10:33Відповідь на 5 від ЧарКес

            Не знаю хто такий "Сети", але від "Богдана Ляшка" вже давно пре кацапорашистським духом...Ти теж шоколадний пропагандист ? Щось твоїх заміток у групі не видно

              Гість: Сети

              77.02.18, 10:34Відповідь на 2 від Леонід

              На то і модератор, щоб підтримувати лад в оселі, тобто на своїй ділянці МережіА хто модератор, тов.Лєонід ?

                Гість: Сети

                87.02.18, 10:34Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

                бодя, тобі що шоколадок не дали ?То він так ВІДРОБЛЯЄ шоколадки...

                  97.02.18, 19:27Відповідь на 5 від ЧарКес

                  Не знаю хто такий "Сети", але від "Богдана Ляшка" вже давно пре кацапорашистським духом...
                  А що може бути ще від від мешканця Луганська у 63-и роки? Класичний "совок", "хомус советикус"

                    107.02.18, 23:26

                    Не знаю, якщо чесно. Але відверті образи в бік пана модератора — це не є добре.

                    Мені не подобаються як замітки типу "шоколадний монстр нас усіх імІє, голосуй за месію Ляшка/Юлю/Яроша/Міхо/Семена", так і "Петро Олексійович — скромний апостол нової доби".

                    Співтовариство (активні дописувачі та коментатори) колись було різнопланове, а зараз перетворилося на політичну тусівку. Розмірковую, чи видалитися, чи ще розмістити кілька музичних дописів із українською музикою.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна