хочу сюда!
 

Галина

42 года, весы, познакомится с парнем в возрасте 38-52 лет

Зачистка Одеси від сина загиблого Рибака

Поліція виявила у сховку "злодія в законі" в Одесі понад мільйон доларівВ Одесі правоохоронці проводять масштабну операція для покращення ситуації в регіоні. Для цього особовий склад Одеського гарнізону поліції був піднятий по тривозі.

Одним з перших «успіхів» одеських правоохоронців стало виявлення сховку "общака" "злодія в законі", в якому було 1,069 мільйонів доларів, 90 тисяч євро та 500 тисяч гривень. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Окрім того, з сьогоднішнього дня, 7 вересня, та до особливого розпорядження співробітники поліції працюватимуть в посиленому режимі несення служби, повідомили у відділі комунікації поліції в Одеській області.


Одеські правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі

Читайте також: Рекордна партія наркотиків: в Одесі вилучили психотропні речовини на 15 мільйонів доларів

Також оперативно-розшукові заходи на Одещині проводитимуть і правоохоронці з інших регіонів.

Варто зазначити, що по Україні почали вилучати незареєстровану зброю. Масштабна спецоперація "Зброя" почалася з Одеси.


http://24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy
3

Комментарии

18.09.17, 08:59

Друже! Якщо можливо, зміни назву свого допису! Бо в Одесі іде зачистка злодійських "малин", а хтось може зрозуміти так, що зачищають начальника міліції.

  28.09.17, 18:18

  ***Зачистка Одесси ВІД СИНА***???
  Це ЯК?
  Тобто жив-був-гарно поживав в Одесі чийсь там СИН - а тепер Авакян прийняв рішення ЗАЧИСТИТИ ВІД НЬОГО Одесу? - бо НЕ поділився з ним грошима!
  ===
  А оце ПРАВИЛЬНО написано: "Одним з перших «УПІХІВ» одеських правоохоронців" - слово "успіхів" виділено в «ЛАПКАХ»! - бо за взяття "ВОРОВСКОГО ОБЩАКА" одеських "мусорів" чекає КАРА!!!