Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Службі безпеки України - 25! Вітаємо СБУ!


Вітання Президента співробітникам та ветеранам Служби безпеки України
25 березня 2017 року - 09:00



Шановні друзі!
Сердечно вітаю ветеранів, керівний та особовий склад Служби безпеки України з 25-річчям від дня створення національної спецслужби.



За чверть століття доля неодноразово випробовувала вас на міцність. Справжні офіцери пройшли цей шлях достойно, не зрадивши присязі Батьківщині. До вас приєдналась молодь, натхненна ідеалами Революції Гідності.



Український народ дякує усім самовідданим патріотам, які боронять свободу і незалежність України на передовій, якою для вас стала вся країна.
Служба безпеки України — ключовий орган сектору безпеки та оборони держави. Визначені для вас завдання важко переоцінити, адже в умовах гібридної агресії всі сфери життя держави є вразливими і потребують захисту.
Дякую особовому складу Служби за професіоналізм, відповідальність та наполегливу працю, а вашим родинам — за терпеливість і підтримку.
Вдячний ветеранам Служби — тим, хто з моменту проголошення незалежності Української держави формував нову цивілізовану спецслужбу, покликану захищати державний суверенітет і територіальну цілісність країни.
Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, благополуччя та нових звершень у шляхетній справі служіння Українському народові.
Зі святом вас!
Слава Україні!




5

Коментарі

125.03.17, 20:40

СБУ Криму і Донбасу щось відповіли?

    225.03.17, 22:06

    шкода, що тут мінусувати не можна.

      325.03.17, 22:30

      багато пафосу, а корупціонери на волі,
      і Криму та Донбасу немає
      з чим же вітати ?
      не соромно ?!

      Це ти про свою аватарку? Пафосно - це правда. За неї справді соромно.
      А ось СБУ без пафосу свою роботу робить, тому і молодці. Варто похвалити.

        425.03.17, 22:31Відповідь на 2 від helsan

        шкода, що тут мінусувати не можна.
        А мінус на мінус є плюс.

          525.03.17, 22:32Відповідь на 1 від Сніза

          СБУ Криму і Донбасу щось відповіли?
          А якою мовою запитували - тим і відповіли!

            625.03.17, 23:09Відповідь на 4 від Богдан Бо

            шкода, що тут мінусувати не можна.А мінус на мінус є плюс.це при множені та ділені, а у нас превалює дія нахабного віднімання.

              725.03.17, 23:11

              шкода, що тут мінусувати не можна.замітка звичайного провладного хамілійона,
              який буде свівати хвалєбні оди кому завгодно,
              робота така

              Я так і знав: по собі судить про інших. Перепрошую (як посилаю на), але я обирав цю владу, я нею задоволений і буду її захищати він таких пройдисвітів.

                825.03.17, 23:18Відповідь на 7 від Богдан Бо

                шкода, що тут мінусувати не можна.замітка звичайного провладного хамілійона,
                який буде свівати хвалєбні оди кому завгодно,
                робота така
                Я так і знав: по собі судить про інших. Перепрошую (як посилаю на), але я обирав цю владу, я нею задоволений і буду її захищати він таких пройдисвітів.
                звідси по пунктах, якщо здолаєте.

                  926.03.17, 23:00Відповідь на 2 від helsan

                  Перепрошую що вклинююся у Вашу дискусію, але мені, цей кунілінгус шоколадних яєчок взагалі мерзенним бачиться!!!