Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Розорення України - спільний план


Розорення малого та середнього бізнесу йде повним ходом. Фактично - йде знищення України як країни. 


Але що цікаво - закони України націлені саме на її самознищення. 
Саме тому писав і пишу, що легітимного, юридичного шляху визволення України немає - є лише нелегітимний шлях, який випливає не з закону і не з Конституції - а просто з інстинкту самозбереження. Яке не може спиратися на... сам інстинкт самозбереження. Адже будь-яку частинку громадянського суспільства в ідеологічно нейтральному стані можна 

 

а) підкупити (українці часто схильні до такого методу переконання)

 

б) вбити - як Лісника та Білого. 

 

Саме тому спасіння - не від самого інстинкту самозбереження і не від навіть почуття обурення чи заздрості - бо відчуття, самі по собі нічого не підказують і не рятують. 
Звільнення - від сприйняття якоїсь ідеологічної парадигми, вчення - яке може стати сильним об'єднуючим моментом для української активної частини громади. 
Потрібна сильна ідеологія, яка б легітимізувала б навіть силовий спротив військових чи заборонила використовувати зброю проти народу. 
Нічого складного та нового тут немає - є лише брак невивчених уроків історії та психології, соціології. 
Саме загальна національна ідея України повинна породити фольклор, інтелектуальну культуру росту окремої людини в Україні, яка може вижити, лише перемігши олігархічну диктатуру. 

 

Але потрібно весь час нагадувати про завдання: 

1. легітимного шляху визволення немає

 

2. потрібно вирішити - як ставитися до солдатів диктатора

 

3. Що самі військові НЕ можуть бути політичними лідерами - їм потрібно мати над собою політичне керівництво, ідеологічно налаштоване. Не інакше. Повинен бути беззаперечний лідер. Якщо не Юлія Тимошенко - підкажіть самі. Але потрібно визначатися. 
 

 

 4. Ворогами є не лише солдати диктатора, "охранка" - але і їх ідеологічні наймити, які вміло засмічують інформаційний простір. 

 

5. НЕ МОЖНА просто набрати "нові обличчя", "молоді обличчя" - вони мусять пройти відбір часом та випробуваннями. Адже часто "нові обличчя!" - ПІДСТАВНІ обличчя з старої олігархічної еліти. 

 

6. Загалом - мирного шляху визволення від зовнішнього та внутрішнього ворога НЕМАЄ. 

 

7. Лише з безнадії породжується справжня реальна надія - так завжди в житті. Україна приречена "знайти п'ятий кут в кімнаті" - інакше довгострокова поразка українців як нації. 

 

8. Не можна покарати ворогів - не розпочавши карати так званих "своїх". Учорашніх своїх. 

 

9. Якщо нічого з тут сказаного не здійснюється - це можна не читати. Але спочатку треба щось ясно усвідомити - щоб потім чітко та послідовно щось робити.

Станислав Овчаренко
http://svetiteni.com.ua/so-rozorennya-ukraini---spilniy-plan-poroshenka-ta-putina

4

Коментарі

113.01.17, 21:57

Шкідлива стаття. Нащо згадано Білого? А малий бізнес треба унормувати. 12 тис = 7%. Бо не завжди він малий. А що хитрий, то точно.

    213.01.17, 22:18Відповідь на 1 від Сніза

    Шкідлива стаття. Нащо згадано Білого? А малий бізнес треба унормувати. 12 тис = 7%. Бо не завжди він малий. А що хитрий, то точно.Не пишіть фігню. Вам до Овчаренка... Там все правильно сказано, чи не вмієте читати?

      313.01.17, 22:33Відповідь на 2 від ab absurdo

      Ще раз прочитав статтю. Вже не по-діагоналі. Хай пан Овчаренко попрацює над стилем та змістом . Головне у статті, як на мене, "Якщо не Юлія Тимошенко - підкажіть самі." Досить цій "зозулі кремлівській" нас дурити. Пам"ятаємо її зустрічі із Х-м.

        413.01.17, 22:39Відповідь на 1 від Сніза

        Шкідлива стаття. Нащо згадано Білого? А малий бізнес треба унормувати. 12 тис = 7%. Бо не завжди він малий. А що хитрий, то точно.чим?

          513.01.17, 22:52Відповідь на 2 від ab absurdo

          Шкідлива стаття. Нащо згадано Білого? А малий бізнес треба унормувати. 12 тис = 7%. Бо не завжди він малий. А що хитрий, то точно.Не пишіть фігню. Вам до Овчаренка... Там все правильно сказано, чи не вмієте читати?

            613.01.17, 23:49Відповідь на 3 від Сніза

            Ще раз прочитав статтю. Вже не по-діагоналі. Хай пан Овчаренко попрацює над стилем та змістом . Головне у статті, як на мене, "Якщо не Юлія Тимошенко - підкажіть самі." Досить цій "зозулі кремлівській" нас дурити. Пам"ятаємо її зустрічі із Х-м.Дядьку, не виставляйте своєї глупоти. Йдіть на базар і там демонструйте свої три класи й коридор. Поки я добра.

              714.01.17, 08:45

              ***Якщо не Юлія Тимошенко - підкажіть самі***
              КИМ ЗАМІНИТИ ЖИДІВ БІЛЯ КОРИТА ВЛАДИ?
              Тільки НЕ так, як пропонує пан Тарасенко
              https://www.youtube.com/watch?v=0hTiUgzgq34 = 17 хвилина
              Почав ПРАВИЛЬНО = "Доки терпіти !!! ГЕТЬ жидо–БАНДУ з України!!!"
              А закінчив словами "Я хотів би, щоб отут стояв Олег Ляшко, а по іншу сторону – Олег Тягнибок \ЖИД Фротман–Цегельский\, а замість мене по центру сцени – ЙЙУУУЛЯЯЯЯ!!!!"
              Ніби як ЖідЮлька Капітельман – вже НЕ жидівка, і у неї більше НЕМА СВОЄЇ Жидо–Банди...
              Народ тихо оХРЕНів..– але завзято аплодував!!
              Отакі у нас будуть РЕФОРМИ з подібними старими маразматиками...

              Горіховий наш Український Інтелект...
              Вибираємо тих самих, і З ТИХ САМИХ...–
              а потім самі собі жахаємось:
              ЩО ЦЕ ЗА ЧУДОВИСЬКА У НАС ПРИ ВЛАДІ
              \Л.Костенко\

                814.01.17, 08:55

                ПРИШЕЛЕЦ, КОТОРЫЙ СРЕДИ ТЕБЯ
                будет возвышаться над тобою выше и выше –
                а ты будешь опускаться ниже и ниже...
                Он ВСЕГДА будет тебе ГЛАВОЮ –
                а ты ВСЕГДА будешь его ХВОСТОМ...
                \Втор. 28, 43–44\
                Україна ЛОХторатна – бо вже 25 років "вибирає" собі в правителі ВИКЛЮЧНО ЖИДІВ – і при тому сподівається, що Кожний Наступний буде кращий за пАпІредніка...
                *** А вони лише КРАЩЕ КРАДУТЬ, а останній – ще й МАСОВО ВБИВАЄ!

                  914.01.17, 21:00Відповідь на 6 від ab absurdo

                  Ні, я беру інформацію не на базарі. Ви вже якось там самі... Ви добра , та малокультурні. Бувайте.

                    1014.01.17, 21:54Відповідь на 9 від Сніза

                    Ні, я беру інформацію не на базарі. Ви вже якось там самі... Ви добра , та малокультурні. Бувайте.Це ви малокультурний. Овчаренко - величина всеукраїнського масштабу, доктор наук, філософ і журналіст. А у вас рівень насіння на базарі і пишете нісенітниці. І я маю право це сказати, для того й існує соцмережа