Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Саме так!

20

Коментарі

130.11.16, 19:29

    230.11.16, 19:45

    Я вже навіть не знаю як доказати "моНднім" столичним і обласним панянкам до якої біди приводять проста фраза:"Какая разніца на каком ізикє гаваріть?" і сміхотворна сором'язливість своєї рідної української мови, яку кремлядські ворожини НАВМИСНО і БЕЗПІДСТАВНО обзивають то "телячою мовою", то "мовою бидла і селюків", бо САМЕ продажні хамелеони, відмовляючись від української мови В МІСТАХ, допомагають кремлядям втілювати в життя свою політ-технологію. Навіть Янука привела як ВАЖКИЙ приклад: http://blog.i.ua/user/2675316/1981296/#p3

      330.11.16, 23:44

        41.12.16, 11:15

        Куда опаснее сеять вражду между патриотами Украины: между теми, кто говорит по-украински, и теми, кто говорит по-русски. У нас в стране половина русскоговорящих. По-русски говорила половина Майдана. По-русски говорит половина воинов АТО. Прикажете их выслать? В тюрьму посадить? Запретить говорить на родном языке? Чего добьетесь? Государственный язык, несомненно, украинский и только украинский. А говорить, общаться граждане Украины могут не только на украинском языке, но и на русском, венгерском, цыганском, греческом, польском, идиш, крымско-татарском, на любом своем родном языке.

          52.12.16, 06:14Відповідь на 4 від GalinaKiev

          Узяв собі за правило, якою б мовою до мене не зверталися (у зв"язку із тим що ми усі живемо в Україні) відповідаю тільки українською. Співрозмовник після двох, трьох речень переконавшись що я не міняю мови також починає розмовляти українською. Вважаю що саме так потрібно виробляти загальну мовну звичку, єдиноприйнятну для українців, а тим більше патріотів України модель поведінки. Українець, український патріот - розмовляй мовою того народу патріотом якого тим є!!!