Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Чи здолає Трамп систему?

Весь світ оговтується від перемоги Трампа в Америці! Але чи зможе зламати Трамп систему демократії в США - це ще те питання.

Деякі ЗМІ прогнозують, що ексцентрична постать 45 президента не зможе цього зробити!

В New York Times оглядач Ніколас Крістоф зазначає, що американська політична система побудована таким чином, щоб не давати одній людині абсолютної влади. "Я вже бачив вибори, які вважали кінцем світу. Так зокрема Демократи думали про тріумф Рейгана у 1980 році. І країна це пережила", - заспокоює пан Крістоф читачів.

Із таким підходом погоджується і Los Angeles Times. Газета наголошує, що її і досі непокоять людські якості пана Трампа – "його схильність до образ та нетерпимості та його безрозсудна демагогія". Але редакція зазначає, що бажає новому президентові успіху, а почати йому варто з пошуку спільних ідей серед власних прихильників та опонентів.

"Справжні лідери об'єднують людей навколо спільних цілей. Варто людям лише погодитися щодо проблеми, і може з'явитися шлях до компромісу", - пишуть автори.

http://www.bbc.com/ukrainian/press_review/2016/11/161110_foreign_press_sk

4

Коментарі

110.11.16, 12:41

А разве Трамп собирался ломать демократию в США?

    210.11.16, 12:51

    Да , что все так переполошились. Еще Ленин говорил, что даже кухарка способна управлять государством. Америка показала всему миру, что на это способна даже обезьяна. Трамп совсем не плох, во всяком случае, гораздо лучше рогатой старушки. Справитсяю Лично я желаю ему удачи.

      Гість: Cry-Baby

      310.11.16, 12:57

      Если что и способен здолати, так разве што Систему Образования в Уганде, при условии, что он ее там обнаружит.
      Пейте ребята, щя будет весело! *тост за USA*

        Гість: Турок

        410.11.16, 13:19

        Невже не подарує Українцям Аляску щоб потім її анексувати?

          511.11.16, 09:30

          ***чи зможе зламати Трамп систему демократії в США***
          Глупый вопрос...
          Кто скажет, ЗАЧЕМ ломать то, что замечательно работает?!
          Как пример - УКРАИНА!
          Новый президент ПоТрошенко НЕ СЛОМАЛ систему Ялынковича - а наоборот РЕАНИМИРОВАЛ ее, МОДЕРНИЗИРОВАЛ и УСИЛИЛ - и успешно, с еще б0льшим размахом продолжает ГРАБИТЬ Украину!